Spořicí vklad 1M
plný výhod

Získejte výhodný úrok se Spořicím vkladem 1M.

Chci spořit

Pro vklady až do výše 500 000 Kč

Neomezená výše vkladu

Vklady jsou
pojištěny

Nabízíme vám Spořicí vklad 1M s 33denní výpovědní lhůtou a výhodnou sazbou 6,0 % p.a. pro vklady až do výše 500 000 Kč. Vklady nad tuto hranici budou úročeny, a to sazbou 4 % p.a.

Sjednejte si osobní schůzku


1.

Kde a kdy


2.

Kontaktní informace


Za účelem sjednání osobní schůzky bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.Často kladené otázky

Spořicí vklad je spořicí produkt s 33denní výpovědní lhůtou (Spořicí vklad 1M).

Spořicí vklad je určen pro fyzické osoby nepodnikající. Klient si může zřídit pouze jeden Spořicí vklad 1M.

Další podrobnosti

Výše vkladů

Založení Spořicího vkladu 1M je nezávislé na výši a termínu uložení prvotního vkladu. Výše a četnost vkladů na účet jinak záleží jen na vás a není nijak omezena. Spořicí vklad 1M je proto ideální v situaci, kdy chcete k již našetřeným úsporám postupně přidávat další finanční prostředky v libovolné výši.

Připisování úroků

Úrokové výnosy jsou na Váš Spořicí vklad 1M připisovány vždy poslední den v měsíci. Dochází rovněž k jejich kapitalizaci (tzn. dále se zhodnocují i úroky).

Vklady jsou pojištěny

Vklady jsou pojištěny do výše odpovídající 100 000 euro (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro). Pojištěné jsou jak vklady, tak i úroky.

Výběry jistiny a úroků

Výběr jistiny a úroků je možný po uplynutí 33denní výpovědní doby. Výpověď je možné podat na konkrétní částku nebo celý zůstatek.Dokumenty a formuláře