Společenství vlastníků jednotek/Bytová družstvaSlužby pro SVJ / BD

Společenstvím vlastníků jednotek a bytovým družstvům nabízíme zřízení a vedení běžného účtu zdarma, platební styk bez poplatků, bezplatné internetové bankovnictví i nadstandardní zhodnocení volných finančních prostředků.

Hlavní výhody

Zhodnocení volných finančních prostředků

Převeďte své finanční prostředky k nám a získejte výhodnou úrokovou sazbu na Spořicím účtu + a až 5,7 % p.a. na termínovaném vkladu.

Vedení účtu a platební styk zdarma

V Bance CREDITAS vám nabízíme nejen zajímavé zhodnocení finančních prostředků. Samozřejmostí je vedení běžného účtu zdarma, platební styk bez poplatků či bezplatné internetové bankovnictví.

Vklady jsou v bezpečí

Veškeré vklady jsou ze zákona pojištěny do výše odpovídající ekvivalentu 100 000 euro (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro). Pojištěné jsou jak vklady, tak i úroky.

Termínované vklady

Termínované vklady

Chcete-li zhodnotit naspořené finanční prostředky, založte si termínovaný vklad s pevně stanovenou úrokovou sazbou. Ta se odvíjí pouze od doby uložení finančních prostředků.

Spořicí účty +

Spořicí účty +

Nenechte vaše úspory zahálet a získejte výhodný úrok na našem Spořicím účtu +. Peníze si navíc můžete kdykoliv vybrat.

Jak založit?

V Regionálním firemním centru nebo na pobočce

Kontaktujte pracovníky Regionálního firemního centra případně nás můžete navštívit na jedné z poboček, které najdete již na 37 místech České republiky.

Upozorňujeme, že pobočky mají omezené možnosti vyřízení požadavků firemních klientů.

Budeme od vás potřebovat platný doklad totožnosti a dále dokument, který prokazuje, že máte pravomoc za SVJ nebo BD jednat, pokud toto nevyplývá z obchodního rejstříku.

Mapa poboček

Specialista firemního bankovnictví

Jste zaneprázdněni nebo máte naši pobočku příliš daleko? Nevadí. Využijte služeb našich specialistů firemního bankovnictví, kteří vám budou nápomocni přímo v místě vašeho podnikání.

SEZNAM FIR. BANKÉŘŮ