Nenechte si ujet výhru!

Každá platba nad 500 Kč může vyhrát.


Zaplaťte od 1. 7. do 31. 8. jakoukoliv osobní platební kartou CREDITAS částku minimálně 500 Kč a budete automaticky zařazeni do losování o elektrokolo VOICE a 4 x chytré hodinky Garmin.


CHCI SOUTĚŽIT

PRINCIP SOUTĚŽE

Pokud v období trvání soutěže zaplatíte svou osobní platební kartou CREDITAS částku minimálně 500 Kč, budete automaticky zařazeni do slosování. Čím víc takovýchto plateb provedete, tím vyšší máte šanci na výhru!

Na konci soutěže bude vylosován 1 výherce hlavní ceny - elektrokola VOICE 2092 BOSCH ACTIVELINE PLUS, a 4 výherci vedlejší ceny - chytrých hodinek Garmin VENU 2.

Do soutěže budou zařazeni pouze klienti s osobními (ne firemními) platebními kartami CREDITAS, a to konkrétně kartami Mastercard Standard, Mastercard Gold, Richee kartou, Richee kartou Junior (pouze pro držitele karet starší 18 let), Mastercard World Elite Silver, Mastercard Real Gold, virtuální kartou či Stickerem. Platba splňující pravidla bude zařazena do slosování automaticky za předpokladu jejího provedení v době trvání soutěže, tj. mezi 1. červencem a 31. srpnem 2021.


Jak vyhrát?

  • Plaťte svou osobní platební kartou CREDITAS tak často, jak je to jen možné

    Kolikrát v období trvání soutěže zaplatíte svou osobní platební kartou CREDITAS částku minimálně 500 Kč, tolikrát budete (automaticky) zařazeni do slosování. Do soutěže zařadíme platby na internetu i v obchodech (výběry hotovosti z bankomatu nebudou zařazeny do soutěže). Pokud ještě nemáte naši platební kartu CREDITAS, můžete si ji založit ZDE.

  • Mějte svou osobní platební kartu stále aktivní i k datu losování

    Využívejte platební kartu CREDITAS naplno včetně všech jejich výhod.

  • Vyhrajte elektrokolo VOICE nebo chytré hodinky Garmin

    Staňte se jedním ze šťastných výherců atraktivních odměn!Proč si vybrat výhodnou platební kartu CREDITAS?

Zdarma vydání platební karty ke každému běžnému účtu.

Zdarma neomezené výběry z bankomatů kdekoli na světě.

Zdarma mobilní platby Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay.

Výhodné pojištění k platebním kartám.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Zkrácená pravidla soutěže

Kdo se může zúčastnit?

Soutěže se může zúčastnit svéprávná fyzická osoba starší osmnácti let, která má veden nebo si založí u Banky v době trvání Soutěže Běžný účet pro fyzickou osobu nepodnikající a k němu má vedenou nebo si zřídí Platební kartu.

Jak soutěžit?

Do soutěže je automaticky zařazen každý, kdo v soutěžním období zaplatí svou osobní platební kartou CREDITAS částku minimálně 500 Kč, přičemž taková platba může být provedena jakýmkoliv způsobem, a to kontaktně i bezkontaktně v obchodech, na internetu, započítávají se i platby provedené prostřednictvím digitalizované karty v zařízení prostřednictvím služby Google Pay, Apple Pay nebo Garmin Pay. Výběr hotovosti či ověření zůstatku na bankomatu a příchozí platby na kartu nejsou do soutěže zahrnuty.

Výhry v soutěži

V soutěži se hraje celkem o 5 hodnotných výher. Hlavní výhrou v Soutěži je elektrokolo VOICE 2092 BOSCH ActiveLine Plus - 500Wh - 29"- vel. M v hodnotě přibližně 52 000,- Kč s DPH. Druhou až pátou cenou jsou chytré hodinky Garmin VENU 2 v hodnotě přibližně 10 000,- Kč s DPH.

Vyhodnocení a losování soutěže

Banka vylosuje ze všech Soutěžících, kteří splnili všechny podmínky dle soutěžních pravidel, 5 výherců. Losování výher bude probíhat po ukončení Soutěže, a to zcela anonymizovaně užitím tabulkového procesoru z anonymizovaného výběru Soutěžících.

Vylosovaní Soutěžící budou po vylosování kontaktováni telefonicky, případně elektronicky na kontakty, které poskytli bance. Pro to, aby vylosovanému Soutěžícímu vznikl nárok na výhru, je nutné, aby potvrdil, že má o výhru zájem.V případě, že vylosovaný Soutěžící nebude reagovat na telefonické či elektronické kontaktování Bankou, a to nejpozději do 6 pracovních dnů od oznámení výhry, zaniká tím nárok vylosovaného Soutěžícího na výhru.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 1. července 2021 do 31. srpna 2021 včetně.

Doplňující informace

Soutěžící bude automaticky do slosování zařazen tolikrát, kolikrát splní stanovené podmínky.

Pro zařazení do slosování musí mít Soutěžící ke konci doby trvání Soutěže aktivní Běžný účet, který nesmí být ve výpovědní době, zrušen ani nesmí chybět nebo nesmí být neaktuální jakékoli údaje, dokumenty či podklady požadované Bankou při zakládání Běžného účtu. Soutěžící musí zajistit, aby měla Banka k dispozici jeho aktuální kontaktní údaje (e-mail a tel. číslo), na které může Banka Soutěžícího kontaktovat v případě, že bude vylosován jako výherce.Ochrana osobních údajů

Účastí v soutěži uděluje soutěžící v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném změní, pořadateli soutěže souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů v rozsahu uvedeném v úplných pravidlech soutěže a tato pravidla schvaluje. V případě rozporu mezi výše uvedeným textem a podrobnými pravidly soutěže platí ujednání podrobných pravidel soutěže. Úplná pravidla soutěže najdete níže.

VÝHERCI SOUTĚŽE

Výherce hlavní ceny - elektrokolo VOICE:

Vojtěch Č., Lindava

Výherci vedlejší ceny - chytré hodinky Garmin VENU 2:

Roman Š., Břeclav
Kateřina F., Heřmanův Městec
Radomír T., Hradec Králové
Martina R., Brno