Novinky z banky

Aktuality

Výhra 60 tisíc korun putuje do Moravských Budějovic

Od ledna do března naši klienti soutěžili s novým on-line bankovnictvím CREDITAS Banking. Cena byla tentokrát pouze jedna, zato ale velmi atraktivní: 60 tisíc Kč.

Celý text

Poskytujeme výhodné úvěry pro podnikatele a malé či střední firmy

Pro financování svého podnikání nebo firmy nyní můžete využít naše nové úvěrové produkty: výhodný neúčelový QUICK úvěr s úrokovou sazbou od 3,5 % p.a. či úvěry a bankovní záruky pro firmy a podnikatele s úrokem od 4,0 % p.a.

Celý text

Vyhrajte iPhone 12 s dětským účtem Richee Junior

Založte si dětský účet Richee Junior a vyhrajte iPhone 12 s ročním kapesným nebo bezdrátová sluchátka AirPods.

Celý text

Otevřeli jsme novou pobočku v Dačicích

Plníme slib, který jsme na počátku letošního roku dali našim klientům: pokračujeme v rozvoji regionální pobočkové sítě. 1. března 2021 jsme otevřeli novou pobočku v Dačicích.

Celý text

Otevíráme nové pobočky a firemní centra

Pokračujeme v rozvoji naší pobočkové sítě. V první polovině letošního roku otevíráme 3 pobočky pro retailové klienty, nových kontaktních míst se dočká také firemní klientela.

Celý text

Valné hromady

V červnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. června 2020 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Usnesení o zrušení konání řádné valné hromady Banky CREDITAS a.s.

Představenstvo Společnosti na svém zasedání konaném dne 16. 4. 2020 svým usnesením zrušilo konání řádné valné hromady Banky CREDITAS a.s., svolané na den 27. 4. 2020.

Celý text

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 27. dubna 2020 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. dubna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 14. 1. 2019 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

Lucie Brunclíková

Ředitelka odboru marketingu a komunikace
Reklama a inzerce

Zuzana Rajtrová

Senior specialista marketingu

Tiskové zprávy

Banka CREDITAS nově nabízí QUICK úvěry pro firmy se sazbou od 3,5 % ročně a nadstandardní dobou splatnosti

Banka CREDITAS rozšířila svou nabídku úvěrů pro podnikatele a malé a střední firmy (SME). Nově je v nabídce QUICK úvěr se sazbou od 3,5 % p. a. s použitím na cokoli. Sáhnout lze také po účelových úvěrech či kontokorentu se sazbou od 4,0 % p. a.

Celý text

Koronavirus mění nakládání dětí s penězi: více využívají digitální bankovnictví a téměř polovinu dovedl k šetření

Život se současnými omezeními přináší změny i v chování dětských klientů bank. Využívání online nástrojů pro obsluhu účtů, tedy internetového a mobilního bankovnictví, se u nich zvýšilo o třetinu. Rostou také online platby. Podle průzkumu Banky CREDITAS děti nyní většinou utrácejí méně než před koronou a za jiné věci.

Celý text

TZ Češi mají zájem o stále delší fixace hypoték, obávají se růstu sazeb

Téměř dvě třetiny (63 %) Čechů čekají, že za pět let budou sazby hypoték vyšší než dnes, jen kolem 4 % z nich si myslí, že budou nižší. Kdyby si dnes Češi brali novou či refixovali stávající hypotéku, volili by delší sazby: 30 % lidí by chtělo fixaci na deset a více let, téměř pětina by volila 7-9 let. Vyplývá to z průzkumu Banky CREDITAS, který realizovala společnost Ipsos. Současně si lidé často myslí, že u delších fixací je automaticky vyšší sazba, což ovšem například u Banky CREDITAS neplatí.

Celý text

CREDITAS u hypoték zrušila poplatky za zpracování a za online ocenění. Nejlepší sazby od 1,89 % jsou nyní u nejdelších fixací.

Banka CREDITAS od 7. listopadu změnila nabídku hypoték. Nově klienti nebudou muset platit poplatek za zpracování úvěru ani za online ocenění zastavované nemovitosti. Nově nastavená je také struktura úrokových sazeb, kde výše sazby klesá s délkou fixace.

Celý text

Hlavním ekonomem Banky CREDITAS je Dominik Stroukal

Stroukal bude v bance zodpovědný především za výzkum a makroekonomické prognózy a jejich komunikaci uvnitř banky i směrem k veřejnosti. Ve spolupráci s vedením se bude rovněž podílet na dalším rozvoji banky.

Celý text

Ke stažení

Logotyp Banky CREDITAS

Platební karty

Pobočky a branding