Apple Pay, Google Pay a Garmin Pay

Platební kartu nechte doma, vaší novou peněženkou je váš chytrý mobil nebo chytré hodinky. Platit v obchodech i vybírat v bankomatech tak můžete opravdu rychle, jednoduše a hlavně bezpečně.

Nabízené služby

Apple Pay

Přeměňte svůj iPhone nebo Apple Watch v peněženku a plaťte bezkontaktně v obchodech nebo vybírejte hotovost v bankomatech.

Více informací

Google Pay

Kartu nechte doma, vaší novou peněženkou bude váš mobil. S Google Pay můžete telefonem platit i vybírat v bankomatech.

Více informací

Garmin Pay

Přidejte si naši platební kartu do svých chytrých hodinek Garmin a plaťte pohodlně bezkontaktně v obchodech.

Více informací

Proč využívat mobilní platby?

Zážitkový podzim

s CREDITAS

Zapojte se do soutěže a vyhrajte

jednu z našich exkluzivních cen

Chci soutěžit

Plaťte pohodlně svým mobilem, ať už jste kdekoliv! Rychle, jednoduše a bezpečně s Bankou CREDITAS

Přeměňte svůj telefon nebo chytré hodinky v peněženku a plaťte rychle a jednoduše kartou v mobilu. Placení nebylo nikdy snadnější – stačí, když telefon nebo chytré hodinky přiložíte k terminálu stejně jako bezkontaktní kartu. S platební kartou v telefonu si navíc zvládnete i vybrat peníze z bankomatu.

Kartu už u sebe mít nemusíte. Jak funguje platba mobilem?

S námi můžete platit mobilem jak prostřednictvím Apple Pay pro iOS, tak Google Pay pro telefony s Androidem, jste-li majiteli chytrých hodinek Garmin, pak přes Garmin Pay. Funguje to jednoduše!

Potřebujete zařízení s NFC

Abyste mohli využívat placení telefonem nebo chytrými hodinkami, potřebujete zařízení s technologií NFC. Tato technologie umožňuje rychlou a zabezpečenou výměnu dat na krátkou vzdálenost. Nemusíte se ničeho obávat. NFC platby jsou bezpečné, údaje o vaší kartě nikdo neuvidí – transakce jsou chráněny bezpečnostními funkcemi zařízení, záleží jen na vás, kterou z nich si zvolíte (například kód, otisk prstu, gesto nebo Face ID).

Stáhnout aplikaci, digitalizovat kartu a je to

Pro placení mobilem si stáhněte naši aplikaci CREDITAS Banking (případně aplikaci Wallet pro iPhone, Google Pay pro Android či Garmin Connect pro chytré hodinky Garmin). Pak už jen digitalizujte svou platební kartu a máte hotovo. Zaplatíte, i když zrovna nemáte signál nebo připojení k internetu.

Jak poznáte, kde přijímají mobilní platby?

Nevíte, zda v dané prodejně můžete platit mobilem? Snadno to zjistíte z označení na platebním terminálu, pokud tyto platby umožňuje, bude na něm nálepka pro bezkontaktní platby, Google Pay či Apple Pay.

Mobilní platby využijete i v zahraničí, a to na všech terminálech přijímajících bezkontaktní karty. Je však možné, že v některých zemích bude nutné při platbě zadat i PIN ke kartě. Děje se tak kvůli bezpečnosti a zabránění jakémukoliv zneužití karty. PIN je také vyžadován vždy při výběrech z bankomatu.

Je možné využít platby mobilem i při nákupu na internetu?

Ano, mobilní platby lze zcela bezpečně využít i při placení na internetu. Platit je možné všude, kde se při výběru platební metody zobrazí metoda GPay nebo Apple Pay. Vše bezpečně a jednoduše z pohodlí domova bez nutnosti hledat kartu či znovu zadávat platební údaje.Kontaktujte nás

Bezplatná infolinka:
800 888 009
Po-Pá, 08:00–20:00E-mail:
info@creditas.cz
 Zeptejte se na cokoliv

Odpovíme vám telefonicky nebo e‑mailem nejpozději následující pracovní den.

Za účelem zodpovězení Vašeho dotazu bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.