S naším Spořicím
účtem
vaše úspory
zahálet nebudou

Získejte výhodný úrok na našem spořicím účtu. Peníze si navíc můžete kdykoliv vybrat.

Založit účet

Spořicí účet +

Pro vklady až do výše 350 000 Kč

Peníze máte kdykoliv k dispozici

Bez poplatků a bez omezení

Spořicí účet+ je Finanční produkt roku

Nabízíme vám Spořicí účet + s výhodnou sazbou 0,5 % p.a. pro vklady až do výše 350 000 Kč. Vklady nad tuto hranici budou úročeny a to sazbou 0,2 % p.a.

Sjednejte si jeden z aktuálně nejvýhodnějších spořicích účtů na českém trhu. Účet založíte jednoduše na kterékoli naší pobočce, on-line, v internetovém nebo mobilním bankovnictví CREDITAS Banking

Sjednejte si osobní schůzku


1.

Kde a kdy


2.

Kontaktní informace


Za účelem sjednání osobní schůzky bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.Poplatky

Za běžné služby a transakce u nás neplatíte.

Zřízení, vedení a zrušení spořicího účtu

Zdarma

Bezhotovostní platby (mimo zadání na pobočce)

Převod vkladu z Běžného účtu v Bance CREDITAS na spořicí účet

Zdarma

Převod úroků a vkladu ze spořicího účtu na Běžný účet v Bance CREDITAS

Zdarma

Výběry a vklady v hotovosti

Vklad na pobočce do 500 000 Kč včetně

Zdarma

Výběr na pobočce do 500 000 Kč včetně

10 Kč

Internetové bankovnictví

Vše kolem internetového bankovnictví

Zdarma

Další podrobnosti

Výše vkladů

Založení Spořicího účtu je nezávislé na výši a termínu uložení prvotního vkladu. Výše a četnost vkladů na účet jinak záleží jen na vás a není nijak omezena. Spořicí účet je proto ideální v situaci, kdy chcete k již našetřeným úsporám postupně přidávat další finanční prostředky v libovolné výši.

Platební účet s omezením

Spořicí účet je platební účet s omezením. To znamená, že je možné uskutečňovat běžné (hladké) platby, avšak nelze na něm zřídit inkaso, SIPO či trvalé platby. K tomuto účtu rovněž nevydáváme platební karty, nicméně vše můžete pohodlně ovládat prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví.

Připisování úroků

Úrokové výnosy jsou na Váš Spořicí účet připisovány vždy poslední den v měsíci a jsou ihned disponibilní. Dochází rovněž k jejich kapitalizaci (tzn. dále se zhodnocují i úroky).

Vklady jsou pojištěny

Vklady jsou pojištěny do výše odpovídající 100 000 euro (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro). Pojištěné jsou jak vklady, tak i úroky.