Aktuality

19. 3. 2020

Upravujeme otevírací dobu poboček

Vážení klienti,
i v období celostátní karantény děláme maximum pro to, aby naše pobočky zůstaly otevřené.

Celý text
16. 3. 2020

Informace pro klienty v souvislosti s koronavirem

Vážení klienti,
Banka CREDITAS bedlivě sleduje situaci v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19 a přijímá veškerá nezbytná opatření k maximální možné ochraně klientů i zaměstnanců banky. Již začátkem března jsme zavedli opatření, která mají minimalizovat riziko možné nákazy COVID-19 jak v rámci banky, tak při kontaktu s klienty. Na všech pobočkách platí zvýšená hygienická opatření.

Celý text
3. 10. 2018

Práce s účty v aplikaci

Richee je první multibankovní aplikací na českém trhu. I když toho umí hodně, první co byste měli udělat, aby vám Richee mohl být užitečný a nabídl vám přehled o vašich financích, je propojit jej se svými bankovními účty. I když to zní složitě, nezabere vám to víc než několik minut a rozhodně to hravě zvládnete. Nevěříte? Podívejte se na krátké video, které vás jednotlivými kroky provede.

Celý text
3. 10. 2018

Proč chceme rodné číslo, občanku a další doklad

Často se nás ptáte, k čemu potřebujeme vaše rodné číslo, občanský průkaz a další doklad. Jednoduchá odpověď zní: nařizují nám to zákony a současně je to náš příspěvek k vaší bezpečnosti. K čemu nám tyto údaje slouží?

Celý text
3. 10. 2018

Vaše první kroky v aplikaci Richee

Richeeho jako první českou multibankovní aplikaci, která plně dodržuje PSD2, jsme vám už představovali. Pojďme se společně podívat na to, co vás po stažení aplikace čeká.

Celý text

Valné hromady

27. 3. 2020

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 27. dubna 2020 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
29. 3. 2019

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. dubna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
15. 1. 2019

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 14. 1. 2019 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
14. 12. 2018

V lednu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 14. ledna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
4. 10. 2018

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 24. 9. 2018 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

Lucie Brunclíková
Ředitelka odboru marketingu
a komunikace
e‑mail:
lucie.brunclikova@creditas.cz

Reklama a inzerce

Zuzana Rajtrová
Specialista marketingu

e‑mail:
zuzana.rajtrova@creditas.cz

Tiskové zprávy

10. 3. 2020

Děti a účty: průměrné kapesné na účet je 700 Kč. Nejčastější útrata za jídlo, aplikace a dopravu

Praxe ukazuje, že děti a mladí lidé mají bankovní účty rády. Z dat Banky CREDITAS o využívání dětských účtů Richee Junior se ukazuje, že průměrné kapesné, které dětem chodí, činí 700 Kč za měsíc. Nejčastěji pak peníze používají na potraviny, občerstvení, dopravu a hry. Zhruba polovinu si ale uspoří.

Celý text
3. 3. 2020

Banka CREDITAS hlásí 100 000 klientů a spouští prémiové bankovnictví

Počet klientů Banky CREDITAS překonal hranici 100 tisíc a za poslední tři roky se tak zpětinásobil. Banka nadále rozšiřuje spektrum svých služeb a produktů. Vloni rozšířila portfolio o hypotéky, dětské účty a investiční produkty. Od března otevírá segment prémiového bankovnictví.

Celý text
18. 2. 2020

Banka CREDITAS zavádí Apple Pay

Banka CREDITAS spustí od 18. února pro své klienty službu Apple Pay. Tu lze využívat na zařízeních společnosti Apple, především iPhonu, iPadu či Apple Watch. K aktivaci stačí přidat platební kartu buď v aplikaci Wallet, nebo jednodušším způsobem přes aplikaci Richee. S Apple Pay je možné platit bezkontaktně na všech místech, kde je terminál pro bezkontaktní platby, platit s ní lze i v aplikacích iOS a na webu. Pro Apple Pay bude možné využívat karty CREDITAS i Richee ve fyzické i virtuální podobě.

Celý text
11. 2. 2020

Banka CREDITAS byla vyhlášena Finanční společností roku 2019, hlavně díky výhodné nabídce účtů a spoření

CREDITAS se podařilo umístit na stupních vítězů soutěže Finanční produkt roku hned v pěti kategoriích. Nejlépe bodovala u kategorie Spořicí účet nad 300 tisíc korun a v hlasování veřejnosti. Do TOP 3 se dostalo i spoření pro úložku do 300 tisíc korun, běžný účet a termínovaný vklad. Díky nejvyššímu počtu bodů za umístění produktů si pak CREDITAS odnesla i hlavní cenu pro Finanční společnost roku.

Celý text
9. 12. 2019

Banka CREDITAS hlásí 90 tisíc klientů a založila nemovitostní fond

Bance CREDITAS i nadále přibývá klientů, na konci listopadu jich už bylo přes devadesát tisíc. Spolu s tím se rozšiřuje i porftolio produktů, které si mohou klienti zřídit. Novinkou jsou investice do nemovitostního fondu. CREDITAS fond se zaměřuje hlavně na komerční nemovitosti, které vytvářejí pravidelné příjmy z nájmu. Cílem fondu je dlouhodobé stabilní zhodnocení okolo 5 % ročně.

Celý text