CREDITAS od dubna nabízí půlroční termínovaný vklad se sazbou 3,6 % p.a.

30. 3. 2022

Banka CREDITAS od počátku dubna zatraktivňuje produkty v oblasti spoření. Nabídku rozšiřuje o termínovaný vklad s dobou uložení na šest měsíců a garantovanou úrokovou sazbou 3,6 % p. a. Výše vkladu není shora omezena.

„Současnou situaci klienti vnímají jako velmi proměnlivou, proto se část z nich přiklání k produktům, kde jsou peníze vázány na kratší dobu. Doteď jsme měli nejkratší termínovaný vklad na rok, nyní jsme přidali půlroční a očekáváme, že o něj bude zájem,“ vysvětluje Ivana Pícková, členka představenstva Banky CREDITAS zodpovědná za retailové produkty.

Sazba 3,6 % ročně patří mezi nejatraktivnější na českém bankovním trhu. Kromě půlročního termínovaného vkladu na ni lze u CREDITAS dosáhnout také u nových úložek na spořicí účet do limitu 350 tisíc korun.

Banka CREDITAS od dubna nabízí termínované vklady v době trvání šest měsíců, rok, tři roky, pět let a deset let. V nabídce je také spořicí účet, kde je vyšší sazba na část vkladu do 350 tisíc korun a nižší pro část vkladu nad tento limit. Dalším zajímavým produktem je spořicí vklad, což je spořicí účet s jednoměsíční výpovědní dobou.