CREDITAS Banking:
Chtějte víc od svého bankovnictví

 • Vaše banka přehledně v mobilu, tabletu i počítači
 • Snadné a intuitivní ovládání
 • Maximální bezpečnost vašich úspor
 • Desítky vychytávek, které oceníte
Jak se přihlásit

Zvolte si podobu CREDITAS Banking

Chcete tradiční řádkové uspořádání produktů, nebo dáváte přednost moderním dlaždicím? Podobu CREDITAS Banking si můžete kdykoli změnit.

Více informací

Dne 1. 7. 2021 jsme ukončili provoz starého internetového a mobilního bankovnictví!

Nyní máte k dispozici pouze nové internetové a mobilní bankovnictví CREDITAS Banking.V čem je nové bankovnictví CREDITAS Banking lepší


nové CREDITAS Banking

původní Internetové bankovnictví
Přihlášení pomocí QR kódu ANO NE
Volba zobrazení: řádky / dlaždice ANO NE
Zobrazení investičních produktů ANO NE
Fulltextové vyhledávání ANO NE
Příloha k transakci ANO NE
Kategorizace transakcí ANO NE
Připojení účtů z 21 bank ANO NE


CREDITAS Banking vás příjemně překvapí

Všechna videa CREDITAS Banking
pro počítače

Přejít na videa

Všechna videa CREDITAS Banking
pro mobily

Přejít na videa


Moderní on-line bankovnictví

Vlastní nastavení
domovské stránky

Domovskou obrazovku si můžete upravovat dle libosti. Pouhým potažením dlaždici přesunete na jiné místo.

Obsluha všech
vašich produktů

Ať už jde o spoření, karty či investice, vše spravujete přehledně a z jednoho místa.

Propojení s vašimi účty
v jiných bankách

Kontrolujte všechny své finance z jednoho místa. Ušetříte si tak přepínání mezi jednotlivými aplikacemi více než 21 bank.

Jak získat přístup

Pro přístup do internetového i mobilního bankovnictví vám nyní stačí jedny přihlašovací údaje: jméno a heslo z původního internetového bankovnictví.

Pro první přihlášení do mobilní aplikace není nutná žádná aktivace ani speciální kódy.

Vstoupit do Creditas Banking


Často kladené dotazy (FAQ)

OBECNĚ PRO NOVÉ INTERNETOVÉ BANKOVNICTVÍ CREDITAS BANKING

Do nového bankovnictví se přihlásíte stejnými údaji, jaké jste používali v původním internetovém bankovnictví: přihlašovacím jménem a heslem, a následně vložením kódu z SMS. Pokud používáte naši mobilní aplikaci CREDITAS Banking, máte navíc možnost využít velmi pohodlnou variantu přihlášení QR kódem. Podrobný postup přihlášení si můžete pustit v tomto videonávodu.

Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje do internetového bankovnictví, nemějte obavy. Stavte se na kterékoli z našich poboček, kde společně vytvoříme nové přístupy. Aktuální provozní dobu najdete na stránkách jednotlivých poboček.

Zřejmě nemáte založené internetové bankovnictví. Žádný problém: stavte se na kterékoli z našich poboček, kde vám bankovnictví založíme. Aktuální provozní dobu najdete na stránkách jednotlivých poboček.

Často kladené dotazy (FAQ)

PRO NOVÉ MOBILNÍ BANKOVNICTVÍ - APLIKACI CREDITAS BANKING PRO MOBILY

Pokud jste naším klientem Pro první přihlášení do mobilní aplikace CREDITAS Banking použijete přihlašovací údaje do internetového bankovnictví v kombinaci s SMS kódem a potvrzením odkazu, který pošleme do vašeho e-mailu. Dojde k bezpečnému spárování telefonu s bankovnictvím, následující přihlášení pak probíhají číselným kódem či biometrikou. Prohlédněte si postup přihlášení v našem videonávodu.

Pokud nejste naším klientem Pokud chcete začít používat mobilní aplikaci CREDITAS Banking, stačí aplikaci nainstalovat a projít krátkou vstupní registrací. Vše samozřejmě probíhá plně on-line přímo v aplikaci, bez nutnosti chodit na pobočku. Podrobnější informace najdete zde.

Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje do internetového bankovnictví, které jsou potřebné pro první přihlášení do aplikace, nemějte obavy. Stavte se na kterékoli z našich poboček, kde společně vytvoříme nové přístupy. Aktuální provozní dobu najdete na stránkách jednotlivých poboček.

Spravujte své finance kdykoliv a odkudkoliv! S internetovým bankovnictvím CREDITAS Banking

Platby na pár kliknutí, chytré funkce i správa financí. Vše dostupné odkudkoliv a kdykoliv. Mějte přehled o všech svých účtech, kartách nebo hypotékách a spravujte své finance s naším internetbankingem.

Moderní, přehledné a bezpečné

CREDITAS Banking máte vždy po ruce na počítači, tabletu i v mobilu. Přihlásit se můžete jednoduše pomocí QR kódu nebo SMS. Hned uvidíte všechny důležité informace o zůstatcích, produktech i posledních provedených transakcích. Vše si můžete také přizpůsobit přímo na míru svým potřebám.

Na pobočku už nemusíte

Nechce se vám chodit na pobočku? S internetovým bankovnictvím zvládnete třeba založení nového produktu z pohodlí domova. Stejně tak si můžete například i zobrazit investiční nástroje, spravovat karty, provádět domácí i zahraniční transakce nebo nastavovat trvalé platby, inkasa a SIPO.

Mějte své finance vždy po ruce

CREDITAS Banking je také dostupný jako mobilní aplikace pro chytré telefony. Díky tomu už s sebou nemusíte nosit peněženku, stačí digitalizovat svou kartu a můžete pohodlně platit mobilem i chytrými hodinkami. A nemusíte se ani bát, že přijdete o některé funkce. Mobilní bankovnictví je plnohodnotné a najdete v něm vše, co od něj očekáváte. Navíc získáte i bezplatnou ochranu telefonu či hlídače rozpočtu.

Proč si zřídit internetové bankovnictví CREDITAS Banking? CREDITAS Banking umožňuje:

 • přehled o financích na jednom místě,
 • přehledné rozřazení plateb do kategorií,
 • snadné nastavení domovské stránky podle vašich potřeb,
 • připojení jiných bank do aplikace, a to až 14 českých a 6 slovenských.

Plaťte bezpečně i na internetu

Bezpečnost je na prvním místě a i platby na internetu jsou u nás bezpečné. Platby ověřujete jednoduše prostřednictvím aplikace CREDITAS Autentizace, která je dostupná pro iOS i Android. Potvrzení probíhá otiskem prstu, rozpoznáním obličeje, případně kombinací kódu z SMS nebo kódu ePIN.

Připojte aplikace třetích stran

Propojit účet s účty v jiných bankách a s partnerskými aplikacemi třetích stran je jednodušší než si myslíte. Otevřené bankovnictví je bezpečný způsob, jak na to.

Co to je a jak funguje otevřené bankovnictví? Funguje to jednoduše – aplikaci třetí strany dáte souhlas k propojení s vaším účtem. O všem rozhodujete vy a nic není automatické. Toto propojení vám pak přinese výhody týkající se správy účtů i plateb. Přístup aplikace k vašemu účtu je navíc časově omezený na 90 dnů, takže se nemusíte bát žádného narušení.

Jaká oprávnění můžete aplikaci udělit? V rámci otevřeného bankovnictví lze aplikaci třetí strany poskytnout 4 typy oprávnění, a to:

 • získávat informace o účtech,
 • zjišťovat informace o zůstatku,
 • mít přístup k historii transakcí,
 • možnost realizovat platby.