Novinky v CREDITAS Banking

Snadná správa firemních účtů v CREDITAS Banking

Naše nové internetové bankovnictví se rychle rozrůstá o další funkce. Díky nim můžete v CREDITAS Banking snadno a efektivně spravovat nejenom soukromé, ale také firemní finance. Čerstvou novinkou ve spektru služeb pro firemní klientelu je cosignigové centrum.

Celý text

Vítejte v aplikaci CREDITAS Banking

Mobilní aplikace CREDITAS Banking je všestranným bankovnictvím, které předčí vaše očekávání. Porozumět aplikaci a bez problémů se v ní vyznat je jednoduché a zároveň intuitivní. Hned na domovské obrazovce s názvem Přehled máte opravdový přehled o všech svých účtech, platebních kartách i úvěrech. Díky možnosti připojit účty z více než 20 českých a slovenských bank budete mít veškeré své finance zcela pod kontrolou. A to vše na jednom místě.

Celý text

Jednoduchá registrace do CREDITAS Banking

S aplikací CREDITAS Banking ve vašem mobilním telefonu nemusíte chodit na pobočku, protože ji máte neustále po ruce. Abyste mohli využívat všechny dostupné funkce, je nutné se nejdříve do aplikace řádně zaregistrovat. Celý proces zvládnete během chvíle z pohodlí domova.

Celý text

Profesionální zabezpečení aplikace

Kvalitní zabezpečení mobilních aplikací, které pracují s osobními informacemi, je v dnešní době již samozřejmostí. U bankovních aplikací jsou požadavky na ochranu a zabezpečení veškerých dat ještě mnohem přísnější. A CREDITAS Banking v tomto ohledu splňuje ta nejpřísnější měřítka.

Celý text

Účty v aplikaci CREDITAS Banking

CREDITAS Banking není obyčejným on-line bankovnictvím. Jde o všestranný nástroj vhodný ke správě vašich financí, které máte uložené třeba i na různých bankovních účtech. Zároveň je také ideálním pomocníkem ke kontrole plateb v hotovosti.

Celý text