Výhodné běžné účty, skvělé platební karty

Běžné účty pro dospělé bez zbytečných poplatků a podmínek, dětský Richee účet navíc s výhodným úrokem. Platební karty Mastercard s výběry z bankomatů po celém světě zdarma.

Produktová nabídka pro správu osobních financí

Běžný účet

Váš účet bez zbytečných poplatků, s platební kartou zdarma. Objevte všechny výhody našeho běžného účtu.

Více informací

Platební karty Mastercard

Vybírejte s naší kartou kdekoli po světě zdarma. Využijte virtuální kartu pro bezpečné platby na internetu.

Více informací

Richee účet Junior pro děti

Dětský účet s platební kartou a rodičovskou kontrolou. Naučte své děti hospodařit s penězi.

Více informací

Proč si vybrat náš účet a výhodnou kartu?


Zdarma vydání platební karty ke každému běžnému účtu.Zdarma běžné služby a transakce na běžných účtech.Zdarma neomezené výběry z bankomatů kdekoli na světě.Zdarma mobilní platby Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay.Zvýhodněné směnné kurzy pro všechny naše klienty.Výhodné pojištění k platebním kartám.Snadná správa účtů i karet v internetovém bankovnictví nebo v mobilní aplikaci.
Kontaktujte nás

Bezplatná infolinka:
800 888 009
NonstopE-mail:
info@creditas.cz
 Zeptejte se na cokoliv

Odpovíme vám telefonicky nebo e‑mailem nejpozději následující pracovní den.

Za účelem zodpovězení Vašeho dotazu bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.

Osobní účet nabitý službami

Osobní účet patří k základním produktům všech bank. Založit si ho můžete zdarma na kterékoliv naší pobočce i online, musí vám být pouze více než 18 let. S Bankou CREDITAS máte navíc vedení osobního účtu zdarma a bez poplatků. Ke každému osobnímu účtu získáte platební kartu, platební nálepku, internetové i mobilní bankovnictví a mnoho dalších výhod.

Díky osobnímu účtu můžete provádět bezhotovostní transakce. Výhodou běžného účtu u Banky CREDITAS je možnost jeho vedení v cizí měně jako je euro či americký dolar. Peníze na běžném účtu máte pojištěné do výše 100 000 euro nebo odpovídající částce v jiné měně.

S osobním účtem budete mít své finance pod kontrolou. Díky internetovému bankovnictví zaplatíte z pohodlí domova nájem i poplatky za elektřinu, nastavíte si trvalé platby nebo inkasa, abyste nezapomněli na žádnou budoucí platbu, a rychle vyřešíte i administrativní úkony jako například změnu bydliště.

Osobní účet plný výhod

Jednou z největších výhod je, že běžný účet Banky CREDITAS je bez poplatků včetně výběrů ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí. To znamená, že už se nemusíte bát, že budete platit za vedení účtu, za příchozí nebo odchozí platby nebo za výběry z bankomatů. S naším běžným účtem máte všechny výběry z bankomatů doma i v zahraničí zdarma.

Platební karta

K osobnímu účtu náleží i platební karta. Tu dostanete zdarma. Můžete s ní platit bezkontaktně, a navíc máte neomezené výběry z jakéhokoliv bankomatu. Našim klientů poskytujeme několik druhů karet:

Mastercard Standard – mezinárodně platná platební karta vydávaná k běžnému účtu v českých korunách, ke které si můžete dokoupit i cestovní a úrazové pojištění.
Mastercard Gold – má všechny výhody karty Standard, za nízký měsíční poplatek získáte navíc ke kartě i cestovní pojištění a vyšší platební limity.
Mastercard Virtual – ideální, pokud často platíte online a chcete tyto platby oddělit od své klasické karty, tato karta nemá fyzickou podobu a založíte ji během minuty ve vašem internetovém bankovnictví.

Internetové bankovnictví

S naším moderním internetovým bankovnictvím máte své finance vždy pod kontrolou. Internetbanking je běžnou součástí života a mnoho lidí si bez něj již neumí vedení účtu představit. Díky němu můžete pohodlně spravovat své finance odkudkoliv: posílat platby, měnit limity, nastavovat trvalé příkazy nebo komunikovat s bankou.

Mobilní bankovnictví

Samozřejmostí pro správu financí je i mobilní bankovnictví, které máte díky mobilní aplikaci vždy po ruce. Mobilní bankovnictví vám umožní mít svou banku neustále u sebe. Aplikace mobilního bankovnictví Banky CREDITAS je k dispozici jak pro Android, tak pro iOS a je vyvíjena se zřetelem na vysoké zabezpečení. Je ideálním doplněním internetového bankovnictví s rychlým přístupem ke svým účtům.