Aktuality

8. 10. 2019

Měníme vzhled formuláře pro placení kartou na internetu

Obrazovku s potvrzovacím formulářem 3D Secure nepochybně znáte – spatříte ji při placení naší kartou na internetu. Vizuální podoba této obrazovky projde 23. září zásadní obměnou. Aby vás změna nepřekvapila, můžete se na novou podobu formuláře podívat již nyní.

Celý text
3. 10. 2019

Spořicí účet + nově bez omezení výše vkladu

Od 1. října jsme změnili podmínky našeho Spořicího účtu +. Akční úroková sazba nově činí 1,8 % p.a. Zároveň jsme pro vás zrušili omezení výše vkladu, výhodný úrok tak získáte na libovolně vysokou částku. Všechny další parametry Spořicího účtu + zůstávají v platnosti beze změny.

Celý text
2. 10. 2019

Snižujeme úroky na všech hypotékách

Od 1. října výrazně snižujeme úrokové sazby na všech hypotečních produktech. Úvěr na bydlení nyní můžete mít s úrokem od 2,09 % ročně. Všechny výhody našich hypoték zůstávají v platnosti, včetně možnosti předčasného splacení části nebo celého úvěru bez jakékoli sankce.

Celý text
24. 9. 2019

Nejvýhodnějším běžným účtem je náš Richee účet

Podle výsledků srovnávacího výzkumu agentury Datank je nejvýhodnějším běžným účtem na českém bankovním trhu náš Richee účet. Výzkum je součástí soutěže Nejlepší banka 2019 pořádané Hospodářskými novinami.

Celý text
16. 8. 2019

Změny v obchodních podmínkách pro Spořicí vklad 3M

Dovolujeme si vás s předstihem informovat o změnách v obchodních podmínkách k produktu Spořicí vklad 3M, které budou účinné od 20. 10. 2019. Změna obchodních podmínek se týká úpravy termínu splnění podmínek pro nastavení zvýhodněné úrokové sazby. Níže přikládáme jejich úplné znění s vyznačenými změnami.

Celý text

Valné hromady

29. 3. 2019

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. dubna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
15. 1. 2019

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 14. 1. 2019 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
14. 12. 2018

V lednu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 14. ledna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
4. 10. 2018

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 24. 9. 2018 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
23. 8. 2018

V září se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 24. září 2018 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

Lucie Brunclíková
Ředitelka odboru marketingu
a komunikace
e‑mail:
lucie.brunclikova@creditas.cz

Reklama a inzerce

Zuzana Rajtrová
Specialista marketingu

e‑mail:
zuzana.rajtrova@creditas.cz

Tiskové zprávy

1. 10. 2019

Banka CREDITAS výrazně snižuje sazby u hypoték

Banka CREDITAS od 1. října snižuje úrokové sazby u hypoték. Zatímco dosud sazby začínaly na 2,57 %, nově lze získat sazbu od 2,09 % p. a. Kromě úročení jsou hlavními výhodami hypotéky od CREDITAS rychlost celého procesu vyřízení, předčasné splacení bez sankcí a možnost zvolit si pojištění podle vlastních preferencí.

Celý text
18. 9. 2019

Děti chtějí od účtů mobilní appku, dobrý úrok a výběry zdarma

Vlastní účet je dnes samozřejmostí pro většinu dětí. Jen 5 % z nich vlastní účet nechce, zbytek ho má, nebo ho chtěl. Klíčový je pro děti a teenagery mobil: s ním chtějí ovládat účet, mít zde chytré přehledy a platit s ním v obchodech. Za nejpodstatnější vlastnosti účtu považují vysoké úročení a výběry z bankomatů zdarma. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu Banky CREDITAS mezi dětmi a teenagery. Ten banka zohlednila i při zavádění svých dětských produktů pod značkou Richee Junior.

Celý text
3. 9. 2019

Banka CREDITAS nově nabízí hypotéky a hlásí už 80 tisíc klientů

Banka CREDITAS roste a od září rozšířila nabídku retailových produktů o hypoteční úvěry. Hlavními výhodami jsou rychlost celého procesu vyřízení, úroková sazba začínající na hodnotě 2,57 % ročně a možnost zvolit si pojištění podle klientových preferencí.

Celý text
18. 7. 2019

Banka CREDITAS zavádí nový Spořicí účet + s úročením 2 % ročně a nabízí investiční produkty

Od 22. července je v nabídce CREDITAS nový Spořicí účet +. Ten nabízí roční úročení ve výši 2 % pro část vkladu až do 1,5 milionu korun a 1,1 % pro část vkladu nad tento limit. Spořicí účet je bez podmínek a jedná se tak o aktuálně nejvýhodnější nabídku na trhu. Založit si ho mohou noví i stávající klienti na pobočce i online v IB nebo prostřednictvím aplikace Richee.

Celý text
11. 7. 2019

Aplikace Richee od Banky CREDITAS umí jako první ovládat i účty slovenské banky, nově umožňuje také platby chytrými hodinkami Garmin

Multibankovní aplikace Richee od Banky CREDITAS přinesla v červenci opět sérii vylepšení. Umožňuje připojit si a ovládat účet zahraniční banky, konkrétně slovenské Tatra banky. Novinkou je také možnost napojení české J&T Banky a zejména spuštění služby Garmin Pay, díky níž lze platit a vybírat z bezkontaktních bankomatů peníze s využitím chytrých hodinek.

Celý text