Proč nastoupit právě k nám?

Jsme ryze českou bankou s férovým zhodnocením úspor pro klienty. Jsme výjimeční svým nadšením pro moderní technologie a inovativním přístupem, který nám pomohl vytvořit první českou a vlastní multibankovní aplikaci, která měla takový úspěch, že jsme se ji rozhodli využívat jako naše hlavní mobilní bankovnictví. Od založení banky jsme šestinásobně zvýšili počet klientů na aktuálních více jak 160 tisíc.

Chceme dále růst, a k tomu potřebujeme nové kolegy. Možná jste to právě Vy, koho hledáme. V Bance CREDITAS na Vás čeká přátelský neformální kolektiv, který roste stejně dynamicky jako celá banka.

Vaše šance v naší bance - Objevíme Váš potenciál a pomůžeme Vám při rozvoji Vaší kariéry.Firemní hodnoty

Respekt

Každý z nás je pro banku důležitý. Chováme k sobě vzájemný respekt a s velkým respektem přistupujeme také k našim klientům, obchodním partnerům i konkurenci.

Týmová práce

Víme, že dlouhodobě nejlepšího úspěchu lze dosáhnout pouze prací v týmu. Každý zaměstnanec má plnou důvěru svého nadřízeného a všichni se chováme tak, aby i naši klienti měli důvod důvěřovat nám.

Jednoduchost

Děláme vše transparentně a srozumitelně. Naše produkty a služby jsou snadno pochopitelné, nic neschováváme a neklademe si zbytečné podmínky.

Flexibilita

Pružně a rychle reagujeme na vzniklé situace a změny. Rozhodujeme se rychle, pragmaticky a používáme selský rozum. Snažíme se dobře předvídat, neustále inovovat a změny realizujeme chytře a efektivně.

Profesionalita

Jsme profesionálové ve svém oboru. Jsme dobří v tom, co děláme, a naši klienti z toho profitují.

Jak to u nás vypadá