Spořte s atraktivní úrokovou sazbou

Spoření pro vás i pro děti nebo termínovaný vklad. Pomůžeme vám vybrat to nejvhodnější spoření.

Nabídka spořicích produktů

Spořicí účet +

Zhodnocujte své volné finance bez omezení dobou uložení a s výhodnou sazbou pro vklady do 500 000 Kč.

Zjistit více

Spořicí vklad 1M


Získejte výhodný úrok 6,0 % p.a. se Spořicím vkladem 1M.

Zjistit více

Termínovaný vklad na 6 měsíců

Garantovaná sazba po celých 6 měsíců. Neomezená výše vkladu

Zjistit více

Hlavní výhody klasických spořicích produktů:

Spoření

Spoření je nejvýhodnějším produktem pro ty, kteří nechtějí riskovat . Jaké spoření je ale nejvýhodnější a jaký druh spoření zvolit?

Spořicí účet

Spořicí účet představuje nejlepší možnosti, pokud se chcete své úspory uložit bezpečně a to proto, že vklady na spořicím účtu jsou pojištěny do výše odpovídající 100 000 euro (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro). Spořicí účty se nejčastěji zakládají spolu s běžným účtem jako jeho doplněk. Díky tomu si pak z běžného účtu jednoduše můžete převádět peníze na spořicí účet, na kterém máte vyšší úrok. Spoření na tomto typu účtu je výhodné především díky možnosti se kdykoliv a bez jakýchkoli poplatků dostat k penězům a vkládat různé částky peněz podle toho, jak vám to zrovna vyhovuje.

Spořicí vklad

Spořicí vklad kombinuje výhody spořicího účtu a termínovaného vkladu. Oproti spořicímu účtu nabízí vyšší úrokovou sazbu. Oproti termínovanému vkladu umožňuje výrazně jednodušší a rychlejší přístup k uloženým prostředkům - o výběr můžete požádat kdykoli a výpovědní lhůta činí u Spořicího vkladu 1M pouze jeden měsíc. Vybírat můžete jak část, tak všechny uložené prostředky. Vklady jsou pojištěny do výše odpovídající 100 000 euro (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro).

Termínovaný vklad

Hlavní výhodou termínovaných vkladů je jejich vyšší úroková sazba, a tedy i vyšší zhodnocení vašich peněz. Ty však musí na účtu zůstat po určitou dobu, a to podle zvolené doby termínovaného vkladu. Peníze na účet vložíte jednorázově a po určitou domluvenou dobu byste na ně neměli sáhnout , proto jsou termínované vklady vhodné pro dlouhodobé spoření. Existují ale i termínované vklady krátkodobé (rok) a střednědobé (dva až tři roky).Kontaktujte nás

Bezplatná infolinka:
800 888 009
NonstopE-mail:
info@creditas.cz
 Zeptejte se na cokoliv

Odpovíme vám telefonicky nebo e‑mailem nejpozději následující pracovní den.

Za účelem zodpovězení Vašeho dotazu bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.