Bezhotovostní směna

Hlavní výhody

Výhodné směnné kurzy

Získejte přístup k výhodným individuálním kurzům a ušetřete za náklady na směnu.

Nižší poplatky za zahraniční platby

Máme jedny z nejnižších poplatků za zahraniční platby ze všech bank v České republice.

Jednoduchá realizace směny

Rychlou směnu deviz bez ohledu na jejich hodnotu provedete v internetovém bankovnictví. Bez nutnosti uzavření smlouvy, 24 hodin denně.

Kurzovní lístek

Kurzovní lístek aktualizujeme dopoledne, přibližně v 9:00 hod. Platební příkazy v cizí měně zpracováváme dle aktuálního kurzovního lístku vydaného v den zadání platby.

Při směnách v hodnotě nad 100 000 korun prostřednictvím dealingu vám nabídneme ještě lepší kurz.

VOLEJTE DEALING +420 583 037 001

Platnost Historie
Nákup (v CZK) Prodej (v CZK)
Měna Kód Množství Platnost Nákup (v CZK) Prodej (v CZK)

Vývoj kurzu

Zobrazené kurzy deviz jsou pouze orientační - dle kurzovního lístku ČNB střed.

Možnosti realizace směny

Telefonicky přes dealing

  • splňuje-li vaše transakce podmínku, že je ekvivalentem částky minimálně 100 000 Kč (platí pro měny: CZK, EUR, USD, GBP, CHF, PLN, HRK, NOK, SEK, CAD, AUD a BGN), volejte náš dealing na lince +420 583 037 001 (pracovní dny od 8.30 do 17 hodin), vždy vám nabídneme nejvýhodnější kurz na trhu
  • pokud výše jednotlivé transakce dle kurzu ČNB v dané měně přesahuje ekvivalent 500 000 Kč, provádíme devizové směny i v ostatních volně směnitelných měnách

Zastavte se na kterékoliv naší pobočce. Tam podepíšete rámcovou smlouvu, která vás však nezavazuje k realizaci směny. Od chvíle podpisu vám již nic nebrání plně využívat našich služeb.

Další podrobnosti

Konverzní měny a minimální hodnota

Základními konverzními měnami jsou: CZK, EUR, USD, GBP, CHF, PLN, HRK, NOK, SEK, CAD, AUD a BGN. Pokud chcete využít výhodnějších kurzů, které nabízí dealing po telefonu, je nutné, aby výše jednotlivé transakce dle kurzu ČNB přesahovala ekvivalent 100 000 Kč.

Jestliže výše jednotlivé transakce dle kurzu ČNB v dané měně přesahuje ekvivalent 500 000 Kč, provádíme devizové směny i v ostatních volně směnitelných měnách. Tyto konverze realizujeme pouze přes dealing.

Korespondentská banka

Raiffeisen Bank International AG, Am Stadtpark 9, 1030 Vídeň, Rakousko. SWIFT kód: RZBA AT WW.

Okamžité platby

Vypořádání spotové směny je realizováno ihned, jakmile jsou k dispozici prostředky ze strany klienta.

Kódy pro platby

Bankovní kód pro platební styk v rámci ČR je 2250, swiftový kód (BIC) je CTASCZ22.Mezinárodní číslo bankovního účtu (IBAN) přidělujeme ke každému účtu a naleznete jej buď ve smlouvě o založení účtu, anebo ve svém internetovém bankovnictví.