Investiční produkty

Portfolio produktů

Spektrum investičních produktů se v průběhu času mění podle aktuální situace na trhu. V současnosti nabízíme korporátní dluhopisy emitentů, kteří jsou součástí významných českých společností. Ty investují do stabilních sektorů v rámci České republiky, ať už jde o energetiku, zdravotnictví, development nebo finanční služby.Proč investovat?

Dluhopisy jsou zajímavou variantou pro klienty, kteří hledají výrazně vyšší zhodnocení, než nabízejí spořicí účty a termínované vklady a zároveň jsou ochotni přijmout fakt, že na investiční produkty se nevztahuje zákonné pojištění vkladů.


Proč investovat s Bankou CREDITAS?

  • Nabízíme dluhopisy emitentů, kteří jsou součástí významných českých společností. Jejich působení na trhu a investice dlouhodobě sledujeme.
  • Podléháme dohledu ČNB.
  • Máme licenci k poskytování investičních služeb.
  • Naši bankéři mají odbornou zkoušku na nabízení investičních produktů.

Zdarma a bez podmínek

Investiční produkty nepodmiňujeme využitím dalších našich produktů a služeb, které nesouvisí s poskytováním investičních služeb. Jejich sjednání je zcela zdarma.


Jak získat investiční produkty?

Přijďte na některou z našich 35 poboček. U dobré kávy vám naši bankéři rádi představí celou nabídku produktů.

Chci si rovnou sjednat schůzku

Sjednat schůzku

Zjistěte více o investičních produktech

Prohlédněte si produkty, které máme aktuálně v nabídce. Na stránce najdete informace a podrobnosti ke každému z nich. V případě dotazů jsme tu pro vás.

Prohlédnout produkty

Sjednejte si osobní schůzku

Zanechte nám zde svůj kontakt,
obratem se Vám ozveme.

Vyberte si pobočku
Vaše jméno a příjmení

zítra mezi

a

Preferované termíny schůzky:

od

do

+ přidat další termín

od

do

Za účelem sjednání osobní schůzky bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.