Proč nastoupit právě k nám?

Jsme ryze českou bankou s férovým zhodnocením úspor pro klienty. Jsme výjimeční svým nadšením pro moderní technologie a inovativním přístupem, který nám pomohl vytvořit první českou a vlastní multibankovní aplikaci, která měla takový úspěch, že jsme se ji rozhodli využívat jako naše hlavní mobilní bankovnictví. Od založení banky jsme čtyřnásobně zvýšili počet klientů na aktuálních více jak 120 tisíc.

Chceme dále růst, a k tomu potřebujeme nové kolegy. Možná jste to právě Vy, koho hledáme. V Bance CREDITAS na Vás čeká přátelský neformální kolektiv, který roste stejně dynamicky jako celá banka.

Vaše šance v naší bance - Objevíme Váš potenciál a pomůžeme Vám při rozvoji Vaší kariéry.Firemní hodnoty

Respekt

Každý z nás je pro banku důležitý. Chováme k sobě vzájemný respekt a s velkým respektem přistupujeme také k našim klientům, obchodním partnerům i konkurenci.

Týmová práce

Víme, že dlouhodobě nejlepšího úspěchu lze dosáhnout pouze prací v týmu. Každý zaměstnanec má plnou důvěru svého nadřízeného a všichni se chováme tak, aby i naši klienti měli důvod důvěřovat nám.

Jednoduchost

Děláme vše transparentně a srozumitelně. Naše produkty a služby jsou snadno pochopitelné, nic neschováváme a neklademe si zbytečné podmínky.

Flexibilita

Pružně a rychle reagujeme na vzniklé situace a změny. Rozhodujeme se rychle, pragmaticky a používáme selský rozum. Snažíme se dobře předvídat, neustále inovovat a změny realizujeme chytře a efektivně.

Profesionalita

Jsme profesionálové ve svém oboru. Jsme dobří v tom, co děláme, a naši klienti z toho profitují.

Naše příběhy

Věra Pavlišová

Ředitel úseku retailového bankovnictví

Filozofii banky stavíme na vztahu s klientem a na jednoduchých, srozumitelných produktech. Stejně tak pracujeme na tom, abychom budovali dobré vztahy s našimi zaměstnanci.

Kamil Rataj

Ředitel úseku provozu a ICT

Jedna z klíčových oblastí, na kterou se zaměřujeme, jsou moderní technologie. Pojďte s námi spolupracovat na zcela novém konceptu bankovnictví.

Simona Dorazilová

Ředitel odboru personalistiky a mezd

Víme, že zdrojem úspěchu každé firmy jsou lidé. Proto usilujeme o to, aby naši zaměstnanci byli ve všech směrech spokojení a motivovaní. Snažíme se v každém nalézt a rozvinout jeho potenciál a těší nás, když naši lidé dělají svou práci rádi.

Jak to u nás vypadá