Užijte si luxus v Puppu!

Každá platba nad 500 Kč může vyhrát.


Zaplaťte od 1. 6. do 30. 9. jakoukoliv osobní platební kartou CREDITAS částku minimálně 500 Kč a budete automaticky zařazeni do losování o wellness pobyt v Grandhotelu Pupp pro 2 osoby na 2 noci v hodnotě 25 000 Kč a 4x předplacenou kartu na tankování v hodnotě 10 000 Kč.


CHCI SOUTĚŽIT

PRINCIP SOUTĚŽE

Pokud v období trvání soutěže zaplatíte svou osobní platební kartou CREDITAS částku minimálně 500 Kč, budete automaticky zařazeni do slosování. Čím víc takovýchto plateb provedete, tím vyšší máte šanci na výhru!

Soutěž probíhá ve čtyřech kolech (měsících), přičemž po konci daného kalendářního měsíce (červen, červenec, srpen a září 2022) bude při slosování vylosován jeden výherce předplacené karty na tankování v hodnotě 10 000 Kč. Na konci soutěže bude vylosován 1 výherce hlavní ceny - wellness pobytu v Grandhotelu Pupp pro 2 osoby na 2 noci v hodnotě 25 000 Kč.

Do soutěže budou zařazeni pouze klienti s osobními (ne firemními) platebními kartami CREDITAS, a to konkrétně kartami Mastercard Standard, Mastercard Gold, Mastercard Standard EUR, Richee kartou Junior (pouze pro držitele karet starší 18 let), Richee Standard, Mastercard World Elite Silver, Mastercard Real Gold, virtuální kartou či Stickerem. Platba splňující pravidla bude zařazena do slosování automaticky za předpokladu jejího provedení v době trvání soutěže, tj. mezi 1. červnem a 30. zářím 2022.


Jak vyhrát?

  • Plaťte svou osobní platební kartou CREDITAS tak často, jak je to jen možné

    Kolikrát v období trvání soutěže zaplatíte svou osobní platební kartou CREDITAS částku minimálně 500 Kč (nebo ekvivalent této částky v EUR), tolikrát budete (automaticky) zařazeni do slosování. Do soutěže zařadíme platby na internetu i v obchodech (výběry hotovosti z bankomatu nebudou zařazeny do soutěže). Pokud ještě nemáte naši platební kartu CREDITAS, můžete si ji založit ZDE.

  • Mějte svou osobní platební kartu stále aktivní i k datu losování

    Využívejte platební kartu CREDITAS naplno včetně všech jejích výhod.

  • Vyhrajte wellness pobyt v Grandhotelu Pupp nebo předplacenou kartu na tankování

    Staňte se jedním ze šťastných výherců atraktivních odměn!Proč si vybrat výhodnou platební kartu CREDITAS?

Zdarma vydání platební karty k běžnému účtu.

Zdarma neomezené výběry z bankomatů kdekoli na světě.

Zdarma mobilní platby Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay.

Výhodné pojištění k platebním kartám.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Zkrácená pravidla soutěže

Kdo se může zúčastnit?

Účastníkem Soutěže je plně svéprávná fyzická osoba starší 18 let (včetně dne, kdy dovršila tento věk), která je v době trvání Soutěže Držitelem karty k Běžnému účtu pro fyzickou osobu nepodnikající.

Jak soutěžit?

Do soutěže je automaticky zařazen každý, kdo v soutěžním období zaplatí svou osobní platební kartou CREDITAS částku minimálně 500 Kč (nebo ekvivalent této částky v EUR), přičemž taková platba může být provedena jakýmkoliv způsobem, a to kontaktně i bezkontaktně v obchodech, na internetu, započítávají se i platby provedené prostřednictvím digitalizované karty v zařízení prostřednictvím služby Google Pay, Apple Pay nebo Garmin Pay. Výběr hotovosti či ověření zůstatku na bankomatu a příchozí platby na kartu nejsou do soutěže zahrnuty.

Výhry v soutěži

V soutěži se hraje celkem o 5 hodnotných výher. Hlavní výhrou v Soutěži je Wellness pobyt v Grandhotelu Pupp pro 2 osoby na 2 noci v hodnotě 25 000 Kč s DPH. Druhou až pátou výhrou je Předplacená karta na tankování v hodnotě 10 000 Kč s DPH.

Vyhodnocení a losování soutěže

Soutěž probíhá ve 4 kolech, přičemž při každém slosování bude vylosován jako výherce Vedlejší výhry jeden ze Soutěžících, kteří splnili veškeré podmínky pravidel ke konci daného kalendářního měsíce (červen, červenec, srpen a září 2022). Při posledním slosování po skončení doby trvání Soutěže bude také ze všech Soutěžících, kteří splnili veškeré podmínky, vylosován výherce Hlavní výhry.

Vylosovaní Soutěžící budou po vylosování kontaktováni telefonicky, případně elektronicky na kontakty, které poskytli bance. Pro to, aby vylosovanému Soutěžícímu vznikl nárok na výhru, je nutné, aby potvrdil, že má o výhru zájem.V případě, že vylosovaný Soutěžící nebude reagovat na telefonické či elektronické kontaktování Bankou, a to nejpozději do 14 pracovních dnů od oznámení výhry, zaniká tím nárok vylosovaného Soutěžícího na výhru.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 1. června 2022 do 30. září 2022 včetně.

Doplňující informace

Soutěžící bude automaticky do slosování zařazen tolikrát, kolikrát splní stanovené podmínky.

Pro zařazení do slosování musí mít Soutěžící ke konci doby trvání Soutěže aktivní Běžný účet, který nesmí být ve výpovědní době, zrušen ani nesmí chybět nebo nesmí být neaktuální jakékoli údaje, dokumenty či podklady požadované Bankou při zakládání Běžného účtu. Soutěžící musí zajistit, aby měla Banka k dispozici jeho aktuální kontaktní údaje (e-mail a tel. číslo), na které může Banka Soutěžícího kontaktovat v případě, že bude vylosován jako výherce.Ochrana osobních údajů

Banka jako správce osobních údajů Soutěžícího bude pro účely účasti Soutěžícího v Soutěži zpracovávat jeho osobní údaje. Tyto údaje budou uchovány po dobu trvání Soutěže a dále po dobu, která je vyžadována a uvedena v příslušných právních předpisech. Bližší informace ke zpracování osobních údajů jsou uvedeny na internetové stránce Banky.

VÝHERCI SOUTĚŽE

Výherce hlavní ceny - wellness pobytu v Grandhotelu Pupp:

Karin F., Prostějov

Výherci vedlejší ceny - předplacené karty na tankování:
Kateřina K., Budíškovice
Bohuslav Č., Moravské Budějovice
Roman I., Bělá pod Pradědem
Marie V., Mysletín