Zprávy z CREDITAS Banking

7. 8. 2020

Další funkce a služby v CREDITAS Banking už brzy!

Spuštěním nového internetového a mobilního bankovnictví naše práce nekončí. Již nyní připravujeme další funkce a služby, které po dokončení všech bezpečnostních testů doplníme do CREDITAS Banking. Co nového najdete během následujících měsíců v našem on-line bankovnictví?

Celý text
4. 8. 2020

Vítejte v aplikaci CREDITAS Banking

Mobilní aplikace CREDITAS Banking je všestranným bankovnictvím, které předčí vaše očekávání. Porozumět aplikaci a bez problémů se v ní vyznat je jednoduché a zároveň intuitivní. Hned na domovské obrazovce s názvem Přehled máte opravdový přehled o všech svých účtech, platebních kartách i úvěrech. Díky možnosti připojit účty z více než 20 českých a slovenských bank budete mít veškeré své finance zcela pod kontrolou. A to vše na jednom místě.

Celý text
4. 8. 2020

Nové on-line bankovnictví CREDITAS Banking

Představujeme nové bankovnictví s názvem CREDITAS Banking, které má svou mobilní i desktopovou verzi. Bankovnictví vychází z aplikace Richee a zachovává všechny její funkce, k čemuž přidává ještě obsluhu a podporu pro širokou škálu produktů CREDITAS.

Celý text
4. 8. 2020

Jednoduchá registrace do CREDITAS Banking

S aplikací CREDITAS Banking ve vašem mobilním telefonu nemusíte chodit na pobočku, protože ji máte neustále po ruce. Abyste mohli využívat všechny dostupné funkce, je nutné se nejdříve do aplikace řádně zaregistrovat. Celý proces zvládnete během chvíle z pohodlí domova.

Celý text
4. 8. 2020

Profesionální zabezpečení aplikace

Kvalitní zabezpečení mobilních aplikací, které pracují s osobními informacemi, je v dnešní době již samozřejmostí. U bankovních aplikací jsou požadavky na ochranu a zabezpečení veškerých dat ještě mnohem přísnější. A CREDITAS Banking v tomto ohledu splňuje ta nejpřísnější měřítka.

Celý text