Investiční produkty

Portfolio produktů

Spektrum investičních produktů se v průběhu času mění podle aktuální situace na trhu. V současnosti nabízíme korporátní dluhopisy emitentů, kteří jsou součástí významných českých společností. Ty investují do stabilních sektorů v rámci České republiky, ať už jde o energetiku, zdravotnictví, development nebo finanční služby.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA INVESTIČNÍCH PRODUKTŮProč investovat?


Dluhopisy jsou zajímavou variantou pro klienty, kteří hledají výrazně vyšší zhodnocení, než nabízejí spořicí účty a termínované vklady a zároveň jsou ochotni přijmout fakt, že na investiční produkty se nevztahuje zákonné pojištění vkladů.

Proč investovat s Bankou CREDITAS?


  • Nabízíme dluhopisy emitentů, kteří jsou součástí významných českých společností. Jejich působení na trhu a investice dlouhodobě sledujeme.

  • Podléháme dohledu ČNB.

  • Máme licenci k poskytování investičních služeb.

  • Naši bankéři mají odbornou zkoušku na nabízení investičních produktů.

Zdarma a bez podmínek

Investiční produkty nepodmiňujeme využitím dalších našich produktů a služeb, které nesouvisí s poskytováním investičních služeb. Jejich sjednání je zcela zdarma.Jak získat investiční produkty?

Instalace a nastavení jsou jednoduché a rychlé. Raz, dva, tři a máte hotovo.

Chci si rovnou sjednat schůzku

Zjistěte více o investičních produktech

Prohlédněte si produkty, které máme aktuálně v nabídce. Na stránce najdete informace a podrobnosti ke každému z nich. V případě dotazů jsme tu pro vás.

Prohlédnout produkty

Sjednejte si osobní schůzku


1.

Kde a kdy


2.

Kontaktní informace


Za účelem sjednání osobní schůzky bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.