Naše dceřiná společnost Ekorent rozšířila svou činnost

1. 9. 2022

Ekorent se dlouhodobě specializuje na poskytování úvěrů pro soukromé lékaře. Nyní rozšířil svou činnost i mimo segment zdravotnictví a nově financuje techniku a automobily pro geodety.

Mezi geodety je u nás největší zájem o financování nákupu totálních stanic a 3D skenerů. Trendem jsou laserové 3D skenery, které detekují, měří a vyhodnocují profily různých povrchů. Mimo jiné dokáží přesně naskenovat a změřit jakoukoliv budovu. Ekorent s klienty z řad geodetů už v minulosti spolupracoval a jedná se o spolehlivé zákazníky,“ podotýká jednatel společnosti Ekorent Petr Harcuba s tím, že výběr přístrojů a vybavení je vždy čistě na rozhodnutí klientů.

Uzavření smlouvy je snadné, rychlé a s minimálními administrativními požadavky. „Klienty mezi geodety máme po celém Česku. Nabízíme výhodné finanční podmínky. Zájemci mohou využít úvěr až do výše 100 % z pořizovací ceny s nulovou akontací,“ dodává. Splátky si mohou rozložit od 6 do 60 měsíců. Samozřejmostí jsou nulové poplatky za uzavření smlouvy a za vedení úvěrového účtu, možné je i předčasné splacení bez sankcí.

Velký zájem je podle Harcuby také o financování automobilů. „Geodeti hodně cestují a velká část jejich práce se odehrává v terénu. Významným produktem, který u nás poptávají, je tak financování automobilů. Poskytujeme jim úvěry na nové i ojeté vozy,“ uvádí Petr Harcuba. Ekorent zajišťuje i výhodné pojištění vozidel.

Ekorent na trhu působí přes 25 let. Přes sedmdesát procent jeho klientely tvoří zubní ordinace. V loňském roce uzavřel přes 400 smluv a v souvislosti s rozvojem společnosti rozšiřuje svůj obchodní tým. Součástí portfolia naší banky je od poloviny roku 2021. Propojení s CREDITAS hodnotí Harcuba kladně: „Velkým plusem je garantovaný přístup k financování. Dává nám to klid pro rozvoj a uskutečňování nových obchodů.“

Další novinky

Virtuálně bohatší

Virtuálně bohatší

Vývoj NAV Max Variant CZ ve 29. týdnu

Vývoj NAV Max Variant CZ ve 29. týdnu

Měníme obchodní podmínky a sazebníky

Měníme obchodní podmínky a sazebníky