Aktuality

13. 1. 2020

Naše hypotéky jsou na špici

Portál Hypoindex.cz porovnal hypoteční úvěry aktuálně dostupné na českém trhu. Naše hypotéky si vedou více než skvěle – patří na absolutní špičku.

Celý text
12. 12. 2019

Dosáhli jsme hranice 90 tisíc klientů

V minulých dnech jsme pokořili dvě výrazné mety: počet nových klientů v letošním roce přesáhl 40 tisíc, jejich celkový počet překročil hranici 90 tisíc.

Celý text
30. 11. 2019

Omezení provozu banky na konci roku 2019

Naše provozní doba bude omezena pouze na Silvestra, kdy bude otevřeno jen do 12 hodin. Před koncem roku věnujte pozornost také posledním termínům, v nichž je třeba podat platební příkaz, aby peníze byly připsány na účet příjemce ještě letos (podrobný přehled najdete v příloze).

Celý text
24. 11. 2019

Dodatečná úprava v sazebníku pro investiční služby

Vážení klienti, jak jsme Vás již informovali, od 1. ledna 2020 upravujeme podmínky poskytování našich investičních služeb a v souvislosti s touto změnou jsme upravili také Sazebník poplatků Banky CREDITAS a.s. pro investiční služby. V reakci na změny Sazebníku vyjádřila řada našich klientů přání, abychom znovu zvážili způsob a zpoplatnění předávání stavových výpisů z majetkového účtu.

Celý text
13. 11. 2019

Otevřeli jsme pobočku ve Znojmě

Naši 35. pobočku jsme otevřeli ve Znojmě na náměstí Svobody 208/16. Pro klienty jsou připraveny výhodné bankovní produkty, směnárna s příznivými kurzy a nechybí ani tradiční servis, který znáte z jiných poboček – pohodlná čekací zóna, bezplatné připojení k wi-fi, tištěný magazín C JOURNAL a oblíbená káva na uvítanou.

Celý text

Valné hromady

29. 3. 2019

V dubnu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 29. dubna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
15. 1. 2019

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 14. 1. 2019 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
14. 12. 2018

V lednu se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 14. ledna 2019 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text
4. 10. 2018

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady ze dne 24. 9. 2018 tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
23. 8. 2018

V září se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 24. září 2018 v 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

Lucie Brunclíková
Ředitelka odboru marketingu
a komunikace
e‑mail:
lucie.brunclikova@creditas.cz

Reklama a inzerce

Zuzana Rajtrová
Specialista marketingu

e‑mail:
zuzana.rajtrova@creditas.cz

Tiskové zprávy

9. 12. 2019

Banka CREDITAS hlásí 90 tisíc klientů a založila nemovitostní fond

Bance CREDITAS i nadále přibývá klientů, na konci listopadu jich už bylo přes devadesát tisíc. Spolu s tím se rozšiřuje i porftolio produktů, které si mohou klienti zřídit. Novinkou jsou investice do nemovitostního fondu. CREDITAS fond se zaměřuje hlavně na komerční nemovitosti, které vytvářejí pravidelné příjmy z nájmu. Cílem fondu je dlouhodobé stabilní zhodnocení okolo 5 % ročně.

Celý text
18. 11. 2019

CREDITAS dynamicky roste: za dvanáct měsíců se vklady u ní zdvojnásobily

Banka CREDITAS i v prvních třech kvartálech roku 2019 pokračovala v dynamickém růstu. Díky atraktivní nabídce depozit rostly zejména klientské vklady. Jejich objem se v meziročním srovnání zdvojnásobil na současných téměř 60 miliard korun. Banka rostla i v úvěrech, které poskytuje zejména firemní klientele. Současně s tím došlo i k posílení kapitálové pozice, která vykazuje velmi zdravou úroveň kapitálového poměru na úrovni 18,4 %

Celý text
1. 10. 2019

Banka CREDITAS výrazně snižuje sazby u hypoték

Banka CREDITAS od 1. října snižuje úrokové sazby u hypoték. Zatímco dosud sazby začínaly na 2,57 %, nově lze získat sazbu od 2,09 % p. a. Kromě úročení jsou hlavními výhodami hypotéky od CREDITAS rychlost celého procesu vyřízení, předčasné splacení bez sankcí a možnost zvolit si pojištění podle vlastních preferencí.

Celý text
18. 9. 2019

Děti chtějí od účtů mobilní appku, dobrý úrok a výběry zdarma

Vlastní účet je dnes samozřejmostí pro většinu dětí. Jen 5 % z nich vlastní účet nechce, zbytek ho má, nebo ho chtěl. Klíčový je pro děti a teenagery mobil: s ním chtějí ovládat účet, mít zde chytré přehledy a platit s ním v obchodech. Za nejpodstatnější vlastnosti účtu považují vysoké úročení a výběry z bankomatů zdarma. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu Banky CREDITAS mezi dětmi a teenagery. Ten banka zohlednila i při zavádění svých dětských produktů pod značkou Richee Junior.

Celý text
3. 9. 2019

Banka CREDITAS nově nabízí hypotéky a hlásí už 80 tisíc klientů

Banka CREDITAS roste a od září rozšířila nabídku retailových produktů o hypoteční úvěry. Hlavními výhodami jsou rychlost celého procesu vyřízení, úroková sazba začínající na hodnotě 2,57 % ročně a možnost zvolit si pojištění podle klientových preferencí.

Celý text