Účty v aplikaci CREDITAS Banking

4. 8. 2020

CREDITAS Banking není obyčejným on-line bankovnictvím. Jde o všestranný nástroj vhodný ke správě vašich financí, které máte uložené třeba i na různých bankovních účtech. Zároveň je také ideálním pomocníkem ke kontrole plateb v hotovosti.

Díky CREDITAS Banking získáte ucelený přehled o svých financích. Aplikaci můžete samozřejmě využívat k provedení běžných finančních operací, ale také při zakládání bankovních produktů nebo pro kontrolu a tvorbu přehledů a rozpočtů. V první řadě je to však on-line bankovnictví, které vám nabízí hned několik způsobů, jak pracovat s bankovními účty.

Fiktivní virtuální účet

Virtuální účet je jednoduše řečeno smyšlený účet, který si v aplikaci sami vytvoříte za účelem kontroly pohybu financí, které chcete evidovat samostatně nebo je nemáte na bankovních účtech. Virtuální účet je vám k dispozici i bez registrace, která je jinak nezbytná pro plnohodnotné využití aplikace a všech jejích funkcí.

Při zakládání virtuálního účtu si vytvoříte jeho název, zvolíte počáteční zůstatek a měnu, ve které své finance budete spravovat. Poté při výdaji či příjmu vytvoříte na virtuálním účtu ruční záznam. Vše je snadné a intuitivní. V praxi to funguje tak, že například po návštěvě kina či kadeřníka vytvoříte ručně záznam o provedené hotovostní platbě, které lze přiřadit jednu z mnoha kategorií a tímto způsobem získáte perfektní přehled o tom, kolik a za co nejvíce utrácíte.

Výhodné účty

Banky CREDITAS Jednou z hlavních předností nového on-line bankovnictví je práce s bankovními účty. CREDITAS Banking uživatelům nabízí nejen širokou škálu možností, jak spravovat své stávající účty, ale zároveň si účty Banky CREDITAS přímo v aplikaci i zakládat. Už není třeba chodit osobně na některou z poboček banky. Jednoduše si tak založíte během chvíle a z pohodlí domova běžný účet, případně výhodný spořicí účet nebo Richee účet Junior pro děti. V aplikaci následně účty a platební karty i stejně snadno spravujete.

Všechny účty v jedné aplikaci

Banka CREDITAS je tuzemským průkopníkem na poli multibankingu. To znamená, že umožňuje napojení bankovních účtů, které máte vedené u různých bank, do jedné aplikace. Odpadá tak nutnost přihlašování do odlišných bankovních systémů kvůli přístupu k jednotlivým účtům. Aplikace CREDITAS Banking nabízí připojení účtů více než dvaceti českých a slovenských bank.