Dvojitý vklad

Kombinace podřízeného vkladu
s úrokem až 8,7 % p.a.
a půlročního termínovaného vkladu
se sazbou 6,2 % p.a.

Chci založit

Podřízený vklad je dlouhodobý depozitní produkt na 5, 6, 7 nebo 10 let s garantovanou úrokovou sazbou vyšší, než je obvyklé u termínovaných vkladů, ale není pojištěný. Termínovaný vklad garantuje sazbu 6,2 % ročně po celou dobu trvání půlročního termínovaného vkladu (uvedené platí v případě načerpání obou vkladů ve stejný den viz pravidla akce) a je pojištěný do výše odpovídající 100 000 euro.

Akce je časově omezená nejdéle do 31. 10. 2023 a může být ze strany banky kdykoli před tímto datem ukončena.

Možné kombinace vkladů

Poměr částek je až 1 : 1 (např. 200 tis. podřízený vklad a 200 tis. termínovaný vklad)

Volitelný podřízený vklad

doba: 5, 6, 7 nebo 10 let

úroková sazba: až 8,7 % p.a.

minimální částka: 100 000 Kč

pojištění: není pojištěn

výplata úroků: měsíčně

6měsíční termínovaný vklad

doba: 6 měsíců

úroková sazba: 6,2 % p.a.

minimální částka: 5 000 Kč

pojištění: je pojištěný do výše odpovídající 100 000 euro

výplata úroků: měsíčněDalší podrobnosti

Podřízený vklad

Vkladový produkt, který se podobá termínovaným vkladům, ale není pojištěný. Vlastníkem pohledávky z podřízeného vkladu je klient. Peněžní prostředky tvořící podřízený vklad mají charakter podřízeného dluhu, který banka zahrnuje do svého kapitálu (kapitál tier 2). Z charakteru podřízeného dluhu vyplývá, že v případě likvidace či úpadku společnosti jsou podřízené pohledávky uspokojeny až po uspokojení všech nepodřízených pohledávek.

Jedná se o dlouhodobý depozitní produkt s garantovanou úrokovou sazbou vyšší, než je obvyklé u termínovaných vkladů. Minimální částka vkladu je 100 000 Kč s dobou splatnosti 5, 6, 7 či 10 let.

Podřízený vklad na 5 let nabízí sazbu 7,6 % p.a., na 6 let sazbu 8,0 % p.a., na 7 let sazbu 8,2 % p.a. a vklad na 10 let dokonce 8,7 % p.a. Sazba je fixní pro celou dobu trvání vkladu a úroky vám budou chodit každý měsíc.

Zvýhodněný termínovaný vklad

Půlroční termínovaný vklad se zvýhodněnou úrokovou sazbou 6,2 % p.a., která je fixní po celou dobu vkladu.

Platí pro termínovaný vklad do stejného objemu financí, na jaký bude sjednán podřízený vklad, tedy až jedna ku jedné (příklad: uložíte-li na podřízený vklad 200 tis. Kč, pak můžete na termínovaný vklad uložit rovněž až 200 tis. Kč).

Termínovaný vklad je pojištěný do výše odpovídající 100 000 euro.Jak získat Dvojitý vklad?

Pouze na některé z našich poboček. U dobré kávy vám naši bankéři rádi představí celou nabídku produktů.Sjednejte si osobní schůzku


1.

Kde a kdy


2.

Kontaktní informace


Za účelem sjednání osobní schůzky bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.Dokumenty a formuláře

Pomocí programu Adobe Reader lze všechny formuláře vyplnit, vytisknout i vyplněné uložit.