Dluhopisy

V současnosti nabízíme korporátní dluhopisy emitentů, kteří jsou součástí významných českých společností. Ty investují do stabilních sektorů v rámci České republiky, ať už jde o energetiku, zdravotnictví, development nebo finanční služby.

Proč investovat?

Dluhopisy jsou zajímavou variantou pro klienty, kteří hledají výrazně vyšší zhodnocení, než nabízejí spořicí účty a termínované vklady a zároveň jsou ochotni přijmout fakt, že na investiční produkty se nevztahuje zákonné pojištění vkladů.

Proč investovat s Bankou CREDITAS?

  • Nabízíme dluhopisy emitentů, kteří jsou součástí významných českých společností. Jejich působení na trhu a investice dlouhodobě sledujeme.
  • Podléháme dohledu ČNB.
  • Máme licenci k poskytování investičních služeb.
  • Naši bankéři mají odbornou zkoušku na nabízení investičních produktů.

Jak získat dluhopisy?

Přijďte na některou z našich poboček. Tato služba je dostupná na všech pobočkách kromě Trutnova a Benešova. U dobré kávy vám naši bankéři rádi představí celou nabídku produktů.

Chci si rovnou sjednat schůzku

Sjednat schůzku

Sjednejte si osobní schůzku

Zanechte nám zde svůj kontakt,
obratem se Vám ozveme.

Vyberte si pobočku
Vaše jméno a příjmení

zítra mezi

a

Preferované termíny schůzky:

od

do

+ přidat další termín

od

do

Za účelem sjednání osobní schůzky bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.Další podrobnosti

Upozornění na rizika

Možnost prodeje dluhopisů před datem splatnosti za požadovanou cenu a v požadované době je velmi omezená. Cena dluhopisu může stoupat i klesat podle ekonomických podmínek, úrokových sazeb a hospodářských výsledků emitenta. Existuje riziko, že emitent nebude schopen plnit své závazky z dluhopisů. Investice do dluhopisu není pojištěna a klient může přijít o celou investici.

Propagační sdělení

Toto propagační sdělení zpracovala Banka CREDITAS a.s. a nejedná se o veřejnou nabídku, nabídku k uzavření smlouvy ani výzvu k podávání nabídek. Informace v tomto sdělení nelze považovat za radu k jednotlivé investici a nejedná se o investiční doporučení ani investiční poradenství. S investičními nástroji jsou spojena různá investiční rizika, hodnota investice může kolísat a návratnost investované částky není zaručena. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích. Propagační sdělení má pouze informativní charakter. V žádném případě nenahrazuje prospekt k investičnímu nástroji. Banka vyzývá investory, aby se důkladně seznámili se základním prospektem a emisním dodatkem emitentů.


Dříve nabízené dluhopisové programy