Spořte s výhodným
úrokem

Našim klientům nabízíme celou řadu možností, díky kterým výhodně zhodnotíte své finanční prostředky. Podívejte se na naši nabídku níže a zvolte tu nejvýhodnější variantu pro vás.

Spořicí účty a vklady

Úspory na spořicích účtech máte k dispozici ihned. U spořicích a termínovaných vkladů pak záleží na zvolené výpovědní době či období trvání vkladu.

Spořicí účet +

Zhodnocujte své finance a nakládejte s nimi kdykoliv dle své libosti.

Spoření pro děti

Výhodné spoření s rodičovskou kontrolou bez zbytečného utrácení.

Termínovaný vklad

Roční zhodnocení až 4,2 % garantované po celé období vkladu.

Eurový termínovaný vklad

Roční zhodnocení až 2,75 % garantované po celé období vkladu.

Speciální vkladové produkty

Podřízený vklad

Dlouhodobý, nepojištěný depozitní produkt s vysokou úrokovou sazbou bez možnosti předčasného výběru.

Zhodnocení úspor

Spoření je nejvýhodnějším produktem pro ty, kteří nechtějí riskovat. Jaké spoření je ale nejvýhodnější a jaký druh spoření zvolit?

Hlavní výhodou našeho Spořicího účtu + je vysoká úroková sazba v porovnání s trhem. Spoření na tomto typu účtu je výhodné především díky možnosti se kdykoliv a bez jakýchkoli poplatků dostat k penězům a vkládat různé finanční částky podle toho, jak vám to zrovna vyhovuje. Vklady na spořicím účtu jsou pojištěny do výše odpovídající 100 000 euro na klienta (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro).

Hlavní výhodou termínovaných vkladů je jejich vyšší úroková sazba, a tedy i vyšší zhodnocení vašich peněz. Maximální výše vkladu navíc není nijak omezena, můžete tedy plně využít výhodné úrokové sazby. Peníze však musí na účtu zůstat po určitou dobu, a to podle zvolené doby termínovaného vkladu. Peníze na účet vložíte jednorázově a po určitou domluvenou dobu byste na ně neměli sáhnout. Termínované vklady nabízíme ve variantách pro krátkodobé i dlouhodobé zhodnocení: od jednoho měsíce až do deseti let.

Účet určený pro děti od narození do dovršení 18 let. Založení, vedení i zrušení účtu je zcela zdarma. Není vyžadován žádný minimální vklad. Rodiče mají kontrolu nad spořením díky svému internetovému bankovnictví nebo aplikaci CREDITAS Banking. K účtu lze nastavit i disponenty s pasivním náhledem, např. prarodiče či rodinné známé.

Podřízený vklad je vkladový produkt, který se podobá termínovaným vkladům, ale není pojištěný. Jedná se o dlouhodobý depozitní produkt s garantovanou úrokovou sazbou vyšší, než je obvyklé u termínovaných vkladů. Minimální částka vkladu je 100 000 Kč s dobou splatnosti 5, 6, 7 nebo 10 let.

Staňte se naším
klientem

Zaregistrujte se a získáte přístup do online bankovnictví. V něm poté můžete dokončit plnou registraci a zakládat naše produkty.
Online, rychle a kdykoli.

Zeptejte se nás

Napište nám na živý chat (ikona chatu na stránce vpravo dole), nebo nám zavolejte na bezplatnou telefonní linku Banky CREDITAS 800 888 009.