Vyhrajte každý měsíc 10 000 Kč!

Stačí využívat naplno svůj běžný účet


Pokud od 1. 2. do 31. 7. přijde v průběhu jednoho kalendářního měsíce na váš běžný účet minimálně 25 000 Kč a zároveň v tomto měsíci zaplatíte 5x jakoukoliv osobní platební kartou CREDITAS vydanou k tomuto účtu částku minimálně 500 Kč, budete automaticky zařazeni do losování o jednu ze čtyř výher v hodnotě 10 000 Kč.


CHCI SOUTĚŽIT


Jak vyhrát?

 • Nechte si posílat peníze na běžný účet u Banky CREDITAS

  Na váš běžný účet musí být v daném měsíci připsáno minimálně 25 000 Kč.

 • Plaťte svou osobní platební kartou CREDITAS

  Zaplaťte svou osobní platební kartou CREDITAS vydanou k tomuto účtu alespoň 5x částku minimálně 500 Kč (nebo ekvivalent této částky v EUR). Počítají se platby na internetu i v obchodech (výběry hotovosti z bankomatu nebudou zařazeny do soutěže). Pokud ještě nemáte naši platební kartu CREDITAS, můžete si ji založit ZDE. Pokud je k běžnému účtu vydáno více karet, můžete limit 5 plateb splnit několika kartami dohromady (např. jednou kartou 3 platby, druhou 2 platby).

 • Mějte svůj účet s kartou aktivní

  Abychom vás mohli zařadit do slosování, musí být aspoň jedna karta vydaná k vašemu běžnému účtu aktivní ke konci soutěžního měsíce. Běžný účet musí být aktivní (nesmí být ve výpovědní době nebo zrušený) minimálně do termínu vyplacení výhry. Aktivní karta nemusí být shodná s kartou, kterou jste splnili podmínku 5 plateb (třeba proto, že původní karta expirovala, nebo jste ji museli zablokovat). Víte, že platební karta CREDITAS nabízí řadu jejích výhod?

 • Vyhrajte 10 000 Kč

  Každý měsíc můžete získat jednu ze čtyř výher v hodnotě 10 000 Kč!

Do soutěže budou zařazeni pouze klienti starší 18 let, kteří jsou majiteli běžného účtu s osobními (ne firemními) platebními kartami CREDITAS, a to konkrétně kartami Mastercard Standard, Mastercard Gold, Mastercard Standard EUR, Richee kartou Junior, Richee Standard, Mastercard World Elite Silver, Mastercard Real Gold, virtuální kartou či Stickerem.
Proč si vybrat výhodný běžný účet CREDITAS?

Embosovaná platební karta Mastercard

Výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma

Účty i v cizích měnách

Mobilní platby Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Zkrácená pravidla soutěže

Kdo se může zúčastnit?

Účastníkem Soutěže je plně svéprávná fyzická osoba starší 18 let (včetně dne, kdy dovršila tento věk), která je nebo se v době trvání Soutěže stane majitelem Běžného účtu pro fyzickou osobu nepodnikající vedeného v měně CZK nebo EUR a má ke svému Běžnému účtu pro sebe nebo pro jiného Držitele karty vydanou alespoň jednu aktivní platební kartu jakéhokoliv typu.

Jak soutěžit?

Do soutěže je automaticky zařazen každý, komu přijde v průběhu jednoho kalendářního měsíce na běžný účet minimálně 25 000 Kč a současně v tomto měsíci zaplatí svou osobní platební kartou CREDITAS 5x částku minimálně 500 Kč (nebo ekvivalent této částky v EUR)**, přičemž taková platba může být provedena jakýmkoliv způsobem, a to kontaktně i bezkontaktně v obchodech, na internetu, započítávají se i platby provedené prostřednictvím digitalizované karty v zařízení prostřednictvím služby Google Pay, Apple Pay nebo Garmin Pay. Výběr hotovosti či ověření zůstatku na bankomatu a příchozí platby na kartu nejsou do soutěže zahrnuty.

Výhry v soutěži

V soutěži se hraje celkem o 24 výher ve výši 10 000 Kč.

Vyhodnocení a losování soutěže

Do slosování Banka CREDITAS zařadí každý běžný účet klienta, u kterého dojde ke kumulativnímu splnění výše uvedených podmínek v daném soutěžním měsíci. Za každý soutěžní měsíc budou vylosováni 4 výherci. Losování výher bude probíhat po skončení každého soutěžního kalendářního měsíce.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 1. února 2023 do 31. července 2023 včetně.

Doplňující informace

Pro zařazení do slosování musí být aspoň jedna platební karta vydaná k soutěžnímu Běžnému účtu aktivní ke konci soutěžního měsíce. Tato karta nemusí být shodná s kartou, se kterou byla splněna podmínka 5 plateb. Pokud je k soutěžnímu Běžnému účtu vydáno více karet, lze limit 5 plateb splnit několika kartami (např. jednou kartou 3 platby, druhou 2 platby).

Soutěžní Běžný účet musí být aktivní k datu vyplacení výhry – nesmí být ve výpovědní době, zrušen ani nesmí chybět nebo nesmí být neaktuální jakékoli údaje, dokumenty či podklady požadované Bankou při zakládání Běžného účtu.Ochrana osobních údajů

Banka jako správce osobních údajů Soutěžícího bude pro účely účasti Soutěžícího v Soutěži zpracovávat jeho osobní údaje. Tyto údaje budou uchovány po dobu trvání Soutěže a dále po dobu, která je vyžadována a uvedena v příslušných právních předpisech. Bližší informace ke zpracování osobních údajů jsou uvedeny na internetové stránce Banky.

VÝHERCI SOUTĚŽE

Výherci :

Únor 2023: Tomáš S., Olomouc; Ian L., Český Rudolec; Lukáš Ř., Hradec Králové; Jaroslava Č., Praha

Březen 2023: Gabriela Š., Praha; Veronika M., Frýdlant nad Ostravicí; Ludmila U., Staré Město; Marie V., Libáň

Duben 2023: Filip D., Lány; Jan C., Praha; Zdeňka J., Ostrava; Ladislav O., Praha

Květen 2023: Jan B., Praha; Roman T., Humburky; Eva V., Březová; Sandra R., České Budějovice

Červen 2023: Aneta P., Ostrava; David V., Holýšov; Svatava B., Třebíč; Tomáš Š., Prostějov

Červenec 2023: Tomáš H., Opava; Zdeněk M., Chrudim; Tomáš K., Týniště nad Orlicí; čeká se na potvrzení