Začněte s námi investovat

Investování může vaše úspory lépe zhodnotit a tím ochránit před inflací.

Sjednat schůzku

Nabídka cenných papírů

Dluhopisy

Nabízíme korporátní dluhové cenné papíry, jejichž emitenty jsou české společnosti v oborech energetiky, realit a developerských projektů.

Zjistit víc

Investiční fondy

Fondy umožňují i pravidelné investice menších částek, lze je proto využít pro průběžné ukládání úspor každý měsíc.

Zjistit víc

Důvody proč investovat

Důvodů, proč začít investovat, existuje celá řada. Někoho trápí inflace, někdo obdivuje staré automobily, a proto je nakupuje do své sbírky. Většina z vás se však dívá do budoucnosti. Správná strategie investování nám může usnadnit cestu ke splnění vašich přání.

Finanční rezerva

Odložené finance na zamýšlený nákup v budoucnu či pro nečekané životní situace.

Rezerva na důchod

Udržení životního standardu i ve chvíli, kdy přestanete být ekonomicky aktivní.

Peníze pro své blízké

Usnadnit vstup do života svým dětem či zajistit lepší vzdělání svým vnoučatům.

Faktor inflace


Aktuální výše inflace | Únor 2023
16,7 %

S rostoucí inflací klesá hodnota vašich úspor. Depozitní bankovní produkty, např. spořicí účty či termínované vklady, poskytují velmi nízkou míru rizika (díky pojištění vkladů) a vysokou likviditu, ale poměrně malé výnosy. Pro dosažení úroků bližších míře inflace je možné využít produkty s vyšším zhodnocením, např. různé typy investic. Vzhledem k vyšším rizikům je ale rozumné vložit do investic jen část úspor a další část nadále držet v bezpečných depozitních produktech.

Průběh zřízení investice

  • Schůzka na nejbližší pobočce

    Doporučujeme sjednání schůzky s vaším osobním bankéřem předem. Budete mít jistotu, že na pobočce nebudete čekat, než bankéř obslouží předcházející klienty.

  • Vyplnění investičního dotazníku

    Prvním krokem bude vyplnění obou částí investičního dotazníku (Znalosti a zkušenosti, Cíle a potřeby). Můžete je vyplnit na pobočce nebo v internetovém a mobilním bankovnictví CREDITAS Banking (v sekci Produkty).

  • Zřízení investičního účtu a podpis rámcové smlouvy

    Poté vám zřídíme zdarma vedený investiční účet a podepíšeme s vámi rámcovou smlouvu o poskytování investičních služeb. Hotovo a můžete investovat.

Sjednejte si schůzku

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám s nabídkou termínu schůzky na pobočce.

Za účelem zodpovězení vašeho dotazu bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.

Kde najdu online verzi investičního dotazníku?

Obě části investičního dotazníku (Znalosti a zkušenosti, Cíle a potřeby) můžete vyplnit online v našem internetovém i mobilním bankovnictví. V obou případech je naleznete v sekci Produkty.

Propagační sdělení

Toto propagační sdělení zpracovala Banka CREDITAS a.s. a nejedná se o veřejnou nabídku, nabídku k uzavření smlouvy ani výzvu k podávání nabídek. Informace v tomto sdělení nelze považovat za radu k jednotlivé investici a nejedná se o investiční doporučení ani investiční poradenství. S investičními nástroji jsou spojena různá investiční rizika, hodnota investice může kolísat a návratnost investované částky není zaručena. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích. Propagační sdělení má pouze informativní charakter.