Aktuality

18. 2. 2020

Spustili jsme Apple Pay

Apple Pay je rychlý, snadný a bezpečný způsob placení a výběru hotovosti na milionech míst – v aplikacích, na webu, v obchodech a v bezkontaktních bankomatech, a to prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo chytrých hodinek. Pro Apple Pay je možné využívat naše karty CREDITAS i Richee ve fyzické i virtuální podobě.

Celý text
10. 2. 2020

Jsme Finanční společností roku 2019

Titul jsme získali na základě výsledků soutěže Finanční produkt roku 2019, kterou uspořádal odborný portál Finparáda.cz. Největší podíl na našemu úspěchu mají odbornou porotou oceněný Spořicí účet + a prestižní Cena veřejnosti.

Celý text
31. 1. 2020

Sazba 1,6 % p.a. na Spořicím účtu + platí až do 30. června

I ve 2. čtvrtletí letošního roku získáte na našem Spořicím účtu + akční úrokovou sazbu ve výši 1,6 % p.a. Úrok se vztahuje na celý vklad bez omezení jeho výše, vedení účtu a příchozí i odchozí platby jsou zdarma. Získání úrokové sazby 1,6 % ročně není podmíněno využíváním jiných našich služeb.

Celý text
29. 1. 2020

Zvítězili jsme u veřejnosti i odborníků: soutěž Finparády vyhrál Spořicí účet +, ocenění získaly i termínované vklady a běžný účet Richee

Uspěli jsme v tradiční soutěži Finanční produkt roku 2019, ve které laická a odborná veřejnost hodnotily loňskou nabídku na českém finančním trhu. Náš Spořicí účet + získal nejvyšší ocenění v kategorii „Spořicí účty od 300 tisíc Kč“ a díky vítězství v hlasování návštěvníků si odnáší také Cenu veřejnosti. Další umístění na stupních vítězů jsme si připsali za termínované vklady a Richee účet.

Celý text
13. 1. 2020

Naše hypotéky jsou na špici

Portál Hypoindex.cz porovnal hypoteční úvěry aktuálně dostupné na českém trhu. Naše hypotéky si vedou více než skvěle – patří na absolutní špičku.

Celý text

Valné hromady

29. 3. 2019

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. dubna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
15. 1. 2019

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 14. 1. 2019 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
14. 12. 2018

V lednu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 14. ledna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
4. 10. 2018

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 24. 9. 2018 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
23. 8. 2018

V září se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 24. září 2018 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

Lucie Brunclíková
Ředitelka odboru marketingu
a komunikace
e‑mail:
lucie.brunclikova@creditas.cz

Reklama a inzerce

Zuzana Rajtrová
Specialista marketingu

e‑mail:
zuzana.rajtrova@creditas.cz

Tiskové zprávy

18. 2. 2020

Banka CREDITAS zavádí Apple Pay

Banka CREDITAS spustí od 18. února pro své klienty službu Apple Pay. Tu lze využívat na zařízeních společnosti Apple, především iPhonu, iPadu či Apple Watch. K aktivaci stačí přidat platební kartu buď v aplikaci Wallet, nebo jednodušším způsobem přes aplikaci Richee. S Apple Pay je možné platit bezkontaktně na všech místech, kde je terminál pro bezkontaktní platby, platit s ní lze i v aplikacích iOS a na webu. Pro Apple Pay bude možné využívat karty CREDITAS i Richee ve fyzické i virtuální podobě.

Celý text
11. 2. 2020

Banka CREDITAS byla vyhlášena Finanční společností roku 2019, hlavně díky výhodné nabídce účtů a spoření

CREDITAS se podařilo umístit na stupních vítězů soutěže Finanční produkt roku hned v pěti kategoriích. Nejlépe bodovala u kategorie Spořicí účet nad 300 tisíc korun a v hlasování veřejnosti. Do TOP 3 se dostalo i spoření pro úložku do 300 tisíc korun, běžný účet a termínovaný vklad. Díky nejvyššímu počtu bodů za umístění produktů si pak CREDITAS odnesla i hlavní cenu pro Finanční společnost roku.

Celý text
9. 12. 2019

Banka CREDITAS hlásí 90 tisíc klientů a založila nemovitostní fond

Bance CREDITAS i nadále přibývá klientů, na konci listopadu jich už bylo přes devadesát tisíc. Spolu s tím se rozšiřuje i porftolio produktů, které si mohou klienti zřídit. Novinkou jsou investice do nemovitostního fondu. CREDITAS fond se zaměřuje hlavně na komerční nemovitosti, které vytvářejí pravidelné příjmy z nájmu. Cílem fondu je dlouhodobé stabilní zhodnocení okolo 5 % ročně.

Celý text
18. 11. 2019

CREDITAS dynamicky roste: za dvanáct měsíců se vklady u ní zdvojnásobily

Banka CREDITAS i v prvních třech kvartálech roku 2019 pokračovala v dynamickém růstu. Díky atraktivní nabídce depozit rostly zejména klientské vklady. Jejich objem se v meziročním srovnání zdvojnásobil na současných téměř 60 miliard korun. Banka rostla i v úvěrech, které poskytuje zejména firemní klientele. Současně s tím došlo i k posílení kapitálové pozice, která vykazuje velmi zdravou úroveň kapitálového poměru na úrovni 18,4 %

Celý text
1. 10. 2019

Banka CREDITAS výrazně snižuje sazby u hypoték

Banka CREDITAS od 1. října snižuje úrokové sazby u hypoték. Zatímco dosud sazby začínaly na 2,57 %, nově lze získat sazbu od 2,09 % p. a. Kromě úročení jsou hlavními výhodami hypotéky od CREDITAS rychlost celého procesu vyřízení, předčasné splacení bez sankcí a možnost zvolit si pojištění podle vlastních preferencí.

Celý text