Za platbu kartou můžete vyhrát iPhone 14

1. 11. 2022

V naší nové soutěži můžete vyhrát jeden ze tří telefonů iPhone 14. Stačí v období od počátku listopadu do 14. prosince zaplatit osobní platební kartou CREDITAS alespoň 500 Kč a my vás automaticky zařadíme do slosování.

Soutěže iPhone pod stromeček se mohou zúčastnit všichni klienti starší 18 let, kteří mají vydanou kartu k běžnému účtu pro fyzickou osobu nepodnikající. Do slosování bude zařazena každá platba kartou ve výši minimálně 500 Kč nebo ekvivalentu této částky v eurech. Na způsobu platby nezáleží, může tedy jít jak o klasickou úhradu nákupu plastovou kartou na terminálu u obchodníka, platbu plastovou či virtuální kartou na internetu, ale také platbu kartou digitalizovanou do služeb Google Pay, Apple Pay či Garmin Pay. Každý soutěžící bude do slosování zařazen tolikrát, kolikrát provede platbu splňující pravidla soutěže.

V soutěži se hraje o 3 mobilní telefony iPhone 14 (128 GB, černá barva). Losování proběhne 16. prosince 2022, výherce budeme obratem informovat telefonicky nebo elektronicky na kontakty, které nám poskytli jako klienti.

Podrobné informace a úplná pravidla soutěže najdete na stránce iPhone pod stromeček. Přejeme mnoho štěstí v losování.

Další novinky

Finanční trhy míní a inflace mění

Finanční trhy míní a inflace mění

Tragický výsledek brexitu?

Tragický výsledek brexitu?

Čas znovu přepisovat odhady?

Čas znovu přepisovat odhady?