Překročili jsme hranici 200 tisíc klientů

11. 10. 2023

I v letošním roce pokračujeme v dynamickém růstu. Počtu 100 tisíc klientů jsme dosáhli v únoru 2020. I přes covidová omezení jsme dále rostli a vloni v březnu překročili hodnotu 150 tisíc. Dosažení další, tentokrát 200tisícové hranice považujeme za nejlepší ocenění naší dlouhodobé práce.

Výrazný růst zaznamenáváme také v dalších parametrech. V ekonomických výsledcích 1. pololetí jsme zaznamenali nárůst všech klíčových parametrů. Bilanční suma meziročně vzrostla o 51 % na 119,4 mld. Kč, objem vkladů o 40 % na 103,4 mld. Kč a kapitálová přiměřenost o 4,9 % na 28,4 %.

Nové klienty se již tradičně získáváme výhodně úročenými spořicími produkty pro občany i firmy, roste ale také zájem o naši nabídku v oblasti investic. Zajímavého zhodnocení svých financí se od letošního léta dočkali klienti s úsporami v eurech. Své peníze mohou zúročit na eurových termínovaných vkladech, jejichž sazby dosahují až 3 % p.a.

Základem naší produktové nabídky je i nadále běžný účet s bezplatným založením a vedením, příchozími a odchozími platbami a platební kartou zdarma, s obsluhou přes počítač nebo mobilní telefon. Klienty oceňovanou výhodou je neomezený počet výběrů z bankomatů v ČR i kdekoli ve světě bez jakýchkoli námi účtovaných poplatků.

Podrobnější údaje o aktuální produktové nabídce najdete na našem webu. Další informace a odpovědi na otázky vám rádi sdělíme na bezplatné infolince 800 888 009 (v provozu nonstop) nebo na kterékoli pobočce.

Další novinky