Zvýšili jsme sazby na delších termínovaných vkladech v eurech

26. 10. 2023

Po nedávném navýšení úroků na kratších eurových termínovaných vkladech jsme upravili také sazby dvou- a víceletých vkladů. Své volné finanční prostředky zde mohou zhodnocovat i podnikatelé a firmy.

Nejvyšší zhodnocení svých eurových úspor nyní získáte na dvouletém termínovaném vkladu se sazbou 3,5 % p.a. Tříletý vklad je úročen 3,3 % p.a. a pětiletý 3,2 % p.a.

Sazby na kratší období vkladů zůstávají v platnosti beze změny. Na nejkratším jednoměsíčním termínovaném vkladu získáte úrok 2,5 % p.a., na tříměsíčním 2,7 % p.a., na šestiměsíčním 2,8 % p.a. a na ročním vkladu 3,0 % p.a.

Pro všechny termínované vklady platí stejná pravidla jako dosud. Minimální výše vkladu je 250 eur, maximální výše není omezena. Nabídka platí i pro podnikatele a firmy. Počet termínovaných vkladů na jednoho klienta není omezen, můžete proto průběžně zakládat další vklady podle toho, kolik volných financí máte nově k dispozici.

Kompletní přehled aktuálních sazeb je uveden v Oznámení o úrokových sazbách.

Podrobnější informace a odpovědi na dotazy vám rádi sdělíme na bezplatné infolince 800 888 009 nebo na našich pobočkách.

Další novinky

Richee Junior naděluje atraktivní ceny

Richee Junior naděluje atraktivní ceny

Provoz banky na konci roku 2023

Provoz banky na konci roku 2023

Spustili jsme nový web

Spustili jsme nový web