Novinky z banky

Aktuality

Otevíráme nové pobočky a firemní centra

Pokračujeme v rozvoji naší pobočkové sítě. V první polovině letošního roku otevíráme 3 pobočky pro retailové klienty, nových kontaktních míst se dočká také firemní klientela.

Celý text

Banka CREDITAS je nejvýznamnější součástí skupiny CREDITAS

Skupina CREDITAS českého finančníka Pavla Hubáčka je jednou z nejrychleji rostoucích investičních skupin v Česku, zaměřuje se především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích, kromě financí působí také v také v oblastech energetiky, developmentu, zdravotnictví a nájemního bydlení. Aktuálně je ve struktuře více než 100 společností a objem jejích aktiv dosahuje hodnoty téměř 83 miliard korun. Předběžný neauditovaný zisk společností patřících do skupiny CREDITAS je za minulý rok 714 milionů korun.

www.creditasgroup.cz

Celý text

Naše hypotéky nyní s odhadem nemovitosti zdarma

S našimi hypotékami můžete nejen získat výhodné úroky, ale také ušetřit tisíce korun na poplatcích. Dlouhodobě u nás máte zdarma zpracování hypotečního úvěru, nyní v časově omezené akci nabízíme bezplatně také odhad nemovitosti.

Celý text

Vyhrajte 60 tisíc za pouhých 5 transakcí

V naší nové soutěži můžete vyhrát 60 000 korun. Jak? Stačí provést 5 transakcí v novém on-line bankovnictví CREDITAS Banking.

Celý text

Platby do Velké Británie po brexitu - beze změny poplatků i podmínek

Brexit neovlivnil podmínky zahraničních plateb ani související poplatky, Velká Británie i nadále zůstává součástí systému SEPA.

Celý text

Valné hromady

V červnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. června 2020 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Usnesení o zrušení konání řádné valné hromady Banky CREDITAS a.s.

Představenstvo Společnosti na svém zasedání konaném dne 16. 4. 2020 svým usnesením zrušilo konání řádné valné hromady Banky CREDITAS a.s., svolané na den 27. 4. 2020.

Celý text

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 27. dubna 2020 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. dubna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 14. 1. 2019 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

Lucie Brunclíková

Ředitelka odboru marketingu a komunikace

Dominik Stroukal

Hlavní ekonom banky
Reklama a inzerce

Zuzana Rajtrová

Senior specialista marketingu

Tiskové zprávy

TZ Češi mají zájem o stále delší fixace hypoték, obávají se růstu sazeb

Téměř dvě třetiny (63 %) Čechů čekají, že za pět let budou sazby hypoték vyšší než dnes, jen kolem 4 % z nich si myslí, že budou nižší. Kdyby si dnes Češi brali novou či refixovali stávající hypotéku, volili by delší sazby: 30 % lidí by chtělo fixaci na deset a více let, téměř pětina by volila 7-9 let. Vyplývá to z průzkumu Banky CREDITAS, který realizovala společnost Ipsos. Současně si lidé často myslí, že u delších fixací je automaticky vyšší sazba, což ovšem například u Banky CREDITAS neplatí.

Celý text

CREDITAS u hypoték zrušila poplatky za zpracování a za online ocenění. Nejlepší sazby od 1,89 % jsou nyní u nejdelších fixací.

Banka CREDITAS od 7. listopadu změnila nabídku hypoték. Nově klienti nebudou muset platit poplatek za zpracování úvěru ani za online ocenění zastavované nemovitosti. Nově nastavená je také struktura úrokových sazeb, kde výše sazby klesá s délkou fixace.

Celý text

Hlavním ekonomem Banky CREDITAS je Dominik Stroukal

Stroukal bude v bance zodpovědný především za výzkum a makroekonomické prognózy a jejich komunikaci uvnitř banky i směrem k veřejnosti. Ve spolupráci s vedením se bude rovněž podílet na dalším rozvoji banky.

Celý text

CREDITAS spouští od srpna nové internetové a mobilní bankovnictví

Od srpna nabídne Banka CREDITAS svým klientům nové internetové a mobilní bankovnictví. Obě platformy obsahují velké množství novinek a vylepšení, které výrazně zvyšují uživatelský komfort.

Celý text

Hypotéky u CREDITAS začínají nyní na sazbě 1,89 % p.a.

Hypotéky od Banky CREDITAS dostaly od pondělí 20. července atraktivnější sazbu. Z předchozích 2,09 % klesla sazba na 1,89 %, tedy o 0,2 procentního bodu. Nejen sazbou, ale i dalšími parametry jde o jednu z nejlepších nabídek na trhu.

Celý text

Ke stažení

Logotyp Banky CREDITAS

Platební karty

Pobočky a branding