Aktuality

16. 8. 2017

Banka CREDITAS nově nabízí bezkontaktní platební nálepky

Banka CREDITAS rozšiřuje svou produktovou nabídku platebních karet o další platební prostředek. Bezkontaktní platební nálepku MasterCard Sticker můžete získat zdarma k běžnému účtu vedenému v českých korunách.

Celý text
31. 7. 2017

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
3. 5. 2017

Oznámení Banky CREDITAS k přednostnímu úpisu akcií

Vážení akcionáři, na základě rozhodnutí Valné hromady tímto zveřejňujeme informaci o přednostním právu akcionářů na upsání nových akcií.

Celý text
30. 6. 2017

Banka CREDITAS upravuje sazby a ruší hotovostní operace v RUB

Od července dochází ke změně výše úrokového bonusu u spořicích účtů a ke zrušení hotovostních transakcí v ruských rublech.

Celý text
16. 6. 2017

Změny v obchodních podmínkách pro platební karty

Dovolujeme si vás s předstihem informovat o změnách v obchodních podmínkách, které budou účinné od 16. 8. 2017.

Celý text

Valné hromady

23. 6. 2017

V červenci se bude konat řádná valná hromada

Představenstvo Banky CREDITAS a.s. svolává řádnou valnou hromadu dne 25. července 2017, 10.00 hodin v Olomouci.

Celý text

Kontakty pro média

Pro média/novináře

e‑mail: pr@creditas.cz

Reklama a inzerce

Eliška Štíchová l Specialista marketingu
e‑mail: eliska.stichova@creditas.cz


Tiskové zprávy

15. 8. 2017

Banka CREDITAS nově nabízí bezkontaktní platební nálepku

Banka CREDITAS rozšiřuje svou produktovou nabídku platebních karet o další platební prostředek. Klientům začala nabízet bezkontaktní platební nálepku MasterCard Sticker. Získat ji mohou zdarma k běžnému účtu vedenému v českých korunách.

Celý text
28. 7. 2017

V prvním pololetí udržela Banka CREDITAS silnou kapitálovou pozici a dosáhla zisku

Během prvních šesti měsíců na bankovním trhu se podařilo Bance CREDITAS získat si důvěru vkladatelů. Celkově nyní obhospodařuje vklady v hodnotě 26,9 miliardy korun. I při pokračujících investicích vykázala zisk přes 7 milionů korun.

Celý text
22. 6. 2017

Na zahraniční dovolenou se vyplatí jet s platební kartou, hotovost ani zvláštní cestovní pojištění není třeba

Čeští turisté a cestovatelé často žijí s představou, že si na dovolenou musí brát cizí měnu už z domova. Výběr či platba kartou přímo na místě je však obvykle výhodnější a bezpečnější. Mezi jednotlivými bankami jsou ale velké rozdíly – při výběru z bankomatu se celkový náklad může lišit až o stovky korun. Rozdíly jsou také v cestovním pojištění ke kartě, ne vždy totiž nabízí dostatečné krytí rizik a pojistné limity. Banka CREDITAS má jedny z nejlepších kurzů na trhu a nadstandardní pojištění ke kartě.

Celý text
3. 4. 2017

Banka CREDITAS zdvojnásobila od začátku roku počet klientů a snižuje úrokové sazby

Banka CREDITAS má za sebou úspěšný rozjezd. Za první tři měsíce fungování na trhu vzrostl počet klientů z 20 000 na bezmála dvojnásobek. První kvartál uzavře navíc s hospodařením v kladných číslech. Bilanční suma banky překročila 25 miliard korun.

Celý text
1. 1. 2017

Banka CREDITAS vstupuje na trh s nejlepším spořením a běžným účtem zdarma

Od ledna 2017 se CREDITAS oficiálně stává bankou. V nové nabídce se soustředí na produkty, kde chce výrazně posilovat podíl na trhu: běžný účet, spoření a transakce v cizích měnách. Velký zájem očekává banka kromě běžného účtu zejména o spořicí účet s celkovým úročením 1,1 % p.a., termínovaný vklad se sazbou až 2,5 % p.a.

Celý text