Sjednejte si nejlevnější běžný účet roku 2021

Sjednejte si nejlevnější běžný účet roku 2021 podle průzkumu Hospodářských novin. Se skvělou kartou, bez poplatků a s výhodnými podmínkami.

Založit účet

Běžný účet

Embosovaná platební karta Mastercard

Výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma

Účty i v cizích měnách

Mobilní platby Apple Pay, Google Pay a Garmin Pay

Jsme nejlevnější bankou v České republice

Podle průzkumu Hospodářských novin, který zpracovala agentura Datank v rámci soutěže Nejlepší banka 2021, máme nejvýhodnější podmínky účtů. Podrobné výsledky

Ke svým penězům máte přístup kdykoliv
jednoduše přes Apple Pay, Google Pay či Garmin Pay

Správa účtu odkudkoliv

Stav svých účtů máte neustále pod kontrolou. Ovládejte je přes internetové bankovnictví i přes aplikaci v mobilu. Navíc k nám můžete připojit i vaše účty z jiných bank a mít vše na jednom místě. Bez obav - bezpečnost je pro nás priorita.

Plaťte, jak se vám líbí

Sjednejte si osobní schůzku


1.

Kde a kdy


2.

Kontaktní informace


Za účelem sjednání osobní schůzky bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.

Zaplaťte naší kartou za 500 Kč a vyhrajte

Plaťte kartami CREDITAS a hrajte o 3x iPhone pod stromeček

Chci soutěžit
Spořicí účet +

S naším Spořicím účtem + vaše úspory zahálet nebudou. Získejte výhodný úrok 5,6 % p.a.

Zjistit více

Platební karty

Vydáváme platební karty Mastercard a nabízíme také virtuální karty pro on-line platby.

Zjistit více

Internetové bankovnictví

Snadno ovladatelné internetové bankovnictví pro pohodlnou správu vašich účtů.

Zjistit více


Často kladené dotazy (FAQ)

Další podrobnosti

Plnohodnotný platební účet

Běžný účet je plnohodnotný platební účet. To znamená, že na něm lze realizovat jak běžné (hladké) platby, tak i platby zahraniční či SEPA platby. Samozřejmostí je nastavení SIPO, inkasa či trvalé platby.

Vedení účtu i v cizích měnách

Kromě vedení běžného účtu v českých korunách (CZK) nabízíme i možnost jeho vedení v těchto cizích měnách: euro (EUR), americký dolar (USD), britská libra (GBP), švýcarský frank (CHF) a polský zlotý (PLN). Nabízíme jedny z nejnižších poplatků za zahraniční platby ze všech bank v ČR.

Peníze jsou pojištěny

Peníze na běžném účtu jsou ze zákona pojištěny do výše odpovídající 100 000 euro (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro). Garantem ochrany vkladů klientů bank je Garanční systém finančního trhu.

Kódy pro platby

Bankovní kód pro platební styk v rámci ČR je 2250, swiftový kód (BIC) je CTASCZ22. Mezinárodní číslo bankovního účtu (IBAN) přidělujeme ke každému účtu a naleznete jej buď ve smlouvě o založení účtu, anebo ve svém internetovém bankovnictví.

Korespondentská banka

Korespondentská banka pro zahraniční platební styk: ING Bank N.V., Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9, BIC: INGBCZPP, kód banky: 3500.