Poznejte kartu z pravého zlata

Exkluzivní debetní karty Mastercard Real Gold z limitované série black&gold od Banky CREDITAS jsou k dispozici ve dvou provedeních, od každého bylo vyrobeno pouze 50 kusů. Základním materiálem použitým při výrobě karet je jeden z nejcenějších kovů - zlato.

Zářivě zlatá

Dokonalý design symbolizuje úspěch a prestiž. Karta pro VIP klienty Banky CREDITAS, karta pro ty, kteří si zaslouží to nejlepší. Zářivě zlatá varianta pouze v limitované sérii 50 kusů.

Černozlatá

Rafinovaná kombinace zlata a černé barvy vyhrazená pro nejluxusnější karty. Černozlatá varianta pouze v limitované sérii 50 kusů.

Exkluzivní karta s prémiovými službami

Mastercard
Concierge

Airport
loungekey

Cestovní
pojištění

Pojištění
zneužití kartyZrozena pro VIP. Zrozena pro Vás?

Real Gold Mastercard není běžným produktem a nenabízíme ji proto v běžné pobočkové síti. Její budoucí držitele si pečlivě vybíráme. Real Gold je a bude zárukou, že její držitel je úspěšný člověk s vysokým morálním kreditem.

Myslíte, že Real Gold byla zrozena právě pro vás? Napište našim specialistům na prestižní karty na e-mail realgold@creditas.cz. V e-mailu, prosíme, uveďte telefon, na kterém Vás můžeme kontaktovat za účelem sjednání osobní schůzky.

Dokumenty

Obchodní podmínky

Pomocí programu Adobe Reader lze všechny formuláře vyplnit, vytisknout i vyplněné uložit.