Generální ředitelkou Banky CREDITAS je Eva Collardová

3. 7. 2023

Od 1. července máme novou generální ředitelku a místopředsedkyni představenstva. Je jí Eva Collardová, jež dosud působila jako finanční ředitelka skupiny CREDITAS.

Eva Collardová vystudovala Ekonomickou univerzitu v Bratislavě a MBA na UNYP v Praze. Převážnou část své více než dvacetileté kariéry se pohybuje v bankovním sektoru. Působila jako finanční ředitelka ve Volksbank. Před příchodem do CREDITAS zastávala různé manažerské pozice v Commerzbank, sedm let byla finanční ředitelkou pro Českou republiku a Slovensko, poté řídila finance na úrovni střední Evropy. Posledních šest let pak v Praze vybudovala a řídila středisko sdílených služeb zastřešující veškeré finanční procesy pro evropský region. Ve skupině CREDITAS působí od října roku 2021, od 1. 4. 2022 je členkou představenstva Banky CREDITAS.

„CREDITAS v posledních letech dynamicky roste a rozšiřuje záběr služeb a produktů poskytovaných klientům. Tento trend chci dál posilovat, abychom v retailové oblasti byli i nadále mezi top bankami pro zhodnocování úspor, a také nabídli klientům další možnosti, například širší škálu investic a jejich online obsluhy,“ říká naše nová generální ředitelka Eva Collardová.

Dosavadní generální ředitel Vladimír Hořejší zůstává v pozici předsedy představenstva Banky CREDTAS, kde se chce zaměřit především na obchodní rozvoj banky a jejích dceřiných společností.

Další informace o našem představenstvu a další řídících orgánech najdete na stránce Představení banky.

Další novinky

Virtuálně bohatší

Virtuálně bohatší

Vývoj NAV Max Variant CZ ve 29. týdnu

Vývoj NAV Max Variant CZ ve 29. týdnu

Měníme obchodní podmínky a sazebníky

Měníme obchodní podmínky a sazebníky