Rosteme, pojďte růst s námi

Jsme česká banka, která dynamicky roste. Dobře víme, že k dalšímu úspěšnému rozvoji potřebujeme loajální a spokojené zaměstnance, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Profesionalita, vzájemný respekt a týmová spolupráce jsou pro nás klíčové.

Mgr. Simona Dorazilová, ředitel odboru personalistiky a mezd

Rosteme,
pojďte růst
s námi

Jsme ryze českou bankou, která dynamicky roste. Věříme, že pro stabilní růst banky potřebujeme angažované zaměstnance, kteří jsou odborníky ve své profesi. Důležitá je pro nás pokora, vzájemný respekt a týmová spolupráce. Společně vytváříme příjemné pracovní prostředí uvnitř banky, kde rostou naši talenti.

Mgr. Simona Dorazilová, ředitel odboru personalistiky a mezd

Využijte svoji šanci! Napište nám

Vaše pozice v nabídce chybí? Nevadí. Napište nám, pokud budeme mít vhodné místo, pozveme Vás na úvodní schůzku.

K uskutečnění výběrového řízení na danou pracovní pozici bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.


Proč nastoupit právě k nám?

Jsme ryze českou bankou s férovým zhodnocením úspor pro klienty. Jsme výjimeční svým nadšením pro moderní technologie a inovativním přístupem, který nám pomohl vytvořit první českou a vlastní multibankovní aplikaci – Richee. Od založení banky jsme čtyřnásobně zvýšili počet klientů na aktuálních více jak 100 tisíc.

Chceme dále růst, a k tomu potřebujeme nové kolegy. Možná jste to právě Vy, koho hledáme. V Bance CREDITAS na Vás čeká přátelský neformální kolektiv, který roste stejně dynamicky jako celá banka.

Vaše šance v naší bance - Objevíme Váš potenciál a pomůžeme Vám při rozvoji VašÍ kariéry.


Firemní hodnoty

Respekt

Každý z nás je pro banku důležitý. Chováme k sobě vzájemný respekt a s velkým respektem přistupujeme také k našim klientům, obchodním partnerům i konkurenci.

Týmová práce

Víme, že dlouhodobě nejlepšího úspěchu lze dosáhnout pouze prací v týmu. Každý zaměstnanec má plnou důvěru svého nadřízeného a všichni se chováme tak, aby i naši klienti měli důvod důvěřovat nám.

Jednoduchost

Děláme vše transparentně a srozumitelně. Naše produkty a služby jsou snadno pochopitelné, nic neschováváme a neklademe si zbytečné podmínky.

Flexibilita

Pružně a rychle reagujeme na vzniklé situace a změny. Rozhodujeme se rychle, pragmaticky a používáme selský rozum. Snažíme se dobře předvídat, neustále inovovat a změny realizujeme chytře a efektivně.

Profesionalita

Jsme profesionálové ve svém oboru. Jsme dobří v tom, co děláme, a naši klienti z toho profitují.

Naše příběhy

Věra Pavlišová

Ředitel úseku retailového bankovnictví

Filozofii banky stavíme na vztahu s klientem a na jednoduchých, srozumitelných produktech. Stejně tak pracujeme na tom, abychom budovali dobré vztahy s našimi zaměstnanci.


Kamil Rataj

Ředitel úseku provozu a ICT

Jedna z klíčových oblastí, na kterou se zaměřujeme, jsou moderní technologie. Pojďte s námi spolupracovat na zcela novém konceptu bankovnictví.


Simona Dorazilová

Ředitel odboru personalistiky a mezd

Víme, že zdrojem úspěchu každé firmy jsou lidé. Proto usilujeme o to, aby naši zaměstnanci byli ve všech směrech spokojení a motivovaní. Snažíme se v každém nalézt a rozvinout jeho potenciál a těší nás, když naši lidé dělají svou práci rádi.


Jak to u nás vypadá