Aktuality

9. 10. 2017

Banka CREDITAS jako jedna z prvních v ČR spouští API

Pokračujeme v inovacích a jako teprve třetí banka na českém trhu spouštíme službu Creditas API. API otevírá internetové bankovnictví a umožňuje jeho propojení s klientskými systémy třetích stran.

Celý text
16. 8. 2017

Banka CREDITAS nově nabízí bezkontaktní platební nálepky

Banka CREDITAS rozšiřuje svou produktovou nabídku platebních karet o další platební prostředek. Bezkontaktní platební nálepku MasterCard Sticker můžete získat zdarma k běžnému účtu vedenému v českých korunách.

Celý text
31. 7. 2017

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
3. 5. 2017

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
30. 6. 2017

Banka CREDITAS upravuje sazby a ruší hotovostní operace v RUB

Od července dochází ke změně výše úrokového bonusu u spořicích účtů a ke zrušení hotovostních transakcí v ruských rublech.

Celý text

Valné hromady

13. 10. 2017

Oznámení protinávrhu akcionářů a stanovisko představenstva banky

Představenstvo Banky CREDITAS tímto oznamuje akcionářům informaci o podaných protinávrzích týkajících se valné hromady svolané na den 25. října 2017.

Celý text
24. 9. 2017

V říjnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 25. října 2017, 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
23. 6. 2017

V červenci se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 25. července 2017, 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

e‑mail: pr@creditas.cz

Reklama a inzerce

Eliška Štíchová l Specialista marketingu
e‑mail: eliska.stichova@creditas.cz


Tiskové zprávy

13. 10. 2017

Banka CREDITAS jako jedna z prvních v ČR spouští API

Banka CREDITAS pokračuje v inovacích a jako teprve třetí banka na českém trhu spouští službu Creditas API. API otevírá internetové bankovnictví a umožňuje jeho propojení s klientskými systémy třetích stran. To usnadní život zejména firmám, které si tak můžou například snadno synchronizovat účetnictví. FinTech firmy nebo další banky mají zase možnost integrovat produkty Banky CREDITAS do svých aplikací.

Celý text
9. 10. 2017

Banka CREDITAS radí: Jak na nákupy v zahraničních e-shopech

Vánoce se blíží a s nimi i období nákupní horečky. Češi stále více nakupují na e-shopech, a to nejen na českých či evropských, ale i na těch mimo EU. Na jedné straně láká mnohdy větší výběr a nízká cena, na druhé straně čeká zákazníka několik zásadních rozdílů: clo a DPH, kurz exotické měny, jednání s poštou. Když si s nimi poradí, může velmi dobře nakoupit.

Celý text
15. 8. 2017

Banka CREDITAS nově nabízí bezkontaktní platební nálepku

Banka CREDITAS rozšiřuje svou produktovou nabídku platebních karet o další platební prostředek. Klientům začala nabízet bezkontaktní platební nálepku MasterCard Sticker. Získat ji mohou zdarma k běžnému účtu vedenému v českých korunách.

Celý text
28. 7. 2017

V prvním pololetí udržela Banka CREDITAS silnou kapitálovou pozici a dosáhla zisku

Během prvních šesti měsíců na bankovním trhu se podařilo Bance CREDITAS získat si důvěru vkladatelů. Celkově nyní obhospodařuje vklady v hodnotě 26,9 miliardy korun. I při pokračujících investicích vykázala zisk přes 7 milionů korun.

Celý text
22. 6. 2017

Na zahraniční dovolenou se vyplatí jet s platební kartou, hotovost ani zvláštní cestovní pojištění není třeba

Čeští turisté a cestovatelé často žijí s představou, že si na dovolenou musí brát cizí měnu už z domova. Výběr či platba kartou přímo na místě je však obvykle výhodnější a bezpečnější. Mezi jednotlivými bankami jsou ale velké rozdíly – při výběru z bankomatu se celkový náklad může lišit až o stovky korun. Rozdíly jsou také v cestovním pojištění ke kartě, ne vždy totiž nabízí dostatečné krytí rizik a pojistné limity. Banka CREDITAS má jedny z nejlepších kurzů na trhu a nadstandardní pojištění ke kartě.

Celý text