Prémiové bankovnictví založené na důvěře

Vzájemná důvěra je pro nás opravdu důležitá. Proto si zakládáme na budování osobních vztahů a expertních znalostech. Spokojenost klientů je pro nás tím nejdůležitějším.


Prémiové služby a výhody pro prémiové klienty

Karta s výhodami

Prestižní karta plná
nadstandardních služeb.

Podřízený vklad

Zhodnoťte své finance
pomocí Podřízeného vkladu.

Osobní přístup šitý na míru

Regionální obsluha, termíny a místa schůzek dle potřeb klientů.


Karta s výhodami

Ke svému účtu získáte jedinečnou debetní kartu z nejvyšší řady společnosti Mastercard.
S platební kartou Mastercard World Elite Silver získáte speciální výhody, které vám usnadní život a splní i ty nejnáročnější požadavky.


Mastercard World Elite Silver karta

Prémiová platební karta s řadou výhod.


Podřízený vklad

Podřízený vklad je vkladový produkt, který má zajímavé zhodnocení, ale není pojištěný.


Vlastníkem pohledávky z Podřízeného vkladu je klient. Peněžní prostředky tvořící Podřízený vklad mají charakter podřízeného dluhu, který banka zahrnuje do svého kapitálu (kapitál tier 2). Z charakteru podřízeného dluhu vyplývá, že v případě likvidace či úpadku společnosti jsou podřízené pohledávky uspokojeny až po uspokojení všech nepodřízených pohledávek.


Podřízené vklady

Zhodnoťte své finance pomocí Podřízeného vkladu.


Osobní přístup šitý na míru

Staňte se klientem prémiového bankovnictví. Jsme připraveni se vám individuálně věnovat s maximální péčí a s ohledem na vaše osobní potřeby a preference. Náš profesionální tým bankéřů vám poskytne nejvyšší klientský servis. Pokud preferujete jednání mimo banku, přizpůsobíme se vašim přáním. Plná důvěra a dlouhodobý osobní vztah s bankéřem budou jen malou částí spektra výhod, které jako náš prémiový klient získáte.


Jak získat Prémiové bankovnictví

Prémiové bankovnictví je určeno klientům s investicemi a volnými úsporami u Banky CREDITAS v částce nad 3 000 000 Kč nebo získaným hypotečním úvěrem v hodnotě nad 8 000 000 Kč a pravidelným příjmem na účet 75 tis. Kč měsíčně. Splnění kritérií automaticky nezakládá nárok klienta na poskytnutí služby Prémiového bankovnictví.


Kontaktujte nás

Všechny dotazy a potřeby s vámi vyřeší osobně prémiový bankéř nebo naše Klientské centrum.