Novinky v CREDITAS Banking

Jak ušetřit? Prvním krokem je přehled o výdajích

Ceny jako by se v posledních měsících zbláznily. Stoupají a nechce se jim ubrat. Zatímco v uplynulých letech se utrhly ze řetězu hlavně ceny nemovitostí, teď zdražují potraviny, oblečení i pohonné hmoty. Možná i vy cítíte, že je potřeba začít šetřit. Prvním dobrým krokem je udělat si ve svých financích pořádek.

Celý text

K čemu je symbol zámku v CREDITAS Banking?

Na obrazovkách CREDITAS Banking se začala objevovat ikonka visacího zámku. Je symbolem pro cosigning – dopodepisování plateb, které máte odsouhlasit nebo dokončit.

Celý text

Autorizujte se mobilem na pobočkách i při jednání po telefonu

Mobilní aplikaci CREDITAS Banking můžete využít nejen pro kontrolu svých účtů nebo zadávání plateb, ale také pro ověření své identity či pro autorizaci při podpisu smluv a dalších dokumentů. A to jak na našich pobočkách, tak při telefonickém jednání s komunikačním centrem.

Celý text

CREDITAS API: Propojte své bankovní účty s účetním programem

Při využití API se nemusíte přihlašovat přímo do CREDITAS Banking, všechny potřebné informace získáváte i zadáváte ve svém účetním programu.

Celý text

Revolvingové úvěry v CREDITAS Banking

Mezi produkty, které můžete spravovat v našem on-line bankovnictví, jsme nově zařadili revolvingové úvěry. Dostupné jsou jak v CREDITAS Banking pro počítače a tablety, tak v mobilní aplikaci.

Celý text