Hlavní výhody

Banka v kapse

Mobilní bankovnictví vám umožní mít stav svých účtů neustále pod kontrolou. Tím posouvá možnosti správy bankovních produktů zase o krok dál.

Aplikace pro iOS i Android

Již během několika minut můžete mít ve svém mobilním telefonu funkční mobilní bankovnictví vytvořené speciálně pro iPhone (iOS) či Android.

Bezpečnost především

Aplikace banky vyvíjíme s výrazným zřetelem na bezpečnost jejich užívání. Aby nedošlo k nepříjemnostem, máme pro vás několik bezpečnostních rad.

Stáhněte si aplikaci

Zjistěte, jak funguje naše mobilní bankovnictví. Věříme, že vás zaujme především přehlednost a intuitivnost jeho řešení.

Stáhnout aplikaci

Rychlý přehled

Mobilní bankovnictví skvěle doplní to internetové ve chvíli, kdy potřebujete opravdu rychlý přístup ke svým účtům. Utvořte si představu o tom, jak naše mobilní bankovnictví vypadá a jak funguje.

1
Levé menu vám umožní jednoduchý pohyb v aplikaci. Budete mít přehled v produktech i rychlý přístup k platbám a šablonám.
2
Prohlédnete si aktuální kurzovní lístek, najdete důležité kontakty anebo se necháte navigovat na pobočku, kdykoliv budete potřebovat.
3
Pro pohodlné odhlášení použijete tlačítko umístěné v pravém horním rohu menu.

Jak získat přístup

V internetovém bankovnictví

Varianta pro klienty, kteří si u nás zřídili běžný účet a internetové bankovnictví. Přehledný postup ke zřízení mobilního bankovnictví totiž najdete přímo v prostředí bankovnictví internetového.

Na pobočce

Zařiďte si přístup do mobilního bankovnictví osobně na jedné z našich poboček, které najdete již na 25 místech České republiky.

Mapa poboček


Poplatky

Pro naše klienty je služba mobilního bankovnictví jednoduše bez poplatků.

Vše kolem mobilního bankovnictví Zdarma

Bezpečnost

Dodržováním následujících doporučení eliminujete možnost zneužití finančních prostředků uložených na vašem účtu.

Přihlašovací údaje chraňte před zneužitím, nesdělujte je třetím osobám a vždy dbejte zvýšené pozornosti, kam tyto údaje zadáváte. Banka CREDITAS po svých klientech nikdy nepožaduje sdělení těchto údajů e‑mailem ani při telefonické komunikaci.

Používejte silná hesla, která obsahují velká i malá písmena, číslice a speciální znaky (příklad: Qwo7-h3#).

Sledujte upozornění o pohybech na svém účtu prostřednictvím SMS nebo e-mailu. V případě jakékoliv neautorizované změny či nesrovnalostí ohledně pohybů na účtu nás neváhejte ihned kontaktovat.

Ignorujte nevyžádanou e-mailovou komunikaci (neznámý odesílatel), neotevírejte neznámé přílohy ani neklikejte na neznámé webové odkazy.

Na svém komunikačním zařízení provádějte pravidelné aktualizace operačního systému, webového prohlížeče, antivirového programu a firewallu.


Dokumenty a formuláře


Máte zájem o naše služby nebo potřebujete poradit?