Účty a platby
pro firemní klienty

Účty pro každodenní platební operace firem bez poplatků za vedení i za nejčastější transakce. Plus vše, co k účtům potřebujete, od platebních karet přes devizové konverze po acquiring.

Účty a platby pro firemní klienty

Firemní účty

Firemní účet pro realizaci každodenních finančních transakcí.

Získejte přístup k nejvýhodnějším individuálním kurzům na českém trhu.

Služby pro municipality

Efektivní zhodnocení financí pro obce, města a kraje.

Služby pro společenství vlastníků a bytová družstva

Zhodnocení volných financí.

Platební karty

Firemní karty vydáváme k účtům
vedeným v CZK nebo EUR.

Acquiring

Zjednodušte zákazníkům nákupy, přijímejte platby kartou.

Účty a platby

Účty pro každodenní platební operace firem bez poplatků za vedení i za nejčastější transakce. Plus vše, co k účtům potřebujete, od platebních karet přes devizové konverze po acquiring.

Založte si u nás účet pro každodenní platební operace své firmy. Je bez poplatků za vedení i za nejčastější transakce. Efektivní správu účtů a komunikaci s účetními programy zajistí naše chytré mobilní a internetové bankovnictví.

Získejte přístup k nejvýhodnějším individuálním kurzům na českém trhu. Zavolejte nám a dozvíte se, jak svojí společnosti snížit náklady na směnu. Máme nejnižší poplatky za zahraniční platby na trhu. Zcela zdarma jsou platby nad 5 000 eur (či ekvivalent v jiné měně), pokud jste měnu nakoupili u nás.

Vhodnou kombinací depozitních produktů pomáháme představitelům obcí, měst a krajů
s efektivní správou financí.

Společenstvím vlastníků jednotek a bytovým družstvům nabízíme zřízení a vedení běžného účtu zdarma, platební styk bez poplatků, bezplatné internetové bankovnictví i nadstandardní zhodnocení volných finančních prostředků.

K firemnímu účtu náleží i platební karta. Tu dostanete zdarma. Můžete s ní platit bezkontaktně, a navíc máte neomezené výběry z jakéhokoliv bankomatu. Našim klientů poskytujeme několik druhů karet: Mastercard Business, Mastercard Business Gold, Mastercard Business EUR
a Mastercard Virtual.

Dejte svým zákazníkům možnost platit bezkontaktně – přijímejte kreditní a debetní karty. Omezte kontakt s hotovostí, začněte vydělávat víc a neplaťte zbytečné poplatky za platební terminál. Využijte službu akceptace platebních karet, jejímž poskytovatelem je finanční
a úvěrová instituce Teya Iceland hf.

Kontakty pro
firemní klienty

Využijte služeb našich specialistů firemního bankovnictví, kteří vám budou nápomocni v našich centrech nebo přímo v místě vašeho podnikání.

Zeptejte se nás

Napište nám na živý chat (ikona chatu na stránce vpravo dole), nebo nám zavolejte na bezplatnou telefonní linku Banky CREDITAS 800 888 009.