Dluhopisy

Investice do dluhopisů nabízí zajímavé zhodnocení volných finančních zdrojů. Nabízíme korporátní dluhopisy emitentů, kteří jsou součástí významných českých společností. Ty investují do stabilních sektorů v rámci České republiky, ať už jde o energetiku, development nebo nemovitosti.

Investice do dluhopisů

Aktuální nabídka dluhopisů

Prostřednictvím banky můžete investovat do následujících dluhových cenných papírů.

Dluhopisy UNICAPITAL

Dceřiná společnost z investiční skupiny UNICAPITAL emitovala dluhopisy pro financování akvizic v energetice a realitách.

Více o dluhopisech

Dluhopisy REDSTONE INVEST

Emise dluhopisů ze skupiny REDSTONE slouží pro financování developerské činnosti.

Více o dluhopisech


Průběh zřízení investice

  • Schůzka na nejbližší pobočce

    Doporučujeme si domluvit schůzku s vaším osobním bankéřem předem, protože proces sjednání investičních služeb přece jen nějakou chvíli zabere.

  • Vyplnění investičního dotazníku

    Prvním krokem na pobočce bude vyplnění investičního dotazníku. Vaše znalosti ohledně investic si můžete osvěžit na stránce, která popisuje jednotlivé typy investic.

  • Zřízení investičního účtu a podpis rámcové smlouvy

    Poté vám zřídíme zdarma vedený investiční účet a podepíšeme s vámi rámcovou smlouvu o poskytování investičních služeb. Hotovo a můžete investovat.

Sjednejte si schůzku

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám s nabídkou termínu schůzky na pobočce.

Za účelem zodpovězení vašeho dotazu bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.Další informace

Propagační sdělení

Toto propagační sdělení zpracovala Banka CREDITAS a.s. a nejedná se o veřejnou nabídku, nabídku k uzavření smlouvy ani výzvu k podávání nabídek. Informace v tomto sdělení nelze považovat za radu k jednotlivé investici a nejedná se o investiční doporučení ani investiční poradenství. S investičními nástroji jsou spojena různá investiční rizika, hodnota investice může kolísat a návratnost investované částky není zaručena. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích. Propagační sdělení má pouze informativní charakter. V žádném případě nenahrazuje prospekt k investičnímu nástroji. Banka vyzývá investory, aby podrobně seznámili se základními prospekty a konečnými podmínkami emise dluhopisů, do kterých chtějí investovat, nežli učiní investiční rozhodnutí, aby tak plně pochopili potencionální rizika a výnosy spojené s rozhodnutím investovat do dluhopisů.

Ukončené úpisy dluhopisů

Dluhopisový program UNICAPITAL Invest V a.s.
Více o upsaných emisích

Dluhopisový program UNICAPITAL Invest IV a.s.
Více o upsaných emisích

Dluhopisový program UNICAPITAL Invest III a.s.
Více o upsaných emisích

Dluhopisový program REDSTONE INVEST a.s.
Více o upsaných emisích

Dluhopisový program REDSTONE INVEST (2018)
Více o upsaných emisích

Dluhopisový program SMART BONDS a.s.
Více o upsaných emisích