Spořte s výhodným
úrokem

Našim klientům nabízíme celou řadu možností, díky kterým výhodně zhodnotíte své finanční prostředky. Podívejte se na naši nabídku níže a zvolte tu nejvýhodnější variantu pro vás.

Spořicí účty a vklady

Úspory na spořicích účtech máte k dispozici ihned. U spořicích a termínovaných vkladů pak záleží na zvolené výpovědní době či období trvání vkladu.

Spořicí účet +

Zhodnocujte své finance a nakládejte s nimi kdykoliv dle své libosti.

Spoření pro děti

Výhodné spoření s rodičovskou kontrolou bez zbytečného utrácení.

Spořicí vklad 1M

Spořicí vklad s 1měsíční výpovědní lhůtou a výhodnou sazbou 6,0 % p.a.

Spořicí vklad 3M

Spořicí vklad s 3měsíční výpovědní lhůtou a neomezenou výší vkladu.

Termínovaný vklad

Roční zhodnocení až 5,6 % garantované po celé období vkladu.

Eurový termínovaný vklad

Roční zhodnocení až 3,5 % garantované po celé období vkladu.

Speciální vkladové produkty

Podřízený vklad

Dlouhodobý, nepojištěný depozitní produkt s vysokou úrokovou sazbou bez možnosti předčasného výběru.

Zhodnocení úspor

Spoření je nejvýhodnějším produktem pro ty, kteří nechtějí riskovat. Jaké spoření je ale nejvýhodnější a jaký druh spoření zvolit?

Hlavní výhodou našeho Spořicího účtu + je vysoká úroková sazba v porovnání s trhem. Spoření na tomto typu účtu je výhodné především díky možnosti se kdykoliv a bez jakýchkoli poplatků dostat k penězům a vkládat různé finanční částky podle toho, jak vám to zrovna vyhovuje. Vklady na spořicím účtu jsou pojištěny do výše odpovídající 100 000 euro na klienta (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro).

Spořicí vklad kombinuje výhody spořicího účtu a termínovaného vkladu. Oproti termínovanému vkladu umožňuje výrazně jednodušší a rychlejší přístup k uloženým prostředkům - o výběr můžete požádat kdykoli a délka výpovědní doby je dle zvoleného produktu. Vybírat můžete jak část, tak všechny uložené prostředky. Vklady jsou pojištěny do výše odpovídající 100 000 euro na klienta (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro).

Hlavní výhodou termínovaných vkladů je jejich vyšší úroková sazba, a tedy i vyšší zhodnocení vašich peněz. Maximální výše vkladu navíc není nijak omezena, můžete tedy plně využít výhodné úrokové sazby. Peníze však musí na účtu zůstat po určitou dobu, a to podle zvolené doby termínovaného vkladu. Peníze na účet vložíte jednorázově a po určitou domluvenou dobu byste na ně neměli sáhnout. Termínované vklady nabízíme ve variantách pro krátkodobé i dlouhodobé zhodnocení: od šesti měsíců až do deseti let.

Účet určený pro děti od narození do dovršení 18 let. Založení, vedení i zrušení účtu je zcela zdarma. Není vyžadován žádný minimální vklad. Rodiče mají kontrolu nad spořením díky svému internetovému bankovnictví nebo aplikaci CREDITAS Banking. K účtu lze nastavit i disponenty s pasivním náhledem, např. prarodiče či rodinné známé.

Podřízený vklad je vkladový produkt, který se podobá termínovaným vkladům, ale není pojištěný. Jedná se o dlouhodobý depozitní produkt s garantovanou úrokovou sazbou vyšší, než je obvyklé u termínovaných vkladů. Minimální částka vkladu je 100 000 Kč s dobou splatnosti 5, 6, 7 nebo 10 let.

Soutěž: Zážitkový podzim s CREDITAS

Formát připravený pro propagaci nové soutěže s Mastecardem

Zeptejte se nás

Zanechte nám na sebe telefonní číslo. Brzy se vám ozveme, poradíme a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Za účelem zodpovězení vašeho dotazu bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Bližší informace zde.