Zpátky do školy se slevami u vybraných obchodníků

Banka CREDITAS ve spolupráci s Mastercard přináší svým klientům slevy na nákup v rámci kampaně BACK TO SCHOOL.
Zaplaťte u vybraných partnerů kteroukoliv platební kartou Mastercard od Banky CREDITAS a získejte slevu na svůj nákup.

Akce platí od 1. do 30. září 2022


Sleva 10 % na veškeré nezlevněné zboží (platí pro členy Baťa klubu)

Slevu mohou uplatnit pouze členové Baťa klubu. Sleva platí na veškerý nezlevněný sortiment a nelze ji kombinovat s jinými typy slev a akcí kromě výhod Baťa klubu. Sleva se nevztahuje na nákup obuvi Medi, šperků a odnosných tašek.

master10

Slevový kód na bata.cz zadejte v posledním kroku objednávky. Pro uplatnění slevy na prodejně předložte poukaz vytištěný nebo v elektronické podobě ve vašem telefonu.

Sleva 7 % na notebooky, tablety, desktopy, monitory a tiskárny.

Nabídka platí pouze při platbě kartou Mastercard. Kupón lze uplatnit pouze jednou. Sleva 7 % platí při nákupu notebooků, tabletů, desktopů, monitorů a tiskáren. Slevový kód nelze kombinovat s jinými slevami či kupóny.

MSCIT7

Slevu 7 % uplatníte zadáním slevového kódu na e-shopu www.electroworld.cz, nebo předložením kódu u pokladny v kterékoliv kamenné prodejně Electro World.

Sleva 25 % na nezlevněný a 5 % na zlevněný sortiment značky HUSKY

Nabídka platí pouze při platbě kartou Mastercard. Kupon lze uplatnit pouze jednou. Uvedené slevy lze uplatnit v e-shopu HUSKY nebo v prodejnách HUSKY. Nevztahuje se na nákup dárkových poukazů a zboží jiných značek.

MM2022

Kód kuponu zadejte v košíku na huskycz.cz do políčka “MÁM POUKAZ” nebo ukažte na prodejně.

Sleva 5 % na všechny produkty Adidas, Bose, Bang & Olufsen, JBL, Marshall

Nabídka platí pouze při platbě kartou Mastercard. Kupon lze uplatnit pouze jednou. Slevový kód nelze kombinovat s jinými slevami či kupony.

MCBTS5

Slevu 5 % uplatníte zadáním slevového kódu na e-shopu smarty.cz či při platbě na prodejně Smarty.CZ.

Sleva 20 % na 1 produkt značky Nike, Adidas, Under Armour a Energetics

Sleva na jeden produkt značky Nike, Adidas, Under Armour nebo Energetics dle vlastního výběru. Sleva platí i na zlevněné zboží po předložení kupónu v prodejnách. Neplatí na zboží ze slevové knížky a z letáku, nelze ji kombinovat s jinými akčními nabídkami.

20Master

Kód kupónu předložte při platbě u kasy. Slevu uplatníte ve všech kamenných prodejnách kromě: INTERSPORT Kladno, INTERSPORT Litoměřice, INTERSPORT Tábor, INTERSPORT Jilemnice, INTERSPORT RENT Pec pod Sněžkou, INTERSPORT Lipno, INTERSPORT Chomutov, INTERSPORT Klatovy, INTERSPORT Uherský Brod a INTERSPORT Rožnov.