Aktuality

13. 11. 2019

Otevřeli jsme pobočku ve Znojmě

Naši 35. pobočku jsme otevřeli ve Znojmě na náměstí Svobody 208/16. Pro klienty jsou připraveny výhodné bankovní produkty, směnárna s příznivými kurzy a nechybí ani tradiční servis, který znáte z jiných poboček – pohodlná čekací zóna, bezplatné připojení k wi-fi, tištěný magazín C JOURNAL a oblíbená káva na uvítanou.

Celý text
31. 10. 2019

Změny v obchodních podmínkách a sazebníku pro investiční služby

Dovolujeme si vás s předstihem informovat o změnách v obchodních podmínkách a sazebníku pro investiční služby, které budou účinné od 1. 1. 2020. Níže přikládáme jejich úplné znění s vyznačenými změnami.

Celý text
30. 10. 2019

Spořte pohodlně s naším Pohodlným spořením

Úspora času a vyšší výnos z vašich úspor – to je Pohodlné spoření, čerstvá novinka v naší nabídce. Podle vámi stanovených limitů převádí Pohodlné spoření peníze mezi běžným a spořicím účtem tak, aby na běžném účtu byl vždy dostatečný zůstatek, ale současně se všechny nadlimitní finance výhodně zhodnocovaly na účtu spořicím.

Celý text
8. 10. 2019

Měníme vzhled formuláře pro placení kartou na internetu

Obrazovku s potvrzovacím formulářem 3D Secure nepochybně znáte – spatříte ji při placení naší kartou na internetu. Vizuální podoba této obrazovky projde 23. září zásadní obměnou. Aby vás změna nepřekvapila, můžete se na novou podobu formuláře podívat již nyní.

Celý text
3. 10. 2019

Spořicí účet + nově bez omezení výše vkladu

Od 1. října jsme změnili podmínky našeho Spořicího účtu +. Akční úroková sazba nově činí 1,8 % p.a. Zároveň jsme pro vás zrušili omezení výše vkladu, výhodný úrok tak získáte na libovolně vysokou částku. Všechny další parametry Spořicího účtu + zůstávají v platnosti beze změny.

Celý text

Valné hromady

29. 3. 2019

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. dubna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
15. 1. 2019

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 14. 1. 2019 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
14. 12. 2018

V lednu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 14. ledna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
4. 10. 2018

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 24. 9. 2018 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
23. 8. 2018

V září se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 24. září 2018 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

Lucie Brunclíková
Ředitelka odboru marketingu
a komunikace
e‑mail:
lucie.brunclikova@creditas.cz

Reklama a inzerce

Zuzana Rajtrová
Specialista marketingu

e‑mail:
zuzana.rajtrova@creditas.cz

Tiskové zprávy

1. 10. 2019

Banka CREDITAS výrazně snižuje sazby u hypoték

Banka CREDITAS od 1. října snižuje úrokové sazby u hypoték. Zatímco dosud sazby začínaly na 2,57 %, nově lze získat sazbu od 2,09 % p. a. Kromě úročení jsou hlavními výhodami hypotéky od CREDITAS rychlost celého procesu vyřízení, předčasné splacení bez sankcí a možnost zvolit si pojištění podle vlastních preferencí.

Celý text
18. 9. 2019

Děti chtějí od účtů mobilní appku, dobrý úrok a výběry zdarma

Vlastní účet je dnes samozřejmostí pro většinu dětí. Jen 5 % z nich vlastní účet nechce, zbytek ho má, nebo ho chtěl. Klíčový je pro děti a teenagery mobil: s ním chtějí ovládat účet, mít zde chytré přehledy a platit s ním v obchodech. Za nejpodstatnější vlastnosti účtu považují vysoké úročení a výběry z bankomatů zdarma. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu Banky CREDITAS mezi dětmi a teenagery. Ten banka zohlednila i při zavádění svých dětských produktů pod značkou Richee Junior.

Celý text
3. 9. 2019

Banka CREDITAS nově nabízí hypotéky a hlásí už 80 tisíc klientů

Banka CREDITAS roste a od září rozšířila nabídku retailových produktů o hypoteční úvěry. Hlavními výhodami jsou rychlost celého procesu vyřízení, úroková sazba začínající na hodnotě 2,57 % ročně a možnost zvolit si pojištění podle klientových preferencí.

Celý text
18. 7. 2019

Banka CREDITAS zavádí nový Spořicí účet + s úročením 2 % ročně a nabízí investiční produkty

Od 22. července je v nabídce CREDITAS nový Spořicí účet +. Ten nabízí roční úročení ve výši 2 % pro část vkladu až do 1,5 milionu korun a 1,1 % pro část vkladu nad tento limit. Spořicí účet je bez podmínek a jedná se tak o aktuálně nejvýhodnější nabídku na trhu. Založit si ho mohou noví i stávající klienti na pobočce i online v IB nebo prostřednictvím aplikace Richee.

Celý text
11. 7. 2019

Aplikace Richee od Banky CREDITAS umí jako první ovládat i účty slovenské banky, nově umožňuje také platby chytrými hodinkami Garmin

Multibankovní aplikace Richee od Banky CREDITAS přinesla v červenci opět sérii vylepšení. Umožňuje připojit si a ovládat účet zahraniční banky, konkrétně slovenské Tatra banky. Novinkou je také možnost napojení české J&T Banky a zejména spuštění služby Garmin Pay, díky níž lze platit a vybírat z bezkontaktních bankomatů peníze s využitím chytrých hodinek.

Celý text