Aktuality

11. 3. 2018

Doplnili jsme mobilní bankovnictví o správu karet

S novou funkcí je správa karet hračka. Stačí mít v telefonu naši aplikaci.

Celý text
5. 2. 2018

Milion pro Společně pro děti

Podpora charitativních projektů je samozřejmou součástí společenské odpovědnosti Banky CREDITAS. Letos jsme se stali hlavním partnerem obecně prospěšné společnosti Společně pro děti. Ta pomáhá dětem v rozvoji a podporuje rodiny, které se ocitly v tíživé životní situaci. Do konkrétní pomoci se pak v rámci dobrovolnických dnů zapojí i zaměstnanci banky.

Celý text
13. 1. 2018

Představujeme otevřené bankovnictví a integraci účtů v našem internetbankingu

Dnešním dnem začínáme poskytovat služby otevřeného bankovnictví, které vycházejí ze směrnice PSD2. Všem klientům nabídneme možnost integrace běžného účtu Fio banky do vlastního internetového bankovnictví.

Celý text
21. 12. 2017

Vytvořte si více přístupů do internetového bankovnictví

Umožní vám to nová funkce Oprávněný přístup. O co přesně jde?

Celý text
9. 10. 2017

Banka CREDITAS jako jedna z prvních v ČR spouští API

Pokračujeme v inovacích a jako teprve třetí banka na českém trhu spouštíme službu Creditas API. API otevírá internetové bankovnictví a umožňuje jeho propojení s klientskými systémy třetích stran.

Celý text

Valné hromady

28. 2. 2018

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 22. 2. 2018 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
22. 1. 2018

V únoru se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 22. února 2018 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
20. 11. 2017

V prosinci se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 20. prosince 2017, 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
13. 10. 2017

Oznámení protinávrhu akcionářů a stanovisko představenstva banky

Představenstvo Banky CREDITAS tímto oznamuje akcionářům informaci o podaných protinávrzích týkajících se valné hromady svolané na den 25. října 2017.

Celý text
24. 9. 2017

V říjnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 25. října 2017, 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

e‑mail: pr@creditas.cz

Reklama a inzerce

Eliška Štíchová l Specialista marketingu
e‑mail: eliska.stichova@creditas.cz


Tiskové zprávy

15. 1. 2018

Banka CREDITAS zvyšuje úroky na svých spořicích produktech

Banka CREDITAS od 15. ledna 2018 zvyšuje úroky na spořicím účtu i termínovaných vkladech. Na spořicích účtech rostou úroky z 0,3 % na 0,6 %. Spořit mohou klienti banky navíc bez omezení výše vkladů, bez pásmového úročení a bez nutnosti založení či využívání jakýchkoli jiných produktů banky.

Celý text
11. 1. 2018

Banka CREDITAS integruje ve svém internetovém bankovnictví účet jiné banky

Banka CREDITAS začíná poskytovat služby otevřeného bankovnictví, které vycházejí ze směrnice PSD2. Počínaje pondělím 15. ledna si navíc mohou klienti Banky CREDITAS do svého internet bankingu integrovat běžný účet vedený u Fio banky. V komfortním rozhraní si můžou nejen zobrazovat informace o zůstatcích, ale také zadávat platební příkazy. Účty dalších bank chce Banka CREDITAS přidat během následujícího měsíce. Banka CREDITAS tak bude zřejmě první na českém trhu, kdo takovou službu nabídne.

Celý text
13. 10. 2017

Banka CREDITAS jako jedna z prvních v ČR spouští API

Banka CREDITAS pokračuje v inovacích a jako teprve třetí banka na českém trhu spouští službu Creditas API. API otevírá internetové bankovnictví a umožňuje jeho propojení s klientskými systémy třetích stran. To usnadní život zejména firmám, které si tak můžou například snadno synchronizovat účetnictví. FinTech firmy nebo další banky mají zase možnost integrovat produkty Banky CREDITAS do svých aplikací.

Celý text
9. 10. 2017

Banka CREDITAS radí: Jak na nákupy v zahraničních e-shopech

Vánoce se blíží a s nimi i období nákupní horečky. Češi stále více nakupují na e-shopech, a to nejen na českých či evropských, ale i na těch mimo EU. Na jedné straně láká mnohdy větší výběr a nízká cena, na druhé straně čeká zákazníka několik zásadních rozdílů: clo a DPH, kurz exotické měny, jednání s poštou. Když si s nimi poradí, může velmi dobře nakoupit.

Celý text
15. 8. 2017

Banka CREDITAS nově nabízí bezkontaktní platební nálepku

Banka CREDITAS rozšiřuje svou produktovou nabídku platebních karet o další platební prostředek. Klientům začala nabízet bezkontaktní platební nálepku MasterCard Sticker. Získat ji mohou zdarma k běžnému účtu vedenému v českých korunách.

Celý text