Ať už plánujete
strávit dovolenou
jakkoliv…


Chtějte víc od své banky

Cestujete s kartou a hotovost vybíráte až podle potřeby? Ať už plánujete strávit dovolenou v České republice, anebo v zahraničí, dobrým průvodcem vám bude naše karta. Poskytne vám neomezený počet výběrů z bankomatu zdarma a při transakcích v cizí měně také výhodné kurzy. Kartu můžete snadno digitalizovat do mobilu nebo chytrých hodinek prostřednictvím služeb Apple Pay, Google Pay či Garmin Pay.

Pro bezpečné placení na internetu můžete využít naši virtuální platební kartu. Ta se vám může hodit také v případě, kdy potřebujete novou kartu ihned. Virtuální kartu vám vydáme na počkání a po digitalizaci do mobilu či hodinek ji můžete používat místo běžné plastové karty k placení i výběrům hotovosti. Virtuální kartou můžete vybírat jen z bezkontaktních bankomatů, které nejsou v zahraničí vždy standardem, na cestu do ciziny proto doporučujeme vždy vzít také plastovou kartu.

Neomezené výběry ZDARMA

Kolik vybrat v hotovosti, aby peníze vystačily do konce dovolené? S námi tuto otázku nemusíte řešit, neomezený počet výběrů z bankomatů v ČR i v cizině máte ZDARMA. Z bezkontaktních bankomatů můžete vybírat i i virtuální kartou digitalizovanou do mobilu nebo chytrých hodinek.

Více informací

Cestovní pojištění s vysokými limity

K platebním kartám Mastercard Standard si můžete za 85 Kč měsíčně dokoupit cestovní pojištění pro sebe i členy rodiny. Pojištění FAMILY zahrnuje plnění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění právní ochrany, odpovědnosti za škodu a zavazadel. U karet Mastercard Gold je cestovní pojištění zahrnuto v měsíčním poplatku.

Více informací

Mobilní platby Apple Pay, Google Pay a Garmin Pay

Pohodlné a bezpečné placení mobilním telefonem nebo chytrými hodinkami v obchodech a výběry hotovosti v bankomatech. Do své mobilní peněženky můžete digitalizovat jak klasickou plastovou, tak virtuální kartu.

Více informací

Eurový účet s kartou zdarma

Chystáte se do zahraničí? Založte si u nás zdarma běžný účet v eurech včetně platební karty. V cizině pak můžete platit kartou k EUR účtu, se kterou se vyhnete kurzovému přepočtu nebo alespoň eliminujete počet konverzí. *

* Při výběru z bankomatu v cizí měně (vyjma eura) je nejprve provedena konverze (převod) z cizí měny na euro, a až poté následuje konverze z eura na koruny. Pokud výběr provedete kartou vydanou k EUR účtu, ušetříte jednu konverzi.
Více informací

Zaplaťte naší kartou za 500 Kč a vyhrajte

Plaťte kartami CREDITAS a hrajte o hodnotné ceny: luxusní wellness pobyt v Grandhotelu Pupp nebo 4x předplacenou kartu na tankování

Chci soutěžit

Jak získat běžný účet s platební kartou CREDITAS?

Proč si vybrat náš účet a výhodnou kartu?


Zdarma vydání platební karty ke každému běžnému účtuZdarma běžné služby a transakce na běžných účtechZdarma neomezené výběry z bankomatů kdekoli na světěVirtuální platební karta pro bezpečné platby na internetu a placení mobilem či hodinkamiZdarma mobilní platby Apple Pay, Google Pay, Garmin PayBěžné účty také v cizích měnáchS eurovým účtem a kartou platíte v EUR bez přepočtu kurzuVýhodné pojištění k platebním kartámSnadná správa účtů i karet v internetovém bankovnictví nebo v mobilní aplikaci
Kontaktujte nás

Bezplatná infolinka:
800 888 009
nonstopE-mail:
info@creditas.cz