Akceptace platebních karet (Acquiring)Zjednodušte nakupování vašim zákazníkům, umožněte jim platit kartou.

Přijímány jsou všechy platební karty od společností Mastercard, Visa, American Express, UPI/JCB a Diners Club, a to jak v kamenných obchodech, tak i v e-shopech.

Chcete zvýšit spokojenost svých zákazníků a umožnit jim platit kartou?
Chcete zvýšit obrat své provozovny?
Využijte nabídky a umožněte svým zákazníkům platby kartou.

Mám zájem

Hlavní výhody

Zvýšení příjmů

Zákazníci nejsou při platbách limitováni hotovostí, kterou u sebe mají.

Snížení nákladů

Příjem plateb bez nákladů a rizik spojených s manipulací s hotovostí.

Zvýšení klientské spokojenosti

Zákazníci častěji volí bezhotovostní platby za zboží a služby. Nemožnost platby kartou může zhatit celý nákup.TIP PRO VÁS!

Přímo na stvrzenku lze umístit vaše logo či marketingový slogan.Kde začít?

Kontaktujte nás

Zastavte se osobně v jednom z našich Firemních center, která najdete v Praze, Brně a Olomouci, nebo využijte služeb našich Regionálních specialistů firemního bankovnictví, kteří vám budou nápomocni přímo v místě vašeho podnikání.

SEZNAM FIR. BANKÉŘŮ


Terminálem poskytované služby

Bezkontaktní technologie

Platební terminály nabídnou Vašim zákazníkům možnost platby pouhým přiložením platební karty k terminálu, navíc do částky 500 Kč bez zadání PIN kódu.

CashBack

Moderní služba, která opravňuje držitele karty Visa nebo Mastercard k výběrům hotovosti z Vaší pokladny při platbě touto kartou. Maximální výběr hotovosti je stanoven na 3 000 Kč při minimální platbě již 1 Kč za nákup.

DCC (Dynamic Currency Conversion)

Je služba, kterou mohou využívat zahraniční zákazníci, pokud chtějí zaplatit ve své domácí měně. V případě využití této služby jsou náklady na transakci nulové.

EET - elektronická evidence tržeb

Multicurrency a multilanguage

Je služba, kterou mohou využívat zahraniční zákazníci, pokud chtějí zaplatit ve své domácí měně. V případě využití této služby jsou náklady na transakci nulové.

Variabilní symbol

Možnost identifikace platby zadáním vlastního VS na terminálu.Jsou akceptovány všechny kreditní a debetní karty,které jsou k dispozici na českém trhu:TIP PRO VÁS!

Platební terminály umožňují zadání spropitného, u bezkontaktních karet je možno zadat spropitné jako předvolenou % hodnotu z transakce, což umožní ještě jednodušší zadávání spropitného.Nabízené terminály

  • moderní, multifunkční a spolehlivé zařízení splňující nejvyšší nároky na zabezpečení dat
  • nepřenosný (stacionární) terminál
  • internet (SSL kódování)
  • GPRS k terminálu je připojen externí PINpad pro zadání PIN kódu


TIP PRO VÁS!

Získejte detailní přehled o svých transakcích díky výpisu všech transakcí přes on-line portál (OMS – Online Merchant Services) ve volitelných reportech (denní, týdenní, měsíční) včetně jednoduchého přístupu k elektronickým fakturám.Doplňující informace

Banka CREDITAS a.s. nenabízí službu akceptace platebních karet jako vlastní bankovní produkt, ale umožňuje svým klientům získat od svých partnerských společností výhodnější podmínky k jejímu provozování. Poskytovateli platební služby jsou naše partnerské společnosti EVO Payments International s.r.o., EVO Payments International GmbH a Global Payments s.r.o. Poplatky za využívání služby a za pronájem terminálu budou ujednány smluvně přímo mezi klientem a některou z partnerských společností. Tím není dotčeno zpoplatnění platebního účtu zřízeného u Banky CREDITAS a.s. pro účely vypořádání transakcí souvisejících s akceptací platebních karet.