Novinky z banky

Aktuality

Soutěž o 6 x 50 000 korun čeká na posledního výherce

Již jen týden bude na svého šťastného majitele čekat šestá výhra v naší soutěži s běžným účtem. Poslední částka 50 000 korun může být i vaše. Stačí, abyste si u nás do 30. listopadu založili běžný účet a splnili jednoduché soutěžní podmínky, hned poté vás automaticky zařadíme do slosování.

Celý text

Sjednání hypotéky nově zdarma

Od 7. listopadu jsme u našich hypoték zcela zrušili poplatky za zpracování úvěru a za on-line ocenění zastavované nemovitosti. Změny najdete také v úrokových sazbách, kde s rostoucí délkou fixace klesá úroková sazba. Nejvýhodnější úroky od 1,89 % p.a. nabízíme při desetileté fixaci s výší úvěru do 80 % hodnoty nemovitosti, u 7leté fixace začíná úroková sazba na 1,99 % p.a.

Celý text

Naše pobočky mají otevřeno se zkrácenou provozní dobou

Od 2. listopadu 2020 zkracujeme provozní dobu našich poboček. I nadále máme otevřeno každý pracovní den, dochází však k omezení odpoledních otevíracích hodin. Konkrétní úpravy platné pro jednotlivé pobočky uvádíme na kontaktních stránkách.

Celý text

Měníme obchodní podmínky a sazebníky

Od 1. ledna 2021 začnou platit změny v obchodních podmínkách a sazebnících, tyto změny, včetně Vašich práv, jsou pro Vás souhrnně uvedeny zde. V sekci Důležité dokumenty na našem webu naleznete rovněž úplná znění dokumentů s vyznačenými změnami.

Celý text

Soutěž o 6 x 50 000 korun je v polovině

Již tři výhry ve výši 50 tisíc korun jsme zaslali na účty klientů, kteří se zúčastnili soutěže s naším běžným účtem. Další tři výhry možná čekají právě na vás. Stačí, abyste si u nás do 30. listopadu založili běžný účet a splnili jednoduché soutěžní podmínky. Hned poté vás automaticky zařadíme do všech zbývajících slosování soutěže.

Celý text

Valné hromady

V červnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. června 2020 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Usnesení o zrušení konání řádné valné hromady Banky CREDITAS a.s.

Představenstvo Společnosti na svém zasedání konaném dne 16. 4. 2020 svým usnesením zrušilo konání řádné valné hromady Banky CREDITAS a.s., svolané na den 27. 4. 2020.

Celý text

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 27. dubna 2020 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. dubna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 14. 1. 2019 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

Lucie Brunclíková

Ředitelka odboru marketingu a komunikace
Reklama a inzerce

Zuzana Rajtrová

Senior specialista marketingu

Tiskové zprávy

CREDITAS u hypoték zrušila poplatky za zpracování a za online ocenění. Nejlepší sazby od 1,89 % jsou nyní u nejdelších fixací.

Banka CREDITAS od 7. listopadu změnila nabídku hypoték. Nově klienti nebudou muset platit poplatek za zpracování úvěru ani za online ocenění zastavované nemovitosti. Nově nastavená je také struktura úrokových sazeb, kde výše sazby klesá s délkou fixace.

Celý text

Hlavním ekonomem Banky CREDITAS je Dominik Stroukal

Stroukal bude v bance zodpovědný především za výzkum a makroekonomické prognózy a jejich komunikaci uvnitř banky i směrem k veřejnosti. Ve spolupráci s vedením se bude rovněž podílet na dalším rozvoji banky.

Celý text

CREDITAS spouští od srpna nové internetové a mobilní bankovnictví

Od srpna nabídne Banka CREDITAS svým klientům nové internetové a mobilní bankovnictví. Obě platformy obsahují velké množství novinek a vylepšení, které výrazně zvyšují uživatelský komfort.

Celý text

Hypotéky u CREDITAS začínají nyní na sazbě 1,89 % p.a.

Hypotéky od Banky CREDITAS dostaly od pondělí 20. července atraktivnější sazbu. Z předchozích 2,09 % klesla sazba na 1,89 %, tedy o 0,2 procentního bodu. Nejen sazbou, ale i dalšími parametry jde o jednu z nejlepších nabídek na trhu.

Celý text

Banka CREDITAS snižuje úroky u hypoték až na 2,09 % p. a.

Hypotéky od Banky CREDITAS jsou od pátku 15. května dostupnější. Nově lze získat roční úrokovou sazbu již od 2,09 %. To představuje snížení oproti předchozí nabídce o 0,21 procentního bodu.

Celý text

Ke stažení

Logotyp Banky CREDITAS

Platební karty

Pobočky a branding