Akceptace platebních karet (Acquiring)Zjednodušte nakupování vašim zákazníkům, umožněte jim platit kartou.

Přijímány jsou všechy platební karty od společností Mastercard, Visa, American Express, UPI/JCB a Diners Club, a to jak v kamenných obchodech, tak i v e-shopech.

Hlavní výhody

Zvýšení příjmů

Zákazníci nejsou při platbách limitováni hotovostí, kterou u sebe mají.

Snížení nákladů

Příjem plateb bez nákladů a rizik spojených s manipulací s hotovostí.

Zvýšení klientské spokojenosti

Zákazníci častěji volí bezhotovostní platby za zboží a služby. Nemožnost platby kartou může zhatit celý nákup.TIP PRO VÁS!

Přímo na stvrzenku lze umístit vaše logo či marketingový slogan.Kde začít?

Kontaktujte nás

Kontaktujte pracovníky Regionálního firemního centra nebo využijte služeb našich Regionálních specialistů firemního bankovnictví, kteří vám budou nápomocni přímo v místě vašeho podnikání.

SEZNAM FIR. BANKÉŘŮ


Terminálem poskytované služby

Bezkontaktní technologie

Platební terminály nabídnou Vašim zákazníkům možnost platby pouhým přiložením platební karty k terminálu, navíc do částky 500 Kč bez zadání PIN kódu.

CashBack

Moderní služba, která opravňuje držitele karty Visa nebo Mastercard k výběrům hotovosti z Vaší pokladny při platbě touto kartou. Maximální výběr hotovosti je stanoven na 3 000 Kč při minimální platbě již 1 Kč za nákup.

DCC (Dynamic Currency Conversion)

Je služba, kterou mohou využívat zahraniční zákazníci, pokud chtějí zaplatit ve své domácí měně. V případě využití této služby jsou náklady na transakci nulové.

EET - elektronická evidence tržeb

Multicurrency a multilanguage

Je služba, kterou mohou využívat zahraniční zákazníci, pokud chtějí zaplatit ve své domácí měně. V případě využití této služby jsou náklady na transakci nulové.

Variabilní symbol

Možnost identifikace platby zadáním vlastního VS na terminálu.Jsou akceptovány všechny kreditní a debetní karty,které jsou k dispozici na českém trhu:TIP PRO VÁS!

Platební terminály umožňují zadání spropitného, u bezkontaktních karet je možno zadat spropitné jako předvolenou % hodnotu z transakce, což umožní ještě jednodušší zadávání spropitného.Nabízené terminály

  • moderní, multifunkční a spolehlivé zařízení splňující nejvyšší nároky na zabezpečení dat
  • nepřenosný (stacionární) terminál
  • internet (SSL kódování)
  • GPRS k terminálu je připojen externí PINpad pro zadání PIN kódu


TIP PRO VÁS!

Získejte detailní přehled o svých transakcích díky výpisu všech transakcí přes on-line portál (OMS – Online Merchant Services) ve volitelných reportech (denní, týdenní, měsíční) včetně jednoduchého přístupu k elektronickým fakturám.Doplňující informace

Banka CREDITAS a.s. nenabízí službu akceptace platebních karet jako vlastní bankovní produkt, ale umožňuje svým klientům získat od svých partnerských společností výhodnější podmínky k jejímu provozování. Poskytovateli platební služby jsou naše partnerské společnosti EVO Payments International s.r.o., EVO Payments International GmbH a Global Payments s.r.o. Poplatky za využívání služby a za pronájem terminálu budou ujednány smluvně přímo mezi klientem a některou z partnerských společností. Tím není dotčeno zpoplatnění platebního účtu zřízeného u Banky CREDITAS a.s. pro účely vypořádání transakcí souvisejících s akceptací platebních karet.