Aktuality

3. 5. 2018

Otevřeli jsme novou pobočku v Děčíně

Naši sedmnáctou pobočku jsme otevřeli na adrese Bezručova 87/2. Stejně jako v jiných městech jsme polohu nevybrali náhodou, ale tak, abyste se k nám snadno dostali. V těsně blízkosti pobočky má MAD zastávku Prokopa Holého, k autobusovému i hlavnímu vlakovému nádraží je to jen pár minut chůze.

Celý text
25. 4. 2018

Přes bankovnictví CREDITAS lze nyní ovládat účty další banky: přibyla Air Bank

Banka CREDITAS si i nadále drží pozici lídra v zavádění novinek otevřeného bankovnictví, jež umožnila směrnice PSD2. Internetové bankovnictví CREDITAS jako zatím jediné na trhu umožňuje klientům nahlížet zde na účty, které jsou vedené u jiných bank. Nově můžou klienti touto cestou nahlížet i na účty u Air Bank.

Celý text
18. 4. 2018

Nová přihlašovací stránka v IB a zakládání spořicího účtu online

S novou přihlašovací stránkou v internetovém bankovnictví vám nyní přinášíme přehled aktualit a zajímavostí z dění v Bance CREDITAS. Vše najdete přehledně na jednom místě.

Celý text
12. 4. 2018

Banka CREDITAS umožní v internetovém bankovnictví i ovládání účtu Equa banky

Banka CREDITAS si chce i nadále udržet pozici lídra trhu v otevřeném bankovnictví. Do jejího internetového bankovnictví budou moci klienti integrovat ode dneška kromě účtu u FIO banky i účty od Equa banky.

Celý text
3. 4. 2018

Doplnili jsme mobilní bankovnictví o správu karet

S novou funkcí je správa karet hračka. Stačí mít v telefonu naši aplikaci.

Celý text

Valné hromady

29. 3. 2018

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 30. dubna 2018 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
28. 2. 2018

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 22. 2. 2018 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
22. 1. 2018

V únoru se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 22. února 2018 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
20. 11. 2017

V prosinci se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 20. prosince 2017, 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
13. 10. 2017

Oznámení protinávrhu akcionářů a stanovisko představenstva banky

Představenstvo Banky CREDITAS tímto oznamuje akcionářům informaci o podaných protinávrzích týkajících se valné hromady svolané na den 25. října 2017.

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

e‑mail: pr@creditas.cz

Reklama a inzerce

Eliška Štíchová l Specialista marketingu
e‑mail: eliska.stichova@creditas.cz


Tiskové zprávy

27. 4. 2018

Banka CREDITAS významně navýšila kapitál a v prvním čtvrtletí vykázala zisk přes 31 milionů

Banka CREDITAS pokračuje ve svém druhém roce na bankovním trhu ve zdravém růstu. Již po třech měsících se ukazatel čistého zisku dostal nad úroveň 31 milionů korun. Zlepšuje se také objem úvěrů a s čisté úrokové výnosy. Současně s tím banka i nadále posiluje kapitálovou sílu a investuje do nových technologií a klientských služeb.

Celý text
12. 4. 2018

Banka CREDITAS umožní ovládání účtů dalších bank a staví novou FinTech aplikaci

Banka CREDITAS si chce i nadále udržet pozici lídra trhu v otevřeném bankovnictví. Do jejího internetového bankovnictví budou moci klienti integrovat ode dneška kromě účtu u FIO banky i účty od Equa banky. Brzy přibude i Air Bank a Česká spořitelna. Banka zároveň oznámila plánovaný vstup do FinTech oblasti: během letoška chce spustit vlastní otevřenou multibankovní digitální platformu.

Celý text
6. 4. 2018

Banka CREDITAS dosáhla už v prvním roce zisk 66 milionů korun

Banka CREDITAS zaznamenala ve svém prvním roce na bankovním trhu významný růst v klíčových ukazatelích. Kromě zdvojnásobení počtu klientů a dynamického růstu vkladů vykázala již nyní zisk více než 66 milionů korun.

Celý text
15. 1. 2018

Banka CREDITAS zvyšuje úroky na svých spořicích produktech

Banka CREDITAS od 15. ledna 2018 zvyšuje úroky na spořicím účtu i termínovaných vkladech. Na spořicích účtech rostou úroky z 0,3 % na 0,6 %. Spořit mohou klienti banky navíc bez omezení výše vkladů, bez pásmového úročení a bez nutnosti založení či využívání jakýchkoli jiných produktů banky.

Celý text
11. 1. 2018

Banka CREDITAS integruje ve svém internetovém bankovnictví účet jiné banky

Banka CREDITAS začíná poskytovat služby otevřeného bankovnictví, které vycházejí ze směrnice PSD2. Počínaje pondělím 15. ledna si navíc mohou klienti Banky CREDITAS do svého internet bankingu integrovat běžný účet vedený u Fio banky. V komfortním rozhraní si můžou nejen zobrazovat informace o zůstatcích, ale také zadávat platební příkazy. Účty dalších bank chce Banka CREDITAS přidat během následujícího měsíce. Banka CREDITAS tak bude zřejmě první na českém trhu, kdo takovou službu nabídne.

Celý text