Generální ředitelkou Banky CREDITAS je Eva Collardová

3. 7. 2023

Od 1. července máme novou generální ředitelku a místopředsedkyni představenstva. Je jí Eva Collardová, jež dosud působila jako finanční ředitelka skupiny CREDITAS.

Eva Collardová vystudovala Ekonomickou univerzitu v Bratislavě a MBA na UNYP v Praze. Převážnou část své více než dvacetileté kariéry se pohybuje v bankovním sektoru. Působila jako finanční ředitelka ve Volksbank. Před příchodem do CREDITAS zastávala různé manažerské pozice v Commerzbank, sedm let byla finanční ředitelkou pro Českou republiku a Slovensko, poté řídila finance na úrovni střední Evropy. Posledních šest let pak v Praze vybudovala a řídila středisko sdílených služeb zastřešující veškeré finanční procesy pro evropský region. Ve skupině CREDITAS působí od října roku 2021, od 1. 4. 2022 je členkou představenstva Banky CREDITAS.

„CREDITAS v posledních letech dynamicky roste a rozšiřuje záběr služeb a produktů poskytovaných klientům. Tento trend chci dál posilovat, abychom v retailové oblasti byli i nadále mezi top bankami pro zhodnocování úspor, a také nabídli klientům další možnosti, například širší škálu investic a jejich online obsluhy,“ říká naše nová generální ředitelka Eva Collardová.

Dosavadní generální ředitel Vladimír Hořejší zůstává v pozici předsedy představenstva Banky CREDTAS, kde se chce zaměřit především na obchodní rozvoj banky a jejích dceřiných společností.

Další informace o našem představenstvu a další řídících orgánech najdete na stránce Představení banky.

Další novinky

Finanční trhy míní a inflace mění

Finanční trhy míní a inflace mění

Tragický výsledek brexitu?

Tragický výsledek brexitu?

Čas znovu přepisovat odhady?

Čas znovu přepisovat odhady?