Novinky z banky

Aktuality

Uživatelé iPhonů platí mobilem častěji než lidé s Androidem, říkají naše statistiky

I když iPhony tvoří necelou třetinu mobilů na českém trhu, v digitalizaci platebních karet jsou jejich majitelé výrazně aktivnější než majitelé telefonů s Androidem. Naše statistiky ukazují, že uživatelé iPhonů rychleji přijímají nové služby a poté je častěji využívají.

Celý text

Do našeho portfolia přibyla leasingová společnost Ekorent

Novou akvizicí rozšiřujeme naše působení v segmentu malých a středních firem (SME). Společnost EKORENT, spol. s r.o. je tradičním poskytovatelem úvěrů a leasingového financování soukromým lékařům.

Celý text

Vyhrajte elektrokolo nebo chytré hodinky, stačí platit naší kartou

Zaplaťte o prázdninách svou osobní platební kartou CREDITAS částku minimálně 500 Kč a my vás automaticky zařadíme do slosování o elektrokolo VOICE a chytré hodinky Garmin.

Celý text

Náš Spořicí účet + získal Stříbrnou korunu

V 19. ročníku tradiční soutěže finančních produktů Zlatá koruna uspěl náš Spořicí účet +, který ve své kategorii obsadil 2. místo a získal tak Stříbrnou korunu.

Celý text

Naše hypoteční kampaň si odnesla bronzovou medaili z České ceny za PR

V 16. ročníku oborové soutěže LEMUR jsme opět uspěli a obsadili jsme třetí místo v kategorii Finanční trh a finanční služby. Odbornou porotu zaujala naše kampaň „CREDITAS: Nebojte se dlouhých fixací!“, kterou jsme realizovali společně s PR agenturou CHM Communications.

Celý text

Valné hromady

Oznámení o přijetí usnesení valné hromady Banky CREDITAS

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 31. 5. 2021 tímto zveřejňujeme informaci o nuceném přechodu všech akcií vlastněných ostatními akcionáři na CREDITAS B.V.

Celý text

V květnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 31. května 2021 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

V červnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. června 2020 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Usnesení o zrušení konání řádné valné hromady Banky CREDITAS a.s.

Představenstvo Společnosti na svém zasedání konaném dne 16. 4. 2020 svým usnesením zrušilo konání řádné valné hromady Banky CREDITAS a.s., svolané na den 27. 4. 2020.

Celý text

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 27. dubna 2020 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

Lucie Brunclíková

Ředitelka odboru marketingu a komunikace
Reklama a inzerce

Zuzana Rajtrová

Senior specialista marketingu

Tiskové zprávy

Majitelé iphonů využívají chytré platby výrazně častěji než lidé s Androidem

Majitelů smartphonů s jablkem ve znaku je na českém trhu necelá třetina. Ovšem mezi uživateli digitalizovaných karet jsou „jablíčkáři“ nad „googlisty“ v převaze. Data z Banky CREDITAS tak potvrzují teorii, že uživatelé Apple si rychleji oblíbí nové služby a využívají je častěji.

Celý text

Banka CREDITAS rozšiřuje své portfolio, koupila leasingovou společnost Ekorent

Banka CREDITAS neustále roste, zavádí nové produkty a orientuje se na další segmenty. Nově teď rozšířila své působení v oblasti SME díky akvizici společnosti Ekorent, která poskytuje úvěry a leasingové financování soukromým lékařům. Ekorent se na českém trhu pohybuje přes 25 let. Za dobu svého působení svým klientům profinancoval investice přesahující 5 miliard korun. Celková bilanční suma společnosti Ekorent aktuálně dosahuje 800 milionů korun.

Celý text

Banka CREDITAS obsadila třetí příčku v České ceně za PR 2021

Šestnáctý ročník oborové soutěže LEMUR, kterou pořádá Asociace public relations (APRA), zná své výherce. Na shortlist se v 31 kategoriích probojovalo 133 prací a 11 tiskových mluvčích. Banka CREDITAS spolu s PR agenturou CHM Communications získala třetí místo v kategorii Finanční trh a finanční služby.

Celý text

Banka CREDITAS vykázala loni zisk 114 milionů korun

Banka CREDITAS si připsala čistý zisk po zdanění 114,3 milionů korun. Bance se obchodně dařilo, zejména v úvěrové oblasti, výsledky ale ovlivnila pandemie COVID-19. Banka zůstává i nadále kapitálově silná s úrovní kapitálové přiměřenosti 18,66 %.

Celý text

Banka CREDITAS nově nabízí QUICK úvěry pro firmy se sazbou od 3,5 % ročně a nadstandardní dobou splatnosti

Banka CREDITAS rozšířila svou nabídku úvěrů pro podnikatele a malé a střední firmy (SME). Nově je v nabídce QUICK úvěr se sazbou od 3,5 % p. a. s použitím na cokoli. Sáhnout lze také po účelových úvěrech či kontokorentu se sazbou od 4,0 % p. a.

Celý text

Ke stažení

Logotyp Banky CREDITAS

Platební karty

Pobočky a branding