CREDITAS Banking odměňuje


Vyhrajte 60 000 Kč s CREDITAS Banking


Proveďte alespoň 5 transakcí v novém internetovém nebo mobilním bankovnictví CREDITAS Banking a hrajte o 60 000 korun. Soutěž probíhá od 15. 1. do 31. 3. 2021.


CHCI SOUTĚŽIT


PRINCIP SOUTĚŽE

Pokud v období od 15. ledna do 31. března 2021 provedete alespoň 5 transakcí v novém internetovém nebo mobilním bankovnictví CREDITAS Banking a zároveň budete mít u Banky CREDITAS běžný účet nebo spořicí účet, automaticky vás zařadíme do slosování. Na konci soutěže bude vylosován 1 výherce 60 000 Kč.


Do soutěže se sčítají transakce provedené v mobilní aplikaci a internetovém bankovnictví CREDITAS Banking. Pozor! Transakce realizované v původním („starém“) internetovém nebo mobilním bankovnictví CREDITAS se do soutěže nezapočítávají!

Výčet transakcí započítávaných do soutěžeJak vyhrát?

 • Přihlaste se do CREDITAS Banking

  V případě, že CREDITAS Banking ještě nemáte, můžete si jej jednoduše založit.
  Desktopovou verzi založíte zde.
  Mobilní aplikaci si stáhnete zde.

 • Na svém platebním účtu v CREDITAS Banking proveďte 5 libovolných transakcí z výše vyjmenovaných

  Pokud platební účet ještě nemáte, můžete si jej založit on-line nebo na pobočce.
  Informace k založení běžného účtu najdete zde. Pro založení spořicího účtu klikněte zde.

 • Vyhrajte 60 000 Kč

  Po splnění uvedených podmínek budete automaticky zařazeni do slosování. Na konci soutěže bude vylosován 1 výherce 60 000 Kč.

Co získáte s CREDITAS Banking?

CREDITAS Banking:
Chtějte víc od svého
bankovnictví

 • Vaše banka přehledně v mobilu,
  tabletu i počítači
 • Snadné a intuitivní ovládání
 • Maximální bezpečnost vašich úspor
 • Desítky vychytávek, které oceníte

Vyzkoušejte nové bankovnictví
v mobilní aplikaci

Vyzkoušejte nové bankovnictví
na počítači

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Zkrácená pravidla soutěže


Kdo se může zúčastnit?

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let (včetně dne, kdy dovršila tento věk), která má veden nebo si založí u Banky v době trvání soutěže jakýkoli platební účet. A zároveň má nebo si v době trvání soutěže založí internetové či mobilní bankovnictví a ovládá jej prostřednictvím aplikací CREDITAS Banking (internetové bankovnictví) nebo CREDITAS Banking Mobile (mobilní bankovnictví).

Jak soutěžit?

Do soutěže a slosování je automaticky zařazen každý, kdo splní podmínky dle pravidel soutěže, tj. provede výhradně v „nových“ aplikacích CREDITAS Banking nebo CREDITAS Banking Mobile 5 transakcí. Za transakci se považuje zřízení produktu nebo žádost o poskytnutí platební karty, odchozí úhrady tuzemské i zahraniční, nastavení Trvalého příkazu, povolení Inkasa nebo SIPO.

Výhry v soutěži

Ve slosování bude vylosován jeden výherce, který obdrží jednorázově částku 60 000 Kč.

Vyhodnocení a losování soutěže

Banka vylosuje ze všech soutěžících, kteří splnili podmínky dle soutěžních pravidel, 1 výherce.

Losování výher bude probíhat zcela anonymizovaně užitím tabulkového procesoru z anonymizovaného výběru soutěžících. Vylosovaný soutěžící bude po vylosování kontaktován telefonicky, případně elektronicky na kontakty, které poskytl Bance. Pro to, aby vylosovanému Soutěžícímu vznikl nárok na výhru, je nutné, aby potvrdil, že má o výhru zájem.V případě, že vylosovaný soutěžící nebude reagovat na telefonické či elektronické kontaktování nejpozději do 7 pracovních dnů od termínu slosování, zaniká tím nárok vylosovaného Soutěžícího na výhru.

Jméno vylosovaného Soutěžícího, kterému v slosování vznikl nárok na výhru, bude zveřejněno nejpozději do 10 pracovních dnů od slosování na internetových stránkách banky ve formátu křestní jméno, iniciála příjmení a obec trvalého pobytu.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 15. ledna 2021 do 31. března 2021 včetně.

Doplňující informace

Soutěžícím se může stát jen ten, kdo má ke konci doby trvání soutěže aktivní alespoň jeden Platební účet a Internetové či mobilní bankovnictví.

Transakce provedené v internetovém bankovnictví ze „starých“ (původních) aplikací internetového bankovnictví nebo mobilního bankovnictví nebudou započítány do splnění soutěžních podmínek!V případě rozporu mezi výše uvedeným textem a kompletními pravidly soutěže platí ujednání kompletních pravidel soutěže. Kompletní pravidla soutěže naleznete níže na této stránce.

VÝHERCE SOUTĚŽE

Výhercem 60 000 Kč se stal/a:

Nikola B., Moravské Budějovice