Výhodné běžné účty, skvělé platební karty

Běžné účty pro dospělé bez zbytečných poplatků a podmínek, dětský Richee účet Junior navíc s výhodným úrokem. Platební karty Mastercard s výběry z bankomatů po celém světě zdarma.

Účty a karty

Běžný účet

Váš účet bez zbytečných poplatků,
s platební kartou zdarma. Objevte všechny výhody našeho běžného účtu.

Richee účet Junior pro děti

Dětský účet s platební kartou
a rodičovskou kontrolou. Naučte své děti hospodařit s penězi.

Platební karty Mastercard

Vybírejte s naší kartou kdekoli po světě zdarma. Využijte virtuální kartu pro bezpečné platby na internetu.

Placení mobilem a hodinkami

Apple Pay

Přeměňte svůj iPhone nebo Apple Watch na peněženku a plaťte bezkontaktně v obchodech nebo vybírejte hotovost v bankomatech.

Google Pay

Kartu nechte doma, vaší novou peněženkou bude váš mobil. S Google Pay můžete telefonem platit i vybírat
v bankomatech.

Garmin Pay

Přidejte si naši platební kartu do svých chytrých hodinek Garmin a plaťte pohodlně bezkontaktně v obchodech
s platebním terminálem.

Účty a karty

Běžné účty pro dospělé bez zbytečných poplatků a podmínek, dětský Richee účet navíc s výhodným úrokem. Platební karty Mastercard s výběry
z bankomatů po celém světě zdarma.

Osobní účet patří k základním produktům všech bank. S Bankou CREDITAS máte vedení osobního účtu zdarma a bez poplatků. Ke každému osobnímu účtu získáte platební kartu, internetové i mobilní bankovnictví a mnoho dalších výhod.

Díky osobnímu účtu můžete provádět bezhotovostní transakce a okamžité platby. Výhodou běžného účtu u Banky CREDITAS je možnost jeho vedení v cizí měně jako je euro či americký dolar. Peníze na běžném účtu máte pojištěné do výše 100 000 euro nebo odpovídající částce
v jiné měně.

K osobnímu účtu náleží i platební karta. Tu dostanete zdarma. Můžete s ní platit bezkontaktně,
a navíc máte neomezené výběry z jakéhokoliv bankomatu po celém světě. Našim klientům poskytujeme několik druhů karet: Mastercard Standard, Mastercard Gold a Mastercard Virtual.

S naším moderním internetovým bankovnictvím máte své finance vždy pod kontrolou. Internetbanking je běžnou součástí života a mnoho lidí si bez něj již neumí vedení účtu představit. Díky němu můžete pohodlně spravovat své finance odkudkoliv: posílat platby, měnit limity, nastavovat trvalé příkazy nebo komunikovat s bankou.

Samozřejmostí pro správu financí je i mobilní bankovnictví, které máte díky mobilní aplikaci vždy po ruce. Aplikace Banky CREDITAS vám umožní mít svou banku neustále u sebe. Je k dispozici jak pro Android, tak pro iOS a je vyvíjena se zřetelem na vysoké zabezpečení. Je ideálním doplněním internetového bankovnictví s rychlým přístupem ke svým účtům.

Cizoměnový účet v eurech s platební kartou a SEPA platbami zdarma.

Placení mobilem
a hodinkami

Platební kartu nechte doma, vaší novou peněženkou je váš chytrý mobil nebo chytré hodinky.

Plaťte mobilem, hodinkami či jiným zařízením Apple stejně jako s platební kartou, případně si zdarma vyberte hotovost v bezkontaktních bankomatech.

Apple Pay snadno aktivujete v aplikacích Wallet nebo CREDITAS Banking. Wallet máte automaticky nainstalovanou ve svém iPhonu, naši aplikaci CREDITAS Banking si můžete zdarma stáhnout.

Využijte bezkontaktní platby a výběry s Google Pay. Bez nutnosti s sebou nosit platební kartu, stačí pouze telefon se systémem Android 5.0 a vyšším s technologií NFC.

Google Pay snadno aktivujete v aplikaci Peněženka Google, kterou máte automaticky nainstalovanou ve svém mobilu.

S chytrými hodinkami Garmin s technologií NFC můžete bezkontaktně platit i vybírat mávnutím ruky. Stačí přiložit hodinky, kde máte přidanou naši platební kartu, k platebnímu terminálu.

Staňte se naším
klientem

Zaregistrujte se a získáte přístup do online bankovnictví. V něm poté můžete dokončit plnou registraci a zakládat naše produkty.
Online, rychle a kdykoli.

Zeptejte se nás

Napište nám na živý chat (ikona chatu na stránce vpravo dole), nebo nám zavolejte na bezplatnou telefonní linku Banky CREDITAS 800 888 009.