Mastercard Real Gold

Exkluzivní debetní karty Mastercard Real Gold z limitované série black&gold jsou k dispozici ve dvou provedeních, od každého bylo vyrobeno pouze 50 kusů. Základním materiálem použitým při výrobě karet je jeden z nejcennějších kovů - zlato.

Mastercard Real Gold

Exkluzivní debetní karty Mastercard Real Gold z limitované série black&gold jsou k dispozici ve dvou provedeních, od každého bylo vyrobeno pouze 50 kusů. Základním materiálem použitým při výrobě karet je jeden z nejcennějších kovů - zlato.

Mastercard Concierge
Služba Mastercard Concierge splní obvyklá i výjimečná přání

Airport LongeKey
Přístup do stovek letištních salonků po celém světě

Pojištění karty
Cestovní pojištění pro celou rodinu a pojištění zneužití karty

Nouzová náhradní karta
Karta dodána do lokalit po celém světě v rámci několika dní

Mastercard Concierge
Služba Mastercard Concierge splní obvyklá i výjimečná přání

Airport LongeKey
Přístup do stovek letištních salonků po celém světě

Pojištění karty
Cestovní pojištění pro celou rodinu a pojištění zneužití karty

Nouzová náhradní karta
Karta dodána do lokalit po celém světě v rámci několika dní

Mastercard Concierge

Concierge je prémiová služba karetní společnosti Mastercard, která poskytuje individuální servis držitelům karet World Elite.

Součástí služby je kompletní servis pro cestovatele: asistence s rezervací ubytování, letenek, pronájmu automobilu, ale i speciálních požadavků, jako je pronájem letadla nebo jachty. A co dalšího? Tak jako pro cestovatele, poskytuje tato služba obdobný servis v případě zajištění zábavných akcí, informací o golfových hřištích, nákupu a doručování dárků či květin, pořádání akcí či zajištění nevšedních zážitků...

Pro využití služby Mastercard Concierge volejte: +420 239 050 406 (nonstop, 24/7).

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je další výhodnou službou spojenou s platebními kartami Mastercard Real Gold od Banky CREDITAS. Limity pojistných plnění jsou dostatečně vysoké, aby případné řešení nepříjemné situace na vašich cestách proběhlo bez problémů. Více informací naleznete v dokumentech.

Oznámení pojistné události se provádí prostřednictvím formuláře, který je k dispozici na www.generaliceska.cz. Klietský servis Generali Česká pojišťovna a.s.: +420 241 114 114

Airport Loungekey

LoungeKey vám umožní přístup do stovek letištních salonků po celém světě, a to bez ohledu na to, jakou linkou či třídou cestujete. Stačí předložit vaši kartu Mastercard Real Gold. Více informací naleznete v často kladených dotazech.

Pro využívání programu LoungeKey není třeba žádná aktivace ani registrace. Program máte k dispozici automaticky. Přesto vám doporučujeme registraci na www.loungekey.com/creditas a následné stažení a přihlášení se do mobilní aplikace LoungeKey app (k dispozici na App StoreGoogle Play). LoungeKey App vám umožní snadno najít salonek v programu LoungeKey a zjistit všechny potřebné informace včetně polohy salonku na letišti, i když právě nejste připojeni k internetu (aplikace funguje i offline).

Parkujte se slevou díky kartě Mastercard®

Využijte prémiový parking na Letišti Václava Havla Praha

Pojištění zneužití karty

Pojištění se vztahuje na případy ztráty, odcizení či zneužití platební karty. A nejde jen o kartu. Pojištění zahrnuje i výdaje na pořízení nových osobních dokladů, nových klíčů, peněženky či mobilního telefonu. Více informací naleznete v dokumentech.

Pojištění zneužití – Oznámení pojistné události se provádí prostřednictvím formuláře, který je k dispozici na www.generaliceska.cz. Klietský servis Generali Česká pojišťovna a.s.: +420 241 114 114

Karta určená klientům
prémiového bankovnictví

Mastercard Real Gold není běžným produktem a nenabízíme ji proto v běžné pobočkové síti. Její budoucí držitele si pečlivě vybíráme. Real Gold je a bude zárukou, že její držitel je úspěšný člověk s vysokým morálním kreditem.

Myslíte, že Mastercard Real Gold je určena právě vám? Kontaktujte přímo specialisty prémiového bankovnictví a sjednejte si schůzku.

Chci se stát klientem
prémiového bankovnictví

Často kladené
dotazy (FAQ)

Kolik stojí využití služby Mastercard Concierge?

Ve všech případech vám Mastercard Concierge Lifestyle manažer sdělí podrobnosti, cenu služby (zahrnující poplatky za doručení a všechny další související poplatky), termín doručení nebo termín dalších kroků (pokud je to v rámci služby nutné). Mastercard Concierge provede rezervaci, objednávku nebo zařídí doručení prostřednictvím vaší prémiové Mastercard karty pouze s vaším souhlasem.

Jaké jsou podmínky pro využití Airport LoungeKey?

Využití salonků:
K dispozici je přes 1300 pohodlných letištních salonků na více než 650 letištích, díky kterým si užijete výjimečné služby a vyhnete se chaosu na letištích. Kromě klidu a pohodlí nabízí salonky teplé a studené nápoje (včetně alkoholických), lehké občerstvení, bezplatné wi-fi, časopisy, noviny a další služby v závislosti na konkrétním salonku.

Oprávnění vstupu:
Stačí předložit Vaši platební kartu - vstup je povolen po kontrole karty (dle čísla karty či přes platební terminál).

Neomezené vstupy:
Vstupy do letištních salonků můžete využívat bez omezení. Držitelé karty Mastercard Real Gold mají vstup pro sebe i doprovod zdarma, pro jednu návštěvu je omezen pouze počet osob. Salonky můžete využívat v průběhu roku i opakovaně, při každé vaší cestě.

Co vše je zahrnuto v cestovním pojištění?

Pojištění pro celou rodinu:
Pojištěný je nejen držitel karty, ale i jeho rodinní příslušníci, kteří cestují do zahraničí společně s ním.

Rizikové sporty:
Postaráme se o vás i při aktivní letní či zimní dovolené. Ať už se jedete k moři potápět nebo provozovat vysokohorskou turistiku. Nenechte se na své dovolené omezovat.

Včetně léčebných výloh na COVID-19
Pojištění léčebných výloh kryje po dobu zveřejnění Veřejného příslibu na webu Generali České Pojišťovny také vaše náklady související s onemocněním COVID-19 (léčení, karanténa, repatriace).

Doba pobytu v zahraničí:
Pojišťovna poskytuje po celý rok ochranu pojištěných při pobytech v zahraničí, a to včetně pracovních cest. Maximální délka pojištění jednoho souvislého pobytu je 90 dnů.

Kompletní informace a podmínky pojištění naleznete v dokumentech.

Oznámení pojistné události se provádí prostřednictvím formuláře, který je k dispozici na www.generaliceska.cz. Klietský servis Generali Česká pojišťovna a.s.: +420 241 114 114

Jak požádat o nouzovou náhradní kartu?

Cestujete-li do zahraničí, nouzová náhradní karta je k dispozici na požádání 7 dní v týdnu a dodání do různých lokalit po celém světě v rámci několika pracovních dní. Službu lze využít pouze v případě ztráty, krádeže nebo poškození karty v zahraničí s podmínkou její předchozí blokace.

Klient podává žádost o vydání Nouzové náhradní karty prostřednictvím monitorované linky Banky: +420 583 037 047.

Kompletní informace a podmínky naleznete v dokumentech.

Jak požádat o nouzovou náhradní hotovost?

Cestujete-li do zahraničí, nouzovou hotovost budete mít k dispozici v co nejkratší době od vydání požadavku.

Klient podává žádost o vydání Nouzové náhradní hotovosti prostřednictvím monitorované linky Banky: +420 583 037 047.

Kompletní informace a podmínky naleznete v dokumentech.

Dokumenty a formuláře

Obchodní podmínky a sazby


Dokumenty k pojištění

Veškeré dokumenty naleznete v sekci Důležité dokumenty. Všechny dokumenty lze vyplnit, vytisknout a uložit v programu Adobe Reader.

* v případě pojištění osobních věcí a zavazadel, odpovědnosti za způsobenou škodu, storna cesty, neuskutečnění zájezdu, nevyužité dovolené, veterinární léčby, spoluúčasti na věci půjčené, přenosné elektroniky či sportovního vybavení
** v případě pojištění léčebných výloh, pojištění následné lékařské péče, nadstandardní asistenční a právní služby, přerušení nastoupené cesty, přivolání opatrovníka/psychologa/sociálního pracovníka a pojištění pobytu v nemocnici
*** trvalé následky úrazu, smrt úrazem, pojištění denního odškodného za vyjmenované úrazy, doba nezbytného léčení

Prémiové investiční příležitosti

Speciální nabídky jen pro prémiové klienty se zajímavým nárůstem hodnoty vložených prostředků. Jedná se především o investice do fondů kvalifikovaných investorů.

Zeptejte se nás

Zanechte nám na sebe telefonní číslo. Brzy se vám ozveme, poradíme a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Za účelem zodpovězení vašeho dotazu bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Bližší informace zde.