Platební karta Mastercard World Elite Silver

S exkluzivní debetní kartou Mastercard World Elite Silver získáváte speciální výhody, které zjednoduší váš běžný pracovní den stejně jako víkendový výlet s rodinou.
Výhody karty oceníte také na soukromých či služebních cestách do zahraničí.


Exkluzivní karta s prémiovými službami

Mastercard Concierge

Airport Loungekey

Cestovní pojištění

Pojištění zneužití karty

Nouzová náhradní karta

Nouzová náhradní hotovost

Mastercard Concierge

Concierge je prémiová služba karetní společnosti Mastercard, která poskytuje individuální servis držitelům karet World Elite. Tým specialistů je k dispozici v režimu 24/7 na telefonním čísle +420 239 050 406 a je připraven splnit obvyklá i zcela výjimečná přání.

Informace:
Ať už jste na pracovní nebo soukromé cestě, Mastercard Concierge vám poskytne informace a rady ohledně vaší destinace. Nabídne průvodce městem, podá přehled kulturních zvyklostí při pracovních schůzkách v cizích zemích a sdělí informace o pasových a vízových povinnostech. Poskytne aktuální předpověď počasí, zjistí termíny turistických prohlídek či zábavných akcí. Vyhledá a doporučí restauraci v kterémkoliv městě na světě.

Cestování:
Součástí služby je asistence s rezervací ubytování, letenek, pronájmu automobilu, ale i speciálních požadavků, jako je pronájem letadla nebo jachty.

Zábava:
Využít můžete také našich zkušeností se zařizováním všech typů zábavních akcí, od rockových a popových koncertů po balet a operu, sportovní akce, muzikály, soukromé akce v restauracích a barech a další druhy noční zábavy.

Informace o golfových hřištích:
Informace, doporučení a rezervace hry na polosoukromých golfových hřištích v hlavních městech po celém světě. Všude, kde je to možné, vám Mastercard Concierge zjistí dostupné hrací časy a potvrdí jakékoliv speciální požadavky ohledně handicapu.

Nákup a doručování dárků:
Tým specialistů pomůže najít pro vás a vaše blízké perfektní dárek, a zajistí jeho doručení na vámi zvolené místo.

Doručování květin:
Specialisté z Mastercard Concierge vám pomohou s výběrem a doručením květin pro vaše blízké. Ke květinám můžete přiložit krátký vzkaz pro obdarovaného.

Pořádání akcí a pohostinnost:
Se službou Mastercard Concierge bude příprava výjimečné akce pro vaše blízké zcela bez stresu. Naši specialisté najdou zkušené organizátory akcí, catering, kuchaře, moderátory nebo baviče, fotografy, obsluhu pro vaše hosty a další.

Nevšední zážitky:
Mastercard Concierge podporuje držitele karet v objevování nových a nevšedních zážitků tím, že pro vás vždy najde ty správné informace. Například: jak uspořádat kurzy vaření s profesionálním šéfkuchařem, lekce golfu s PGA tour profesionály, jak zařídit let ve stíhačce, pronájem soukromého ostrova, safari nebo kde domluvit lyžování, na které vás vyveze vrtulník.

Další služby:
Kromě všech výše vyjmenovaných služeb se vám budeme snažit pomoci také s jakýmkoliv dalším požadavkem. Odmítneme vás pouze v případě, že by taková služba byla podle názoru Mastercard Concierge Lifestyle manažera v rozporu se zákonem, některým nařízením nebo pokud by provedení takové služby bylo považováno za nemorální či odporovalo veřejnému zájmu.

Ve všech případech vám Mastercard Concierge Lifestyle manažer sdělí podrobnosti, cenu služby (zahrnující poplatky za doručení a všechny další související poplatky), termín doručení nebo termín dalších kroků (pokud je to v rámci služby nutné). Mastercard Concierge provede rezervaci, objednávku nebo zařídí doručení prostřednictvím vaší Mastercard karty pouze s vaším souhlasem.

Pro využití služby Mastercard Concierge volejte: +420 239 050 406 (24/7).

Airport LoungeKey

LoungeKey vám umožní přístup do stovek letištních salonků po celém světě, a to bez ohledu na to, jakou linkou či třídou cestujete. Stačí předložit vaši kartu Mastercard World Elite Silver.

Využití salonků:
K dispozici je přes 1300 pohodlných letištních salonků na více než 650 letištích, díky kterým si užijete výjimečné služby a vyhnete se chaosu na letištích. Kromě klidu a pohodlí nabízí salonky teplé a studené nápoje (včetně alkoholických), lehké občerstvení, bezplatné wi-fi, časopisy, noviny a další služby v závislosti na konkrétním salonku.

Oprávnění vstupu:
Stačí předložit Vaši platební kartu - vstup je povolen po kontrole karty (dle čísla karty či přes platební terminál).

4 vstupy zdarma ročně:
Držitelé karty Mastercard World Elite Silver mají ročně 4 vstupy zdarma, přičemž platí, že vstupy zdarma může držitel využít jak pro sebe, tak i pro svůj doprovod.

Můžete tedy využít například:
• 4 vstupy zdarma pro sebe v případě, že cestujete sami,
• 1krát vstup zdarma pro Vás a 3 osoby cestující s Vámi jako doprovod,
• 2krát vstup zdarma pro Vás a 1 osobu cestující s Vámi,
• či jiné kombinace.

Pro využívání programu LoungeKey není třeba žádná aktivace ani registrace. Program máte k dispozici automaticky. Přesto vám doporučujeme registraci na www.loungekey.com/creditas a následné stažení a přihlášení se do mobilní aplikace LoungeKey app (k dispozici na App Store i Google Play). LoungeKey App vám umožní snadno najít salonek v programu LoungeKey a zjistit všechny potřebné informace včetně polohy salonku na letišti, i když právě nejste připojeni k internetu (aplikace funguje i offline).

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je další výhodnou službou spojenou s platebními kartami Mastercard World Elite Silver od Banky CREDITAS. Limity pojistných plnění jsou dostatečně vysoké, aby případné řešení nepříjemné situace na vašich cestách proběhlo bez problémů.

Pojištění pro celou rodinu:
Pojištěný je nejen držitel karty, ale i jeho rodinní příslušníci, kteří cestují do zahraničí společně s ním.

Rizikové sporty:
Postaráme se o vás i při aktivní letní či zimní dovolené. Ať už se jedete k moři potápět nebo provozovat vysokohorskou turistiku. Nenechte se na své dovolené omezovat.

Včetně léčebných výloh na COVID-19
Pojištění léčebných výloh kryje po dobu zveřejnění Veřejného příslibu na webu Generali České Pojišťovny také vaše náklady související s onemocněním COVID-19 (léčení, karanténa, repatriace).

Doba pobytu v zahraničí:
Pojišťovna poskytuje po celý rok ochranu pojištěných při pobytech v zahraničí, a to včetně pracovních cest. Maximální délka pojištění jednoho souvislého pobytu je 90 dnů.

Oznámení pojistné události se provádí prostřednictvím formuláře, který je k dispozici na www.generaliceska.cz. Klietský servis Generali Česká pojišťovna a.s.: +420 241 114 114

Pojištění zneužití karty

Součástí služeb je rovněž pojištění zneužití platební karty Mastercard World Elite Silver při ztrátě či odcizení karty.

Pojištění se vztahuje:
Na případy ztráty, odcizení či zneužití platební karty včetně souvisejícího odcizení hotovosti.

Nejde jen o kartu:
Pojištění zahrnuje výdaje na pořízení nových osobních dokladů, nových klíčů, peněženky či mobilního telefonu.

Pojištění zneužití – Oznámení pojistné události se provádí prostřednictvím formuláře, který je k dispozici na www.generaliceska.cz. Klietský servis Generali Česká pojišťovna a.s.: +420 241 114 114

Nouzová náhradní karta

Cestujete-li do zahraničí, nouzová náhradní karta je k dispozici na požádání 7 dní v týdnu a dodání do různých lokalit po celém světě v rámci několika pracovních dní.

Službu lze využít pouze v případě ztráty, krádeže nebo poškození karty v zahraničí s podmínkou její předchozí blokace.

Klient podává žádost o vydání Nouzové náhradní karty prostřednictvím monitorované linky Banky: +420 583 037 047.

Nouzová náhradní hotovost

Cestujete-li do zahraničí, nouzovou hotovost budete mít k dispozici v co nejkratší době od vydání požadavku.

Klient podává žádost o vydání Nouzové náhradní hotovosti prostřednictvím monitorované linky Banky: +420 583 037 047.

Karta určená klientům Prémiového bankovnictví

Platební karta Mastercard World Elite Silver není běžným produktem a nenabízíme ji proto v běžné pobočkové síti. Karta je určena výhradně klientům Prémiového bankovnictví Banky CREDITAS.

Myslíte, že Mastercard World Elite Silver je určena právě vám? Kontaktujte specialisty Prémiového bankovnictví na telefonní lince +420 583 037 099 a sjednejte si schůzku. Jsme připraveni se s Vámi sejít na nejbližší pobočce nebo přijedeme rovnou k Vám domů či do firmy.

MÁM ZÁJEM


* v případě pojištění osobních věcí a zavazadel, odpovědnosti za způsobenou škodu, storna cesty, neuskutečnění zájezdu, nevyužité dovolené, veterinární léčby, spoluúčasti na věci půjčené, přenosné elektroniky či sportovního vybavení

** v případě pojištění léčebných výloh, pojištění následné lékařské péče, nadstandardní asistenční a právní služby, přerušení nastoupené cesty, přivolání opatrovníka/psychologa/sociálního pracovníka a pojištění pobytu v nemocnici

*** trvalé následky úrazu, smrt úrazem, pojištění denního odškodného za vyjmenované úrazy, doba nezbytného léčení