Soutěžte o 6 × 50 000 Kč

Založte si svůj první běžný účet,
proveďte 5 debetních transakcí
a hrajte o 50 000 korun

Soutěž probíhá od 1. 9. do 30. 11. 2020

Založit běžný účet

PRINCIP SOUTĚŽE

Pokud si v období od 1. září do 30. listopadu 2020 založíte v Bance CREDITAS běžný účet a splníte jednoduché soutěžní podmínky, automaticky vás zařadíme do slosování.
Soutěžícím se může stát jen ten, kdo nemá Běžný nebo Richee účet ke dni začátku soutěže!

Soutěž probíhá v 6 kolech, přičemž v každém slosování bude vylosován jeden výherce 50 000 Kč.
Zúčastnit se můžete všech soutěžních kol, která následují po vašem vstupu do soutěže a splnění podmínek.
Čím dříve se do soutěže zapojíte, tím více losovacích kol se budete účastnit a tím vyšší bude vaše šance na výhru.

Jak vyhrát?

 • Založte si svůj první Běžný účet CREDITAS

  Náš běžný účet si můžete založit on-line nebo na naší pobočce. Po založení účtu se automaticky řadíte mezi účastníky soutěže, není třeba se jakkoliv registrovat. Do losování ovšem vstupujete až po splnění níže uvedené podmínky.

 • Proveďte na účtu 5 debetních transakcí

  Jedná se o debetní transakce vázané na tento nově zřízený běžný účet - např. úhrady převodem, platební kartou či jiným způsobem. Od prvního splnění této podmínky je tato podmínka splněna pro všechna případná další slosování!

 • Vyhrajte 50 000 Kč

  Staňte se jedním z výherců v losovacích kolech zbývajících od data vašeho vstupu do soutěže a splnění podmínek. Čím dříve se zapojíte, tím více losovacích kol se zúčastníte.

VÝHRY V SOUTĚŽI

V každém z 6 losovacích kol bude vylosován 1 výherce 50 000 Kč

Kdy se losuje?

Proč si založit Běžný účet CREDITAS?

Více o běžném účtu creditas

Losovací kola soutěže

 • 1. kolo Losování již proběhlo
 • 2. kolo Losování již proběhlo
 • 3. kolo Losování již proběhlo
 • 4. kolo Losování již proběhlo
 • 5. kolo Losování již proběhlo
 • 6. kolo Losování proběhne 1. 12. 2020
Výherci jednotlivých kol soutěže

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Zkrácená pravidla soutěže

Kdo se může zúčastnit?

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let (včetně dne, kdy dovršila tento věk), která ke dni začátku soutěže nemá u Banky založený Běžný účet.

Jak soutěžit?

Do soutěže a slosování je automaticky zařazen každý, kdo splní všechny podmínky dle pravidel soutěže, tj. v soutěžním období založí Běžný účet CREDITAS, provede 5 debetních transakcí, a zároveň poskytne telefonní a elektronický kontakt.

Výhry v soutěži

Soutěž probíhá v 6 losovacích kolech, přičemž při každém slosování bude vylosován jeden výherce 50 000 Kč. Tzn. celkově bude v soutěži rozděleno 300 000 Kč.

Vyhodnocení a losování soutěže

Banka vylosuje v každém z 6 losovacích kol ze všech soutěžících, kteří splnili podmínky dle soutěžních pravidel, 1 výherce. Soutěžící se účastní až 6 losovacích kol. Jejich počet závisí na počtu zbývajících losovacích kol od data splnění soutěžních podmínek.

Losování výher bude probíhat v jednotlivých losovacích kolech zcela anonymizovaně užitím tabulkového procesoru z anonymizovaného výběru soutěžících.

Vylosovaní soutěžící budou po vylosování kontaktováni telefonicky případně elektronicky na kontakty, které poskytli Bance. Pro to, aby vylosovanému Soutěžícímu vznikl nárok na výhru, je nutné, aby potvrdil, že má o výhru zájem.

V případě, že vylosovaný soutěžící nebude reagovat na telefonické či elektronické kontaktování nejpozději do 7 pracovních dnů od termínu slosování, zaniká tím nárok vylosovaného Soutěžícího na výhru.

Jména všech 6 vylosovaných Soutěžících, kterým v jednotlivých slosováních vznikl nárok na výhru, budou zveřejněna vždy nejpozději do 10 pracovních dnů od daného slosování na Internetových stránkách banky ve formátu křestní jméno, iniciála příjmení a obec trvalého pobytu.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 1. září 2020 do 30. listopadu 2020 včetně.

Doplňující informace

Soutěžícím se může stát jen ten, kdo nemá Běžný nebo Richee účet ke dni začátku soutěže!

Debetní transakce je jakýkoliv výdaj zaznamenaný na běžném účtu. Jedná se tedy zpravidla o úhradu převodem, platební kartou či jiným způsobem.

Po splnění podmínek se může soutěžící zúčastnit všech zbývajících slosování, přičemž platí, že výherce jednotlivého kola se již dalších kol neúčastní (tentýž soutěžící nemůže vyhrát ve více než jednom z kol soutěže).

Pro zařazení do jednotlivých slosování musí být Soutěžní účet v době slosování plně aktivní, nesmí být ve výpovědní době, zrušen ani nesmí chybět nebo nesmí být neaktuální jakékoli údaje, dokumenty či podklady, požadované Bankou při zakládání nebo převádění Soutěžního účtu a jeho aktivaci.


Výherci soutěže

 • Výherce
  1. kola
  Marie R.
  Ostrava
 • Výherce
  2. kola
  Marika U.
  Praha 10
 • Výherce
  3. kola
  Hana N.
  Chřibská
 • Výherce
  4. kola
  Ján Š.
  Mladá Boleslav
 • Výherce
  5. kola
  Ivana Ch.
  Praha
 • Výherce
  6. kola