Poznejte kartu z pravého zlata
Exkluzivní debetní karty Mastercard Real Gold z limitované série black&gold od Banky CREDITAS jsou k dispozici ve dvou provedeních, od každého bylo vyrobeno pouze 50 kusů. Základním materiálem použitým při výrobě karet je jeden z nejcenějších kovů - zlato.Zářivě zlatá

Dokonalý design symbolizuje úspěch a prestiž. Karta pro VIP klienty Banky CREDITAS, karta pro ty, kteří si zaslouží to nejlepší. Zářivě zlatá varianta pouze v limitované sérii 50 kusů.Černozlatá

Rafinovaná kombinace zlata a černé barvy vyhrazená pro nejluxusnější karty. Černozlatá varianta pouze v limitované sérii 50 kusů.


Exkluzivní karta s prémiovými službamiMastercard ConciergeAirport loungekeyCestovní pojištěníPojištění zneužití karty


Zrozena pro VIP. Zrozena pro Vás?

Real Gold Mastercard není běžným produktem a nenabízíme ji proto v běžné pobočkové síti. Její budoucí držitele si pečlivě vybíráme. Real Gold je a bude zárukou, že její držitel je úspěšný člověk s vysokým morálním kreditem.

Myslíte, že Real Gold byla zrozena právě pro vás? Napište našim specialistům na prestižní karty na e-mail realgold@creditas.cz. V e-mailu, prosíme, uveďte telefon, na kterém Vás můžeme kontaktovat za účelem sjednání osobní schůzky.

Dokumenty

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky PK REAL GOLD (platné od 1. 1. 2020).pdf (PDF, 337 kB)

Formuláře ke stažení

Pomocí programu Adobe Reader. lze všechny formuláře vyplnit, vytisknout i vyplněné uložit